Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) MolGabi válasza voodoo98 (#44) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Szerintem nem készült ez a játék 3-4 évnél régebb óta. Talán volt egy eredeti irányvonal még a Csehek részéről, utána ugye kuka... valahol lehetett a neten találni még évekkel ezelőtt 2kCzech logóval ellátott karakter fotókat, szerintem ők jóval hamarabb elkezdhették, utána csapatostól mindenestől ment a kukába.

A Mafia 2 városán azt érzem, hogy sok időt öltek bele - persze mint mindig, most is a kivágásokat meg kell jegyezni - ugyanis Vito egyik későbbi házánál, ahol van a stadion, ott hallani, hogy bent valami esemény zajlik, szóval a hangokat is elkészítették, csak aztán végül kivágatta a Take2 ezt is.

Szóval röviden, tömören azt érzem, hogy a régi csapat szívvel-lélekkel fogott neki a játéknak és a tökéletesre törekedtek, a játékélményre, ez az új amerikai csapat meg egy iparos munka. Sajnos rengeteg helyen azt érzem, hogy csúnyán lopkodtak minden játékból - a falon átlátás és szuper képesség engem a Tomb Raider-re (2013) emlékeztet.

Valamilyen szinten érezni talán párhuzamot a Max Payne és a Mafia között. A felvonás ugyanaz, első két rész még az eredeti csapat által készült játék, de mindkét esetben a második résznél már csúnyán beleszólt a kiadó. A harmadik rész pedig totálisan már más csapat, kiölve a lelket az egész szériából.

Nálam egy közepesen gyenge akció játék lett a Mafia 3 is, akárcsak anno a Max Payne 3.

Amit tényleg nem tudtam Max Payne-nél sem megérteni, és itt sem, hogy miért dobják el a jól bevált receptet, amivel tuti sikeres játékot tudtak volna letenni az asztalra, miért kell minden koncepcióval szakítani? Kicsit olyan érzésem van ilyen esetekben, hogy ezek a nagy cégek ezzel próbálják megmutatni, hogy márpedig újítani "kell" egy siker szériát, és ők nagyon is értik, hogy mi kell ehhez a sikerhez... Sajnos a pontozások és a vásárlói vélemények egybe hangzóan megcáfolják ezt.

Na majd a Mafia 4-nél talán észhez tér a csapat és visszakanyarodunk az eredeti irányhoz... vagy rosszabb esetben kap a széria egy reboot-ot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.