Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Apuka gazdag? :D

(#2) MongolZ


MongolZ
addikt

Az a besz*rás, hogy ilyenkor még arra is van idő/munkakedv, hogy zöld fényben pompázzon minden...

#1: Nem apuci gazdag, hanem a szponzorok...

(#3) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

nem néz ki rosszul a cucc. utána is nézek ennek a kingpin hűtőnek.

(#4) stranger28 válasza KaiotEch (#1) üzenetére


stranger28
addikt

Reklám, látod máris utánanéz valaki... :D

(#5) mdk01 válasza stranger28 (#4) üzenetére


mdk01
addikt

Ez reklám? Akkor én is utána nézek.:DDD

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Tudom, ez csak egy tesztprogram, de mivel a csúcsok csúcsára készült, szerintem érdekes, hogy beérte 8GB memóriával.

Egyébként ügyes! :R

(#7) Kiki18


Kiki18
őstag

Komoly elemek és nem semmi pénzek...mindezt ennyi pont összegyűjtéséért. Szép eredmény.

(#8) #56573440 válasza XIII Ramses (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez ahogy látom "csak" egy pot. ahhoz kötöttek volna egy vízhűtést, spéci folyadékkal? érdekesen hangzik

[ Szerkesztve ]

(#9) RECSKA válasza Kiki18 (#7) üzenetére


RECSKA
veterán

visszacsomagolják, "renyúvozzák", és valaki tudatlan szépen megveszi. :R :C :C

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10) cbr688 válasza Kiki18 (#7) üzenetére


cbr688
senior tag

a his-nek is reklám! de akkor is szép eredény...
laptoppal is kéne vantage rekord-ról szóló hír!

(#11) Murphistic válasza RECSKA (#9) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Szerintem itt a prohardveren többen is örülnének a már pedigrével rendelkező kártyáknak :D .
Murphistic

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#12) hibavissza válasza cbr688 (#10) üzenetére


hibavissza
veterán

mint egy falat kenyér

RECSKA: igazán szép ősi, magyar nick :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) S_xperia_S válasza KaiotEch (#1) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

a szponzorok gazdagok, ránézésre ők rakták össze a srácnak a gépet

Sony Xperia™ S

(#14) mghltm válasza Angel1981 (#6) üzenetére


mghltm
addikt

nem kell oda tobb, a vga-knak osszesen 12gb vram van ;]

mas: j lin neni vagy bacsi? a keprol nem tudom eldonteni, ki a foszereplo: jlinrekordgep :)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#15) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És, 24/7-ben megy?

Nem is érdemes már beszámolni a 3DMark rekordokról, van hogy egy óra múlva megdöntik. :DD

<< Heimdal >>

(#16) nap


nap
addikt

Amikor utoljára néztem 3DMark eredményeket, még a 10 000 pont volt a menő. :D
|gy ezt most nem tudom hova tenni, hogy nagyon hasra kell előtte esnem, vagy csak egy icipicit. De azért gratula az elkövetőknek.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17) mpierre


mpierre
veterán

Milyen lötty volt a vizes rendszerben?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#18) CosmO_O


CosmO_O
tag

A Kingpin F1 egy szabvány ln2 pot, amire cpu hűtő blokkokat erősítettek, az volt a visszahűtő blokk.

Itt van pár tuti kép. (facebook link)

[ Szerkesztve ]

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#19) kromatika


kromatika
veterán

komoly tempóban dőlnek meg sorban a 3DMark rekordok.Nekem is tetszik a cucc.

(#20) stranger28 válasza mdk01 (#5) üzenetére


stranger28
addikt

Tegnap is volt egy reklám téma és ott is eljátszották ezt. Kísérteties. :D

Reklám, igen. Ettől az átlag vérpistának a neuronjai beállnak rá, hogy meg kell vennie, mégha nem is tudja használni. :D

(#21) lujó55


lujó55
őstag

4 év múlva már csak mosolygunk ezen...
(LEDes venti tuningosnak? :D )

(#22) Yutani válasza lujó55 (#21) üzenetére


Yutani
nagyúr

Miért, az másképp pörög? :DDD

#tarcsad

(#23) cs.zsolt

Az a lötyi engem is érdekelne.
Egyébként durva teljesítmény ;]

http://vanenet.hu/

(#24) Dilikutya válasza nap (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ma már csak pénz kérdése, nem kell tőle beszarni. Ezelőtt 10 évvel volt még ez érdemi teljesítmény, amikor nem volt elég, ha a VGA-hoz, alaplaphoz mellékelt programokban nyomkodtad a "+" gombot a feszültségeknél meg frekvenciánál, és tettél rá egy durva speciális hűtést. Amikor még floppy-ról kellett a VGA-re a tuningolt BIOS-t tölteni, CPU alját forrasztgatni, és a VGA-k hűtéscseréje sem volt olyan, mint ma. Emlékszem én még a méretes P3 hűtővel szerelt Radeon 8500-re... na, akkor valóban lehetett rácsodálkozni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) CosmO_O válasza Dilikutya (#24) üzenetére


CosmO_O
tag

Ma is ugyan úgy szóba kerül VGA-knál a vmod, meg a spéci BIOS is, nem minden esetben olyan "egyszerű", mint amilyennek látszik.

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#26) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha van egy fiatalember aki picikét ért hardverekhez és a pénz sem számit akkor mennyi pontot lehet összehozni a jegjobb hardverekkel semmi tuning nélkül?

(#27) #56573440 válasza Dilikutya (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez csak egy bizonyos szintig igaz. otthon átlag tuninghoz tényleg sokkal több és komolyabb eszköz áll rendelkezésre mint régebben, kevesebb modolással is lehet egy egészen jól meghúzott, mégis stabil rendszert összerakni.

a profi szint az teljesen más. ott már tényleg nem ritka a vmodolás, spéci biosok, tuni kell hogy az adott proci milyen hőmérsékletet képes elviselni (aka cold bug néhol). aztán meg sok tesztprogramnál sépcin modolt oprendszerek mennek, amikben az apró türkkök is elválaszthatnak egy wr-től. nagyon összetett ezen a szinten már az egész, és tudni kell hogy mit és miért csinálsz.

hogy ezeket esetenként nem mellékelik az engedhet arra következtetni, hogy feldob rá egy win 7 prot, feldriverezi, alátolja a hűtést aztán egy mellékelt progival felrántja az órajeleket meg a feszt és vár a pontokra. pedig ha ez így menne akkor elég sokan tudnák ezt a műfajt ilyen szinten művelni, és mindenkinek talicskáznák haza a gyárból a leválogatott procikat, vga-kat, memóriákat ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na ennek sincs élete :D
de mindenestre titszeletre méltó teljesítmény

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#29) Apika


Apika
Közösségépítő

Komoly eredmény, gratula neki! :C

(#30) M3oH


M3oH
addikt

Nem semmi!

(#31) Dilikutya válasza #56573440 (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem talicskáznák haza, mivel a legnagyobb i7 eleve nem olcsó, az alaplap meg a 4 videókártya szintén ökör ár, csak a hardver kerül legalább másfél millió forintba, az semmilyen valutában nem kevés összeg.
Ehhez először is az kell, hogy legyen erre fölösleges pénzed, életed annál kevesebb, és ugye a válogatott hardver beszerzése sem egyszerű. Az, hogy az adott CPU mit bír, egyrészt ki lehet tapasztalni, másrészt nyilván birtokában van az illető a kapott példány tulajdonságainak is.
És mit értünk moddolt OS alatt?
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez elsősorban pénz, esetleg kapcsolat kérdése.
Fúrásról-faragásról-forrasztásról szó sem esett, de szerintem a BIOS-ba sem nyúlnak bele. Ez egy eleve brutális teljesítményű gép brutális hűtéssel jól felhúzva, semmi és, csak nyers erő.
Semmire se tartom az eredményt, lehet hogy épp ezekben a percekben dönti meg épp valaki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) #56573440 válasza Dilikutya (#31) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Nem talicskáznák haza, mivel a legnagyobb i7 eleve nem olcsó, az alaplap meg a 4 videókártya szintén ökör ár, csak a hardver kerül legalább másfél millió forintba, az semmilyen valutában nem kevés összeg."

nézz körbe. nem egy tuning csapat kap gyártótól hw-t. ahogy a moddereket is egy szint után elég komolyan támogatják (hazai példa van rá most is, én is kaptam megjelenés előtt 8800 gtx-et, en szériát, kettőt hogy sli legyen... pár levélbe került, és ezen túl még jópár dolgot.)
tény hogy elég sok pénzt beleönek esetenként, de akik csúcsra törnek azok a hw-t nem csak vásárolják.

", életed annál kevesebb"

ez marhára nem fer. és amikor ezt elolvastam leginkább nem is akartam válaszolni neked... ez is egy hobbi amibe közel korlátlan mennyiségű lét bele lehet ölni. cimbora bicója többe kerül mint egy új swift, mások gépe 2 misi fölé kúszik, van aki havi szinten százezreket elöl testépítésre. nem kéne ezzel a no life baromsággal jönni mert nem őket minősíted. subaru és társai is élet nélküli kockák? ugyankérlek

"És mit értünk moddolt OS alatt?"

olyan változtatásokat amivel egy kicsit több pontot ki lehet hajtani az adott teszt alól. ezeket a legkevésbé publikálják, még csapaton belül se mindig derülnek ki az apróságok. egy párat anno összeszedtek subaruék egy kommentben valamelyik hasonló hírnél, ha nagyon akarod megkeresem. apró tweak-ek processek leállítgatása, de sokat úgyse ad ki senki pont azért mert ez hadititok kb.

"Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez elsősorban pénz, esetleg kapcsolat kérdése."

mindkettő elengedhetetlen, hiszen ahhoz hogy elkezd ahhoz lé kell, ahhoz hogy juss is valamerre kapcsolatok. de tudásban se kevés amit a tényleg profik fel tudnak mutatni. messze túlmutat a téma azon amennyire te itt degradálod.

a többivel egyet értünk, mármint hogy úgyis megdöntik elég hamar, hogy kinek mit ér, az viszont teljesen relatív, neked 2 forintot nem jelent egy superpi wr, overclocker, vagy 04ahgy viszont...

és a végére rudi egyik hsz-e ezzel kapcsolatban ami szerintem totálisan összefoglalja a véleményemet

[ Szerkesztve ]

(#33) HaZsolt válasza MongolZ (#2) üzenetére


HaZsolt
őstag

Persze, hogy van idejük, őket gyártók szponzorálják, ez a dolguk. Csak az OC-vel kell foglalkozniuk.

(#34) sanci777 válasza #56573440 (#32) üzenetére


sanci777
tag

Na ja, ha valaki valamiben fanatikus, akkor nem számít neki a beleölt szabadidő mennyisége, mert ez neki az elsődleges, de ettől még lehet neki élete.

Szerintem elismerendő, ha valaki valamiben kiemelkedőt alkot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.