Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem igazán látom, hogy miért pont ezt venné valaki a Mi Band 2 helyett, ami szerintem jobban is néz ki, talán olcsóbb is, és az üzemidő ennek a 3-szorosa.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) bollokcs80 válasza Csapoati (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

...és cserélhtető a szíja is.

B.Cs.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Mi Band 2 csak ~25$ és picivel jobb is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) #16820480 válasza Wesder (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

A MiBand 2-nél megoldották már, hogy ne essen ki a szíjából, vagy annyiszor 25$ lesz, ahányszor elhagyod? :))

(#5) Funthomi válasza Csapoati (#1) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Esetleg az intelligens ébresztés funkció? Ha jól olvastam MiBand 2-nél ha működik akkor is csak mókolva. Vagy nem így van?

YOLOska

(#6) Wesder válasza #16820480 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszer sem esett még ki, és nem is fog.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

Mi Band 2-m van szerintem az jobban nézz ki és még olcsóbb is. Hát meglátjuk mennyi lesz a tényleges ára...

(#8) teshowatti válasza #16820480 (#4) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Még egyszer nem sikerült elhagynom, sőt elég nehéz ki fordítani a szilikon szíjból töltéskor...

(#9) teshowatti válasza Funthomi (#5) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Én azt sose használom. Ha hajnali ötkor megyek dolgozni akkor 4:45kor kelek. Nem akarok se később se korábban :).

(#10) Solten válasza #16820480 (#4) üzenetére


Solten
addikt

Meg. A Band (1) se esett ki a szijabol, a 2-t meg szorosabban tartja.

Saor Alba

(#11) Csapoati válasza teshowatti (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én elhagytam az első egy görbe este során, de a 2-t még kiszedni is nehéz.

Funthomi: Nem tudom, hogy van-e a Mi Band 2-ben ilyen intelligens ébresztés, de az 1-nél is csak egyszer hazsnáltam, számomra nem jó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Továbbra is a Mi Band-et választanám.

(#13) bibliator


bibliator
aktív tag

Szerintem ez jobb, mint az MI Band 2. Félre ne értsétek, xiaomi cuccaim vannak, de a Bandot pont azért nem vettem meg, mert amire használni lehetne, arra nem lehet. Hogy mi az? Szívritmus állandó monitorozása. A Band 2 csak a pillanatnyit tudja mutatni, mikor meg akarod nézni. Ez meg sportolás közben szól, ha olyan tartományban vagy, ami káros. Azaz folyamatosan monitoroz, mint pl a Polar A360.
(Persze a kínai tudásom a google-tól van, így ez nem olyan biztos :) )

Szóval ezért drágább, de ha a Polárhoz nézem, akkor már nem is olyan drága....

[ Szerkesztve ]

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#14) addamka válasza bibliator (#13) üzenetére


addamka
őstag

Ezzel szerintem megoldható a pulzusfigyelés folyamatosan, de kicsit halványak már az emlékeim, mióta nincs MiBandem.
Némi befektetést igényel a teljes verzió ha minden igaz.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#15) tib85


tib85
tag

A mágnesesen kapcsológó töltőkábel akár 7 napig is kitart? Igazán csinálhattak volna valami tartósabb töltőt hozzá :D :D :D

(#16) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A Mi Band csak akkor mér pulzust, ha megnyomod a gombot, így sportoláshoz kb használhatatlan. Ezzel szemben ebben is olyan szenzor van, ami egész nap folyamatosan mér. Azért ez elég komoly különbség. Így az alvásmonotorozás is sokkal pontosabb. Meg szerintem ez jobban is néz ki, de persze ez elég szubjektív.

Laci

(#17) monti0222w válasza Fejvadi (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Én meg a Meizu-t. :P

(#18) teshowatti válasza Gusztáv (#16) üzenetére


teshowatti
csendes tag

A MiFit app legutóbbi frissitésében pont ez a funkció került be. Bal felsö sarokba került egy kis futó figura, arra rákatt, szól hogy GPSt kapcsold be ha akarod, majd visszaszámol és méri folyamatossan a pulzusod mig le nem állitod. Ha a GPS megy akkor szépen térképen mutatja merre futottál és egész idö alatt monitorozza a pulzusod. Ergó, ez SE szól a meizu mellett :D

(#19) slimshady válasza bibliator (#13) üzenetére


slimshady
senior tag

A Mi Band 2 uti ezt. Annak cserelheto a szijja, azt hasznalom ebresztooranak, be vannak kapcsolva az ertesitesek (messenger, whatsapp...) es meg igy is tobb mint 20 napig birja egy toltessel. Illetve egy frissites ota mar folyamatosan mer pulzust futas kozben es mutat sok mas okos statot is. Illetve sosem esett meg ki a szijjabol es nem is fog. :)

üdv.: SlimShady

(#20) slimshady válasza Gusztáv (#16) üzenetére


slimshady
senior tag

Alvasmonitorozasnal is aktivalhato a pulzusmeres.

üdv.: SlimShady

(#21) #16820480 válasza Solten (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

MiBand 1-et többször hagyott már el a haverom, és másoktól is hallottam, hogy kiesik. Az enyém nem esett ki, de elég laza volt.

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Nekem bejön, az árazás sem vészes, csak ezekkel a kijelzőkkel erős napfény alatt szokott gond lenni. Amúgy kifejezetten tetszik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) bibliator válasza addamka (#14) üzenetére


bibliator
aktív tag

Köszi!!! Erről nem tudtam!

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#24) Funthomi válasza slimshady (#20) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Ami engem a kütyü megvásárlásától eltántorított az az, hogy nem tud intelligens ébresztést... Vagy ha egyesek szerint tudott is sok mókolás igényelt és még nem is volt így sem garantált. =/

YOLOska

(#25) Gusztáv válasza slimshady (#20) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ezt jó tudni. Van a családban pár Mi Band (2, 1S), de nekem pont MS Band-om van. Így azért gondolom jóval gyorsabban merül.

Laci

(#26) slimshady válasza Gusztáv (#25) üzenetére


slimshady
senior tag

Nem, nekem ez be van kapcsolva. Igy bir 20+ napot. Az ebreszto, amit hasznalok sima, adott idopontban rezeg. Nem tudom van-e 'intelligens', de megnezem.

üdv.: SlimShady

(#27) DummyBoy válasza #16820480 (#21) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én sem az első MI Band-emet koptatom épp :) Bizony ki tud az esni ...

Az inteligens ébresztőt is használtam sokat, én úgy vettem észre magamon, hogy frissebben keltem ha nem pontosan a beállított időben ébresztett ... Mai napig nem értem miért vették ki, aki nem akarja, nem használja ...

Ráadásul nekem pl: sosem tetszettek a MI band-ek, egyik sem, csak funkcionalitásukban/árukban verhetetlenek voltak számomra.

Nekem nem kell semmilyen fitness blabla - ébresszen, jelezze ha hívásom-üzenetem van, melóban sokszor némítva volt a telefonom, és nem éreztem rendesen hogy rezeg, így erre tökéletesen megfelelt.

Ez a Band viszont tetszik, ami nem szimpi az az akkuidő ... De lehet adok majd neki egy esélyt... Az első review-k után.

Life is shor...

(#28) #16820480 válasza DummyBoy (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy neked valami Pebble jobb lenne akkor, ha nem használsz fitnesz funkciókat. Persze drágább, de az üzemideje sem rossz cserébe.

(#29) DummyBoy válasza #16820480 (#28) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Gondolkodom azokon is erősen, csak ott nem fogott meg még semmi ...

Bár most látom, hogy ott is változnak a dolgok, lehet utánajárok.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#30) #16820480 válasza DummyBoy (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, most jelentették be, hogy a Fitbit felvásárlás után megszűnik a terméktámogatás a Pebble dolgokra. Nem fejlesztik a szoftvert, nem érvényes a garancia, teljesen dobták a brandet. Viszont így talán lesz olcsón néhány Pebble watch :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.