Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ígyvanferi válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Höhö, mindig mosolygom az ilyen fajta demagógián...

(#52) raczger


raczger
őstag

Mint már írtam a megasztáros topikba, nem az sms-ek, azaz a nézőközönség dönti el, hogy ki fog győzni, hanem megnézik kiből lehet médiasztárt csinálni, aki eladja magát, és az elején eldől ki mikor fog kiesni... Ennyi, kár, hogy nem lehet konkrétan bizonyítani semmivel, mert gyönyörű pert lehetne ebből csinálni, hogyan basszák át az embereket, és hogyan húznak ki a nézőkből több millát. Nem szeretem ezt a műsort, de gondoltam ezt leírom.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#53) depmod válasza raczger (#52) üzenetére


depmod
senior tag

Szerintem is.

Aki azt hiszi, hogy a mai médiában fontos az, hogy ő személy szerint mit gondol, az bolond.
Ez főleg a TV2-re áll, aki nem is talkargatja túlságosan azt, hogy mennyire töketlen társaság alkotja.
Attól a Magyar Ritától hülyét kapok, olyan nyilatkozatai vannak, hogy az egyszerre röhejes és szánalmas is egyben. Igazi PR-os, semmi értelem, csak rizsa és hazugság. Már várom azt, hogy mit fognak kihozni abból, hogy a Vénlány táncosnő hogy a fenébe került át 1 nap alatt hozzájuk.

Parasztvakítás, az történik.

Az meg, aki úgy gondolja, hogy a Megaszarban sztárok szerepelnek, az jelentkezzen a következőbe.
Van szerencsém ismerni MARK-ot, a szomszédom ugyanis.
Szégyen, milyen szánalmas embert csináltak belőle. Én mondtam is neki, de azt mondta, ez kell a tiniknek. :W
Ma az lesz sikeres, aki férfi létére úgy néz ki, mint egy nő.
Ez áll a Mester és Maradványai frontemberére is.
Nyitvatermő Uraságot meg mindíg utáltam, egy ripacs.

Jézus, hol élünk. :O :O :O :O

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#54) sparc válasza biker_kolee (#38) üzenetére


sparc
tag

Ez a császár előd az a bizonyos (rendőrgyilkos) császár előd?

(#55) biker_kolee válasza sparc (#54) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Aki anno énekes pályát is befutott. De szerintem egyről beszélünk, nagyon más Császár Előd nincs ebben az országban, aki zenei pályán befutott volna... :D

(#56) biker_kolee válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Azért mutatja kreativitásod és sokoldalúságodat, hogy az én általam leközölt megasztáros posztban is hasonlóakat írtál le, miközben senki sem beszélt kedvencekről...

Na megint egy teljesen értelmetlen, idióta hozzászólás, grat neked.

(#57) Dany007 válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


Dany007
veterán

Komolyan azt hiszed, hogy itt bárkit is annyira érdekelt a dolog szakmai része, hogy legyen kedvenc ? :) LoL
Én csak a válogatást szoktam nézni, mert jót lehetett röhögni, a sok önjelölt, beképzelt buta majmon xD

(na jó, őszintén szólva ezt a 4. részt végig néztem, főként mert b.nőm odavolt érte =/)
Ezen kívül az elsőt néztem meg azt kész. Most nyáron világosított fel a b.nőm, hogy ki is az a Ruzsa Magdi, meg az a Karamell... Vagy nemtom melyik volt az a cigó aki nyerte az előzőt...
Szal annyira hidegen hagy a nyálas ratyi zenéjük, hogy engem néztek hülyének, amiért nem tudtam kik ezek...

Hja off: remélem a cigóért nem bannoltok vagy ilyesmi, a Hiradóban is így nevezik őket... Semmi fajgyűlölet nem volt benne.

(#58) pereces


pereces
tag

Szerintem semmi probléma nincs azzal hogy ilyen műsorokat néznek az emberek, mert szórakoztató.
Inkább az a baj hogy elhiszi azt hogy számít a szavazata valamit és ezért még fizetni is hajlandó. Gondolom egy szavazás után úgy érzi ő is része a gépezetnek és neki ez a demokrácia, pedig csak lehúzzák alaposan úgy hogy még tapsol is hozzá.

(#59) pschio


pschio
őstag

egyszerű:

nem kell nézni az ilyen elbutító műsorokat. és minél többen fogják majd így gondolni, annál valószínűtlenebb, hogy újból adásba kerül majd. nézzetek ismeretterjesztő műsorokat! higgyétek el, nagyon jó érzés nem tudni, hogy ki nyerte meg a szombat esti hőemelkedést vagy a megaszart. akik meg képesek sms-t küldeni azok meg is érdemlik.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#60) yash


yash
senior tag

nem tudom mit vagytok meglepodve, elore meg volt irva, hogy a Vera nyeri meg az elsot pl :D volt haverom ismerosenek faterja ott dolgozik, megmondta elore :D jo szo... birkak! ezert nem TV-zek! max national geographic, azt is csak hitetlenkedve :D

(#61) old_artist


old_artist
addikt

Üdv!

Higgyétek el, hogy ez nagyon szánalmas és hatalmas bunda az egész, már látszódott az utolsó 3-as szériánál, amikor a Krisztián kiesett! Ezért fizetnek a zsűrinek is hatalmas milliókat, hogy úgyis az lesz, aki hatalmas tőkével rendelkezik, és szánalmas a Kossuth-dijas hölgyikére is (és mellesleg a Kossuth-díjasokra is kellemetlen), hogy ehhez még adja is a nevét, bár a csili-csáré álca alatt azért megbújva ott lakozik az érdek és a pénz!
Sajnálom azokat, akik hatalmas összegekért be lettek csapva, hogy csak küldjenek még egy sms-t, amikor már el volt döntve minden! Na ezért értelmetlen kereskedelmi adókat nézni szvsz, ami ott történik az szinte naponta magaátverés, minden színten, magareklámokkal teletűzdelve, megagusztustalanul!

(#62) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Egyik rokonom, aki figyelemmel kísérte a Megasztárt már akkor megmondta, hogy a Király Viktor fog nyerni, amikor még 10-en versenyben voltak. Őszintén szólva mit vártunk volna egy kereskedelmi csatornától, ha nem azt, hogy profit reményében kizsákmányol minket?

Valódi jótékonyságot ne is várjatok a médiától. Ha van fölös 2000 forintod, menj be egy kórházba, kérdezd meg az egyik beteget, hogy milyen kötszerre van szüksége, vedd meg neki és oda jutott a pénzed ahova szántad.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#63) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Tegyük fel, hogy igazad van. Akkor megkérdezném, hogyha a döntőben kibírt 70 ezer sms szavazatot a rendszer fél óra alatt, Bencsik Tamaránál miért borult meg?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#64) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mindig jót röhögök az ilyen fokú naivitáson. :)

(#65) MGJ válasza Champipi (#6) üzenetére


MGJ
csendes tag

A cikkel kapcsolatban, erre csak most jössz rá? A Big Brothernél érdekes módon miután kijelentette, hogy lezárták a szavazást, mostantól hiába küldenek sms-t, miután ismét felrakták a szavazás állását már más volt...
Az összes ilyen sms-es műsor erre megy ki, minél több sms érkezzen be. Az sms-es nyeremény kérdések is kb. ilyen szintűek szoktak lenni, hogy milyen szín látható a háttérben és a sok hülye meg küldi az sms-t hogy ezt ő is tudja.

(#66) Aprósólyom válasza sekli (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

"a cikkírónak meg megemlíteném, hogy a sok "haha" és "XDDD" nem növeli azt az élményt, amit okoz ezen írás olvasása..."

Ez igaz. Tényleg ezek nem blogba/cikkbe valók. WARozás közben ok, de itt nem igazán stílszerű.

Jaaa, hogy a közjegyzős szöveg nem hallatszott el, az egy dolog. Minden nyereményakciót be kell jelenteni, és közjegyzőnek követni, még akkor is ha ezt nem mondják el a műsorban, különben csúnyán megjárja a nyereményjátékot szimuláló cég...

Jevons paradox

(#67) Aprósólyom válasza yash (#60) üzenetére


Aprósólyom
addikt

"haverom ismerosenek faterja ott dolgozik" - hiteles sztori... :DDD Mondjuk ennek ellenére el tudom képzelni, hogy akár igaz is lehet. Minden esetre én is csak megvetéssel gondolok azokra az emberekre, akkik függőként követnek végig egy ilyen eseményt. Egy két nóta azért nem volt rossz és végig ment hamis hang nélkül, de volt amikor már nem bírtam miközben számítógépeztem és messzire menekültem volna a nappaliból miközben szüleim nézték... Tetszett is Fridi kritikája... Csodálkoztam is, hogy annak ellenére, hogy nem zene pályán mozog egész jól kihallotta a hamis hangokat és keményen kritizálta, amit abszolút jogosnak tartottam, mivel már finálé volt. Illet volna hibátlanul énekelni mindenkinek... Bár erre meg azt mondom, hogy ez sztárkereső műsor és nem "év hangja" kereső ahogy Tilla mondotta. A sztároknál meg másodrendű a hang, eslősorban legyen az előadásmódja és megjelenése eladható.

Jevons paradox

(#68) TotO' válasza Crystalheart (#49) üzenetére


TotO'
aktív tag

Anya kedvence Krisztián volt :D , és énis bírtam, arra számítottam h a döntőben Krisztián és Dávid lesz..

4a || Neuzer Courier DT

(#69) samgar


samgar
őstag

Nekem az egyetlen gondom ezekkel a műsorokkal kapcsolatban, legyen az megasztár vagy éppen világszépe verseny, hogy nem pontos a megfogalmazás. Nem Magyarország legjobb hangja és nem a világ legszebb hőlgye, hanem a megasztárban indulók közül a zsűri és a műsort nézők szerint a legjobb és a világszépe versenyen indulók közül a legszebb :D
Ez a minimum amit hozzákéne tenni. Mert attól hogy volt egy válogatás, majd sok-sok válogatás, nos kérem ettől még senki sém állíthatja, hogy az éppen kiválaszott hőlgy a legszebb a világon. nonszensz :Y
vagy nem? :U

Oppo Find X5 PRO

(#70) Crystalheart válasza samgar (#69) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Erre az a legjobb bizonyíték, hogy némely esetben elég nyilvánvalóan nem az, már így jurópiön szemmel nézve. :DDD

(#71) Aprósólyom válasza samgar (#69) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez igaz. A másik kérdés, hogy akkor ha ezt így konferelnák be akkor senki nem nézné. Nagyzó és érdekes mondatokat kell használni, hogy az emberek nézzék. Más kérdés, hogy azért nézik, mert elkapja őket a hév és elhiszik amit mondanak, vagy azért mert olyan jót röhögnek az egészen, annyira szánalmasnak tartják. Én mind2-t megvetem (kicsit). Ezt főleg azért mondom, mert hallottam már, hogy egy baráti kör azon röhögcsél, hogy látáttátok milyen szánalmas volt tegnap a Győzike? Ha nézik, és ez a beszélgetési témájuk az mindent elárul értelmi szintjükről szerintem. [OFF]Mondjuk poénkodni szeretek, de csak azért nem fogom végigkövetni azt a győzike sóóót.[/OFF]
Szóval... nyílván nem konfernálhatná be tilla így a műsort (mert akkor nem lenne különleges, nagyszerű), hogy "Kedves nézőink, ma a 2hónapal ezelőtti jelentkezők közül kerül ki a legjobb hang, fantasztikus, lehet máris szavazni. Remélem fognak annak ellenére, hogy az előző megasztár nyertesek hangjaihoz képest ők sehol sem vannak, de azért próbáljuk meg élvezni a műsort. Én meg dolgozom, mert ezért fizetnek, remélem csak kibírom valahogy én is..." :DDD

Jevons paradox

(#72) Shim


Shim
őstag

"A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) eljárást indított a Tv2-vel és műsorgyártó cégével szemben, mert elhitették a fogyasztókkal, hogy a Megasztár 4-ben az ő szavazataikon múlik a versenyzők továbbjutása."

A GVH megpiszkálja az Interaktívot a Megasztár szavazás miatt

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#73) NoLF


NoLF
addikt

egyáltalán minek néz valaki tvt?
én azt sem értem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74) Dany007 válasza NoLF (#73) üzenetére


Dany007
veterán

a hiradó érdekes szokott lenni. És jobban tetszik amikor elmondják nekem és nem nekem kell elolvasni :P

(#75) NoLF válasza Dany007 (#74) üzenetére


NoLF
addikt

a híradó is stimulálva és optimalizálva van. azt mondják el ami szerintük érdekes, azt, ami szerintük felháborító, és csak azt, amivel nézőket lehet a tvhez szögezni.
ami hír érdekel, azt megkeresem/találom a neten vagy nyomtatott sajtóban, de nekem ne adjanak olyat a számba amiből nem kérek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76) Dany007 válasza NoLF (#75) üzenetére


Dany007
veterán

Ez igaz, de ugyan ezt el lehet mondani bármelyik formájú sajtóról is. Akár online, akár nyomtatott. Mivel ők szerkesztik, és a információink is "csak" tőlük lehetnek, így nehéz megállapítani melyik sajtó mond 100%-ig igazat, és mindent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.