Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) csongi


csongi
veterán

Ettol nem fogok konzolt venni, sot a szarakodas miatt a jatekot is csak agyfaszra learazott modon veszem meg. Ha mar igy sikerult a kiadas. :). A halo sem fogja megnyitni a penztarcam :). Ezekert meg hajlando lettem volna gepfejlesztesbe is fleccelni penzt. Igy okosba, nem csak szoftverre nem koltok, de a hardver eladasokat is csokkentem :D. Ez a bunko MS uzletpolitika. Gratulalok nekik. Egy jatek moge bujtatott termek eladasos bevetel noveleses fos. Az elso reszt akik megirtak, meg pocsok, es lefekudtek az elso multinak, eladtak a boruket. :). Szemen koptem volna az MS-t. Garantalom hogy a kis rabszolgak a penzuk felet elbuktak. Ha az Ms nek tudtak ilyen jatekot irni, es a vissza jelzesek alapjan masodik reszre hatalmas az igeny, akkor minek fekudtek le? Gyenge brigad. :). Igy legalabb szappan opera szintu sorozat lehet belole. Hamarosan erkezik az 5. resz is :D.
Szemet vagyok, de hanyas ami megy. Mert a vasarlo igenyeihez igazodnak mi? Es mindemelett az optimalizalasra is kivancsi leszek. Gondolom a dx12felejtos lesz, vagy Mantele vagy mas hasznalhato Api tamogatas?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.