Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

pedig vmi iPad nevu 10" os multitouchos femhazas erintos nettopra szamitottam. ez nemnagyszam.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) Karma válasza Konflikt (#1) üzenetére


Karma
félisten

Az iProd még nem került elő, pedig az azonosítója létezik.
Egyébként tényleg nem nagy eresztés ez a mostani. Az iTunes 9 jó azért :)

“All nothings are not equal.”

(#3) erdoke


erdoke
titán

Komolyabbnak tűnik az új védelem. Lehet megint számolgatni, mit nem tud JB nélkül?

A legjobb aláírás a héten

(#4) Magimano válasza Konflikt (#1) üzenetére


Magimano
aktív tag

hát az előadás végén a" találkozunk mihamarabb" (illetve hasonló) mondtad sejtet valamit :)

más:
az iTunes 9 segít a képernyő átrendezésben is. tehát nem csak az iPhone és iPod on lehet rendezgetni az ikonokat hanem az iTunes-en keresztül is. így sokkal átláthatóbb az egész folyamat, és lehetőségünk van egyszerre több ikont is mozgatni.

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#5) plus44


plus44
veterán

Remélem mihamarabb lesznek új(abb) dolgok.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Konflikt válasza Karma (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

az iTunes-t nemhasznalom, igy nemerint :)

@(#4) Magimano: sztem az csak a szokasos szofordulat volt

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) fairi


fairi
addikt

"valamint mostantól 30.000 csengőhang közül is lehet válogatni 1,29 dolláros darabáron."
ezen megragadt a szemem,nem lehet a szifonon levő mp3-akat beállítani csengőhangnak?
vagy mi a hirtelen ok h 30k csengőhangot kínálnak,segítség lusta de pénzes embereknek?

(#8) hyperspace válasza fairi (#7) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem lehet beallitani csengohangnak.

Mas: a 3.0 zabalta az akksit.azt nem oldottak meg?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#9) joey04 válasza fairi (#7) üzenetére


joey04
titán

katt

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Nah lassan már egy használható telefon lesz belőle. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) fairi válasza joey04 (#9) üzenetére


fairi
addikt

kösz,aki ezzel lusta vacakolni annak lesz lehetőség másfél dolcsiért újra megvenni a kedvenc számának csengőhang editiont!

(#12) erdoke


erdoke
titán

Uhh, de gáz.
iPhone OS 3.1 enforcing Exchange device encryption, only supported by iPhone 3GS
Nálunk is kikönyörögték anno a szifon 3G-t az egyszerűek, és közel egy évig nem csak a céges szabályozást rúgták fel tudatlanul, hanem ezzel egyben a Sarbanes-Oxley megfelelést is beléjük hazudta az Apple. :Y

A legjobb aláírás a héten

(#13) Ulkesh válasza erdoke (#12) üzenetére


Ulkesh
őstag

Ha jól tudom arról van szó itt, hogy csak a 3GS-ben támogatott a hardver szintű titkosítás, a sima 3G-ben és az első generációs készülékben csak szoftveres van.

A BB-ken és a 3GS-en kívül egyik Exchange kompatibilis eszközben sincs hardveres titkosítás, így azt kell mondanom ha ez hazugság, akkor a Microsoft is hazudik, mert a WinMo készülékek is csak szoftveresen oldják ezt meg :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#14) Duree


Duree
veterán

Nagyon szeretem az Iphone-t,most már végre a software is nagyon jó lett.

duree54

(#15) Karma válasza Duree (#14) üzenetére


Karma
félisten

Csak kár hogy semmi sem változott :F

“All nothings are not equal.”

(#16) erdoke válasza Ulkesh (#13) üzenetére


erdoke
titán

Rosszul tudod, olvasd el a hírt, ami arról szól, hogy 3G-vel és OS3.1-gyel elfeküdtél, kidob a céges Exchange. Furcsa módon eddig azt hazudta a 3G, hogy aktív a készülék oldali Exchange kapcsolat titkosítás, csak hogy a legtöbb cégnél életben levő előírás ne lehetetlenítse el. Közben meg kiderül, hogy csak a 3GS támogatja a 3.1 OS-től. Gratulálok. Kíváncsi lennék, mit szólna az Apple, ha a saját céges rendszerén nyitna ekkora lyukat hazudozással valaki más.

A legjobb aláírás a héten

(#17) Ulkesh válasza erdoke (#16) üzenetére


Ulkesh
őstag

Ha eddig működött, akkor ott valami bug lesz inkább, a titkosítást a legtöbb készülékben szoftveresen oldják meg, úgyhogy ez nem akadály, szerintem elszúrtak valamit.
(Jobban örültem volna, ha a 3GS-be se kerül bele az a nyavalyás TPM chip, akkor nem lenne gond a jailbreak-kel sem.) :D

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#18) evone válasza Karma (#15) üzenetére


evone
őstag

De valtozott, latom tudsz olvasni.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#19) Karma válasza evone (#18) üzenetére


Karma
félisten

És a felsoroltak közül melyiktől vagy úgy elalélva? :U
Az ad hominemmel nem érsz el sokat.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nem árt tökéletesíteni, ráfér:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#21) plus44 válasza Karma (#2) üzenetére


plus44
veterán

"Az iTunes 9 jó azért."

Gyors kérdés: Hol tudom beállítani azt, hogy az msn-ben mutassa, hogy mit hallgatok? Az előző verziókban alapból mutatta, de az új Itunes-ban ez már ki van kapcsolva, legalábbis nállam.:) (msn-ben ki van pipálva minden ami kell)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) Karma válasza plus44 (#21) üzenetére


Karma
félisten

Nem használok Windows-t, nálam ilyen gond nincs :DDD
De úgy tűnik, hogy gyakori hiba, és még semmi válasz. :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23) plus44 válasza Karma (#22) üzenetére


plus44
veterán

Akkor jó, nem csak én vagyok bénácska. Nem sokára én sem használok már windowst.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) David75 válasza plus44 (#21) üzenetére


David75
őstag

Melyik windowst használod? nekem a win 7-en mutatja rendesen.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#25) plus44 válasza David75 (#24) üzenetére


plus44
veterán

Xp Home-om van. Eddig mindegyik Itunes verzió mutatta az msn-ben, semmit sem kellett piszkálnom, az újjal nem mutatja és sehol sem tudom ezt piszkálni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) vehement69 válasza plus44 (#25) üzenetére


vehement69
senior tag

neked is vannak egyfajta problémáid, már boccs, de ki nem fossa le magasról, mit hallgatsz? soha nem értettem ezt az msnben..

Akksi-idő javulásról tudtommal senki nem számolt be.. Nekem valamiért van egy olyan tippem, hogy a következő ályfónban a nagybetűs mega-feature a 2x nagyobb akksi lesz.. Nekem most már kezd is meghalódni, 2.x.x-el ment 2,5 napot is, 3.0 óta 1,5 nap, majd most már fél napra csökkent.. Ha minden jól megy, akkor a 3. iPhone 3G-met fogom megkapni, jó lenne, mert a mostani is egy rakat trágya.. Szó ami szó, jó cuccokat gyárt az Apple, de én nagyon befürödtem az iPhone szervizigényével (bár még így se vennék mást, az is ziher).

Csengőhangok 1,3 dolcsiért (kb 240 HUF)? GarageBand-del 5 perc alatt 10x jobbat csinálok full ingyen.. Bár lustáknak tényleg jó.

Az iTunes syncelésének javításával SZERINTEM viszont egyértelműen a leges-legjobban használható okostelefon lett az iPhone.

I am cancer in your bones

(#27) plus44 válasza vehement69 (#26) üzenetére


plus44
veterán

Nem akarom és nem is fogom szítani a veszekedést, de nagyon el kellene gondolkoznod, kivel és hogyan beszélsz. Nem is hozzád szóltam, pusztán megkérdeztem egy dolgot. De ha már itt tartok, én meg azt nem értem miért kell olyanba beleszólnod, amit nem szeretsz? Akkor ki is kezdi el szítani a tüzet? Na részemről be is van ez a beszélgetés fejezve, de nagyon el kellene gondolkoznod, hogyan beszélsz másokkal.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) David75 válasza plus44 (#27) üzenetére


David75
őstag

Az remek mert nekem az xp-n eddig se mutatta ha itunes-al hallgattam zenét viszont az msn plus-hoz le lehet tölteni olyan bővítményt amivel mutatja mit hallgatsz az itunes-on azzal működött.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) plus44 válasza David75 (#28) üzenetére


plus44
veterán

Elvileg mindenből a legújabb van. Ezért nem értem. Eddig akkor nekem azért mutatta mert volt msn plus. Érdekes. Ügyködök vmit, aztán hátha.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) erdoke válasza Ulkesh (#17) üzenetére


erdoke
titán

Nem, pont arról van szó, hogy eddig nem működött, de a készülék azt mondta, hogy megy, az Apple meg hallgatott. Ne keverd ide a hardveres titkosítást, másról van szó.

A legjobb aláírás a héten

(#31) Steve-0


Steve-0
őstag

HOC: iPhone 3.1 feltörve!

[ Szerkesztve ]

(#32) Karma válasza Steve-0 (#31) üzenetére


Karma
félisten

Ilyen igénytelen fos oldalt és hírt... Természetesen nem igaz az ott leírt formájában. Perpill az iPhone 2G/3G és az iPod Touch 1G megoldott.

“All nothings are not equal.”

(#33) Vtwo


Vtwo
senior tag

(#34) szakipeet válasza Vtwo (#33) üzenetére


szakipeet
csendes tag

Nekem 3.0-n is volt,hogy "drasztikusan csökkent az akkuidő" és a hívásokkal is voltak problémáim(hívás közben elnémult a mikrofonom). Ez szerintem nem os függő,hanem jb és telepített alkalmazások.. Többszöri újratelepítés óta hibátlan.
Működik a tört 3.1? Telepíthetem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.