Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) Aprósólyom válasza samgar (#69) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez igaz. A másik kérdés, hogy akkor ha ezt így konferelnák be akkor senki nem nézné. Nagyzó és érdekes mondatokat kell használni, hogy az emberek nézzék. Más kérdés, hogy azért nézik, mert elkapja őket a hév és elhiszik amit mondanak, vagy azért mert olyan jót röhögnek az egészen, annyira szánalmasnak tartják. Én mind2-t megvetem (kicsit). Ezt főleg azért mondom, mert hallottam már, hogy egy baráti kör azon röhögcsél, hogy látáttátok milyen szánalmas volt tegnap a Győzike? Ha nézik, és ez a beszélgetési témájuk az mindent elárul értelmi szintjükről szerintem. [OFF]Mondjuk poénkodni szeretek, de csak azért nem fogom végigkövetni azt a győzike sóóót.[/OFF]
Szóval... nyílván nem konfernálhatná be tilla így a műsort (mert akkor nem lenne különleges, nagyszerű), hogy "Kedves nézőink, ma a 2hónapal ezelőtti jelentkezők közül kerül ki a legjobb hang, fantasztikus, lehet máris szavazni. Remélem fognak annak ellenére, hogy az előző megasztár nyertesek hangjaihoz képest ők sehol sem vannak, de azért próbáljuk meg élvezni a műsort. Én meg dolgozom, mert ezért fizetnek, remélem csak kibírom valahogy én is..." :DDD

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.