Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) joey04 válasza ricsike_p20 (#25) üzenetére


joey04
titán

A kiemelt hibákkal én pl nem találkoztam. Ezek nem azt jelentik, hogy MINDNEKINÉL jelentkeznek, a legtöbbje bizonyos beállítások és csillagállások mellet jelentkezik csak. Képzeld én semmi hibát nem tapasztalok xs-en sem. ami nem azt jelenti, hogy hibátlan. ahogy az s10e sem az, hiába klappol nálad minden. mellesleg olvastam, hogy ott is jöttek bugfixek, szóval max te nem tapasztalod a hibákat. ahogy szerencsére nálam sem jöttek ki a fenti hibák a mi oldalunkon.

Alapvetően a vita abból indult ki, hogy milyen jó lenne ha droidon is ilyen ütemben jönnének a frissítések. Erre jött a szokásos troll válasz, hogy hát mert bughalmaz böff-böff. iOS-en jobb a frissítés, ezt objektíven be kell látni, mert csak egy gyártó adott készülékeire készül el, nem kell minden gyártó saját szarját ráigazítani, és a szolgáltatók sem szarhatják tele. Szóval ez van a háttérben, és ez ha az emberek meggebednek akkor sem fog változni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.