Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ennél már csak a "Josi bárát" jobb.

"Küldjön SMS-t és 300 Ft-al támogatja a beteg gyermekeket...stbstb"
Az sms ára 600Ft+ÁFA.
Hogy is van ez?

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) ígyvanferi válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nyílván ugye egy adófajtával nem tudod támogatni a gyerekeket, és valami kell, hogy jusson a szolgáltatónak is. Ezt nem igazán érzem átverésnek.

"...remélem tanulságos, hogy miért ne küldj ilyenre SMS-t! ÁTVERNEK!" Itt a lényeg. Még annyit hozzátennék, hogy nézni sem érdemes ezeket a nudli sz@rokat.

(#3) biker_kolee


biker_kolee
csendes tag

Hasonlót írtam pár órával ezelőtt én is. Bár nem éppen ebből a szempontból közelítettem meg a dolgot, de az is pénzcentrikusra sikeredett. :)

(#4) modern


modern
aktív tag

egyébként ez tuti bunda volt.. :Y
szánalom a köbön.. :W

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#5) Tomate


Tomate
veterán

Na ezért nem nézem. Azt tudom, (akaratomon kívül megtudtam :) ) hogy ez a Király Viktor gyerek a Király Linda tezsvére. Én már itt tudtam, hogy ő lesz a győztes. Bunda az egész. Szánalom a köbön :((

(#6) Champipi válasza Tomate (#5) üzenetére


Champipi
senior tag

Én sem nézem. Legutoljára akkor néztem ilyet, amikor a 90-es évek elején szüleimmel a TV előtt ülve Ki Mit Tud paródiát néztünk...

Most őszintén. Ki a faszt érdekel, hogy melyik majom énekel jobban? Énekeljen otthon magának, vagy a nagymamájának. De hogy én azért fizessek elő TV-re, hogy egy senkiházi ott nyivákoljon? Soha! Ha tehetséges, akkor úgyis megtalálja az útját, ha meg tehetségtelen, akkor meg minek kell ehhez egy TV műásor, hogy közölje vele? :(((

(#7) (Kolombusz) válasza Champipi (#6) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez hülyeség.
Ha nem lett volna a Megasztár, akkor Rúzsa Magdi valószinűleg ma is valami kis vajdasági faluban élne és nem fedezték volna fel.

(#8) pohár


pohár
félisten

Én ezért nem küldök ilyen szarokra SMS-t, és nem is nézem őket, találok jobb elfoglaltságot :D

De a sok öregasszony meg sok hülye elvakult kis retek lány küldi az SMS-t hogy Dávidka meg Viktorka nyerjen... Áááhh szánalom volt az egész az elejétől fogva... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tuti lesz még 1-2 megaszaros felháborodás itt Logouton. :D
Kula volt az egész, gyerekek, elejétől, minek néztek ilyeneket? :D

(#10) Crystalheart válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze, örülök a sikerének meg minden. De világszínvonalú előadóművészt eddig nem sikerült fölfedezniük, ellentétben mondjuk a régi Ki mit tud?-okkal. Pedig akkor még kommunizmus is volt.

(#11) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Én sose küldtem szavazatot senkire. Ilyen okosságokat kár kitenni, mert sztem itt a prohardver nagyobb része, aki elolvassa, az tisztában van ezekkel a dolgokkal. Egyébként annál a szabályváltozós műsornál nekem úgy rémlik, hogy Tilla nem azt mondta, hogy OH BAZZE 0-RÓL Nyomjuk a Rock and rollt, hanem arra utalt, hogy az addig folyt szavazást folytatják. Szal csak a Király Viktor szavazatai voltak fölöslegesen elküldve. Bár, hogy ebből mi igaz, azt már a fene se tudja... vádaskodni meg bizonyítékok nélkül nem érdemes. A százalékoknál lehet, mert statisztikailag akár lehetetlen is lehetne... :DDD De!
Ha azt vesszük, hogy egy értelmes ember akkor szavaz, ha mindenki elénekelte amit akart, akkor az már más színbe tűnteti fel a dolgokat...
Ez az egész csak találgatás, azé nem értem miért kell ezen lovagolni :D.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#12) sekli


sekli
addikt

Sok műsorban hasonló esetben szánnak arra pár mondatot, hogy "...a mai szavazást/sorsolást közjegyző jelenlétében végezzük, megkérdezzük Kovácsné Kis Brendont a tütütüm képviseletében, hogy mindent rendben talált-e." És ekkor is sokan kételkedni szoktak a játék tisztaságában. Na itt ilyen mondat nem hangzott el...

a cikkírónak meg megemlíteném, hogy a sok "haha" és "XDDD" nem növeli azt az élményt, amit okoz ezen írás olvasása... :U

(#13) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ehh, van még aki ezt a fosot hajlandó megnézni?
Talán csak az rosszabb ha átnyomsz a Zertéelre és ott meg sztárok táncikálnak... Na jó, néha átnézek anyámhoz, menézem a nőket, de semmi több...

Helyette vagy NGC nézés folyamatosan :) vagy torrentről letöltött filmek, vagy olvasok inkább. :)
Fórumozni is sokkal királyabb mint TV nézni :)

@Sekli : Na, a közjegyző helyett meg lehetne aztán guminő is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) S e t h


S e t h
nagyúr

Nálunk totál bejön az agymosás(persze külföldön is) amikor a kertévék szánalmas műsorait milliónyian nézik, miközben azt az illúziót adják meg nekik ,hogy befolyással lehetnek egy ilyen qrva nagy eseményre, miszerint ki lesz a megaxar az n-diken évadának übermegahiper sztárja.
Hát ki nem tojja le?
Régen még ledöbbentem ha megtudtam , hogy vki ismerősi körömből ilyen műsorokat néz , mert felmerült bennem:MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?
MA már nem foglalkoztat, inkább letöltök vmit torrenten -Discovery,Spectrum etc, etc, az agyhalált, meg a műsort követő összeesküvés elméleteket meghagyom másnak.

Nem mindegy hogy az ember mivel tölti ki a szabadidejét, csak próbáljuk meg magunkat kívülről figyelni és rájövünk ,hogy sokszor milyen szánalmas dolgokat művelünk.

Viszont gratula a tv2-nek és az rtl klubnak, bejön nekik az agymosás, lehet belőle évvégi milliós prémiumokat osztogatni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) DemonDani válasza pohár (#8) üzenetére


DemonDani
addikt

És persze tdd hozá, hogy mindig az dönt, hogy húúú ez de jó pasi... Nem az, hogy most Talán jobb volt a Viktor, akkor rá szavazok. ;)

Inv1sus
Igazából értelmezés kérdése, meg Úgyis hazudtak! Szal akár 0ról is indíthatták.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16) Tyrel


Tyrel
őstag

Nekem édesanyám olyan munkakörben dolgozik hogy időnként nevesebb/nagyobb politikusok társaságába is keveredik... És az egyik ilyen nagy fejes még a döntők közepe felé, mikor még megvoltak a tízből legalább 5-en, már akkor azt mondta, hogy ő tudja hogy bunda az egész és figyeljük meg hogy a Király Viktor fog nyerni. Ez egyrészt a Király familiának és főleg "Linduskának" köszönhető, másrészt mint többen is mondták, bunda.

Mutogattak a műsorban egy közjegyző csajt, aki egyszer szépen belenézett a kamerába egy laptop előtt ülve. Ezzel 2 baj van: Az egyik az az hogy valószínűleg nem értett a laptophoz csak azt láthatta hogy hogyan pörögnek a szavazatok, de a szavazás mögött álló informatikai rendszerről semmit nem tudott, tehát úgy verik át ahogy akarják. A másik probléma meg egyszerűen az, hogy ha csak a szavazásból befolyt összeg 1%-át megkapja már az is több mint szegény szerencsétlennek az X évi fizetése és hát ilyenkor hajlamos véletlen elaludni az ember kulcsfontosságú pillanatokban, gondolom érthető mire célzok...

Az utolsó előtti döntőben azért változtak meg a szabályok, hogy Mr. Nemtudokmagyarul Kappanhang mindenképpen a döntőben lehessen, a zsűri szépen elintézte neki.
Nála sokkal jobb énekesek estek ki bőven előtte... Lesz az a kapcsolat koncert, oda kiküldenének egy Rúzsa Magdit (csak és kizárólag nem saját számot énekelve) vagy egy NOX-ot, azzal biztosan jó benyomást keltenének a nagy "külföldi világsztárokra"... De odamegy ez a srác és elkezd ezzel az "erotikus" hangjával nyomulni, hát azzal csak magyarország lebőgési hullámait folytatja.

Egyébként érdekesek voltak az eddigi megasztárok...
Tóth Vera nem rossz énekes de csak magyarországon van rá kereslet, külföldiek azért lenyomják... Caramel kedves rendes ember és nem is énekel rosszul, csak érdekesen hangsúlyozza a "magyartot" (egy szót nem talált még el soha) és nem egy megasztár alkat már úgy lelkileg sem, szerintem (túl nyugis). Aztán ott van a Rúzsa Magdolna, kegyetlen hangja van, bármelyik nagy világsztárral felvehetné a versenyt, őstehetség, DE ahogy vége lett a megasztárnak elkezdte ontani magából a saját szerzeményeit amiknek a szövege még itt-ott szép is, de zeneileg borzalmasan rosszak, ezért tart ott ahol...
Aztán kaptuk Viktorkát, egy teljesen új és minden eddiginél korruptabb megasztár keretein belül, figyeljétek meg az lesz, hogy felkarolja majd a Linda és elviszik amerikába ahol jól le fog szerepelni.

Amúgy teljesen "igazságos" volt, hogy mindenkit szivattak hogy énekeljen magyarul is meg angolul is, de ennek a Király gyereknek valahogy mindig lehetett csak kizárólag angolul énekelni, nem véletlen hiszen magyarul nem tud.
És akkor megnyeri, az arcán nincs semmi meglepődés, nem is csoda hiszen már hónapok óta lezsírozták a színfalak mögött az egészet... majd elkezdi mondani: köszönöm a családomtól, a zsűritől, a szavazóimtól stb. Tól-Től ?? Ember, a magyar nem a szavazótól köszöni meg hogy szavazott rá hanem a szavazóNAK köszöni meg hogy szavazott rá... Köszönés tól-től-el akkor van mikor azt mondod hogy elköszönök öreganyámtól... :W
Nagyszerű, ő kellett nekünk... 100%-ig biztos vagyok benne hogy nem a nép választotta meg... Le lehet hurrogni, nem zavar... :((

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#17) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Aki ilyen szavazós szarockra smst küld (Nemcsak a MEGAsz@rra gondolok) az meg is érdemli!
Pont ez a célja minden ilyen (emelt díjas) műsornak hogy megszedjék magukat a kereskedelmik...

(#18) xeri


xeri
tag

Az sms-szavazáshoz szeretnék pár dolgot hozzáfűzni.

Először is leszögezem, hogy nem néztem a műsort, tehát nem tudom, hogy volt-e bunda-gyanú vagy sem. Azt tudom, hogy manapság egy szavazós műsorra max napi 2e sms érkezik, a döntő napján kicsivel több. Utoljára több százezres mennyiség a VV1-ben volt, azóta visszavettek a birkák is egy kicsit.
Túlzás tehát azt feltételezni, hogy 300e szavazat született volna bármikor, ezért a különbségek is jóval kisebbek. Ráadásul a műsor ideje alatt mindig megnő a mennyiség, így végső soron elképzelhetőnek tartom még a szerző által csalásnak tartott fordulásokat is.
Konkrétan tudom pl., hogy az afrikai sztárok kiesései előtt volt olyan, amikor 2-3 szavazat különbség volt az utolsó és az előtte álló között, pedig soha nem beszéltek arról adásban, hogy kire hány szavazat (vagy %) érkezett. És a végén a "döntőben" is fordult még egyet az állás, az addigiak alapján nagyon is váratlanul.

Arról, hogy az a réteg, aki szavazik, mennyire értelmetlen és logikátlan módon teszi ezt (ennek talán magyarázata az, hogy nagyobb részük nő :) ), felesleges túl sokat beszélni.

Mindezzel eszem ágában sincs a tv2-t védeni, ettől még egyébként lehet átverés a rendszerben. Most láttam egy másik cikket, hogy a csatorna ellen vizsgálatot fontolgatnak a fogyasztók megtévesztése miatt, mivel az elejétől szavazásra buzdították a nézőket, majd leszarták a szavazatokat, ami valóban gekkóság. Csak valaki tegyen feljelentést, aki szavazott!

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jajjj ez egyértelmű! manipuláció van, DE a közönségkedvenc figyelembevételével, ez egy szórakoztató műsor, ami a szórakoztatás mellett a maximális profitra hajt..
nem kell ilyen szarokba sms-t küldeni.

I humbly and respectfully decline™

(#20) printf válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


printf
csendes tag

Nem azért, hogy kotoszkodjek de az a 600ft az annyi is volt DE az egyik fele ment a kis srácnak a másik fele egy korháznak vagy kinek. Igy 600/2=300:). Nem nagyon nézem csak anyám mondta mert o nagy fan. ;)

A ROOT én vagyok!!!

(#21) depmod


depmod
senior tag

Azt hittem, ilyen írással az INDEX-en fogok találkozni.

Szomorú, hogy ma ebben a széteső országban ez a legnagyobb probléma, mert a sajtó ezzel van tele.
Azt a sok barmot, akik 2 ilyen kappanhangú, szánalmasan feminim arcra voksol.
Én nem hogy a pénzt sajnálom az SMS-ekre, még az esti ráfordított időt is.

Csask annyit, hogy akit a zsűris csalás nem gondolkoztatott el, az egy idióta.
Hihetetlen, hogy mennyi buta és bolond ember van ebben az országban.

LESZAROM ezt az egész MEGASZAR históriát! :W :W :W :W
Szerencsére vége, talán fontosabb dolgokról is lehet beszélni.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#22) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A fizetős telefont mindig van/lesz, aki hívja.
Nem véletlenül mennek éjjel-nappal 5 csatornán párhuzamosan a telefonos játékok.
Ha nem hívnák őket nem mennének.
Nincs itt válság, legalább is ilyenekre mindig van/lesz pénzük a hülyéknek ;] .

- http://pazsitz.hu -

(#23) hcl válasza depmod (#21) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"mert a sajtó ezzel van tele"

Ezért probléma...

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Solad válasza Tyrel (#16) üzenetére


Solad
őstag

persze ezeket mindig a tesom/haverom/anyam/stb. ismeose(nek az ismerose) tudja mar honapokkal elore es fura modon mindig csak utoloag mondja, elre soha. nem haragszol meg ugye, ha hulyesegnek tartom.

Az egeszrol: ez egy szorakoztato musor, aminek a celja a nezettseg novelese. azt hiszitek, hogy az smsekbol befolyt osszeg eleri akar a tizedet a musor alatt leadott relkamido aranak? segitek: nem valoszinu.

Akit erdekel nezze, aki smsezni akar az kuldjon. nemm kell vilaghiszteriat csapni abbol hogy a felmagyar baltaarcu lazagyerek vagy a magyar atletas buzigyerek nyerte-e meg. Max akkor ha te a vesztesre kuldtel egy valag smst ;] De mivel itt senki nem nezett egy percet sem a musorbol igy gondolom nincs ilyen :P

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#25) Bibby


Bibby
addikt

Azt a birkát lehet átverni amelyik hagyja magát. Érdekes ez már a negyedik megasztár, de eddig nem háborogtak hogy átverik őket, ilyen alapon az előzőekben ugyanúgy butítottak mindenkit ahogy akartak.
Kellett 4 széria hogy leessen? :U

Ελευθερια η θανατος

(#26) Viszlát válasza Bibby (#25) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem volt még Logout az ezelőttinél. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#27) joey04 válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


joey04
titán

Ez miét lenne átverés?

#6: így van! :R
De nem ezért fizetsz elő, ezt láthatod szobaantennával is. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Tomate válasza xeri (#18) üzenetére


Tomate
veterán

Ha ez a nagy USAban történt volna 10 sms küldőből 9 már beperelte volna őket...

(#29) h_rowley


h_rowley
tag

Hihi én csak az Xbox 360 miatt küldtem egy sms-t XD

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#30) Tomate válasza h_rowley (#29) üzenetére


Tomate
veterán

El is hitted, hogy majd megnyered? :N

(#31) mocsanisi válasza Tomate (#30) üzenetére


mocsanisi
senior tag

A remény hal hal meg utoljára :C :C
(Én persze nem küldtem az zikszboxért sms-t, én az zikszboxot a jézuskától kértem :D)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32) naot válasza Crystalheart (#10) üzenetére


naot
tag

Azért Rúzsa és Caramel is nagyon ott van a szeren, ezt bárki láthatja. Ez főleg akkor látszott, amikor közös duettet énekeltek a mostaniakkal. A világszínvonal szintén megvan, lehet hogy nem itt a Megasztárban, de van pár előadó Magyarországon, akik ha Angliába, vagy USA-ba születtek volna, mára világhírűek lennének.

(#33) PazsitZ válasza naot (#32) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem tudom, hogy ezt tényleg komolyan gondolod vagy csak viccnek írtad? :F

- http://pazsitz.hu -

(#34) Tomate válasza mocsanisi (#31) üzenetére


Tomate
veterán

Előbb száll le a mennyből a jézuska és nyomja a kezedbe a boxot, mint, hogy a TV2... :P

(#35) naot válasza PazsitZ (#33) üzenetére


naot
tag

Komolyan gondoltam.

(#24) Solad:
"azt hiszitek, hogy az smsekbol befolyt osszeg eleri akar a tizedet a musor alatt leadott relkamido aranak? segitek: nem valoszinu."

Szerintem meg valószínű. Mivel azonban semmilyen belelátásunk nincs ezekbe a dolgokba, csak találgatni tudunk. De nem csinálnák, ha nem lenne benne nagy pénz. Pont most volt róla szó a Bombagyár Rádióban, hogy miképp működnek ezek az SMS szavazások, warezek. A lényeg, hogy van egy SMS aggregátor cég, amely kibérli a vonalat a telefonszolgáltatótól, majd jó nagy százalékért cserébe újra eladja azt SMS-es szolgáltatást nyújtó cégnek, ezzel gyakorlatilag korlátlan hatalmat biztosít az SMS-ek fölött, ugyanakkor tökéletes védelmet is ad mindenféle kivizsgálással szemben is. Kicsit olyan ez, mint amikor a nagyhatalmak kisebb országokat foglalnak el maguk körül, hogy később pajzsként funkcionáljanak egy esetleges szárazföldi támadással szemben.

[ Szerkesztve ]

(#36) Solad válasza naot (#32) üzenetére


Solad
őstag

van azert 1-2 magyar eloado, aki vilagszinten is elegge ismert es elismert, csak nem a divatos zenei agazatokban kell oket keresni...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37) PazsitZ válasza naot (#35) üzenetére


PazsitZ
addikt

van pár előadó Magyarországon, akik ha Angliába, vagy USA-ba születtek volna, mára világhírűek lennének.
Végül is igazad lehet, csak fura, hogy ezt pont egy ilyen megasztáros topikban írod le.

- http://pazsitz.hu -

(#38) biker_kolee válasza Solad (#36) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Myon & Shane54... Shane54=laptop DJ=Császár Előd... Jójó, nem épp a kézzelfogható zenét alkotják, de ott vannak a saját műfajukban a legnagyobbak közelében. Armin van Buuren A State of Trance sorozatának egymás utáni 4 műsorában is szerepelt a Vampire c. számuk.

(#39) sanyixXx válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


sanyixXx
senior tag

éééés?
van még jó 10+ millió magyar a környéken, aki nem került be, ebből x millió ugyancsak kis falvakban felfedezetlenül :U

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#40) Solad válasza biker_kolee (#38) üzenetére


Solad
őstag

én inkább ilyenekre gondoltam mint PASO vagy Anima, de vágülis igazad van :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#41) peterszky válasza Tomate (#5) üzenetére


peterszky
őstag

Legalább volt kitől megtanulnia a Himnuszt :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#42) naot válasza biker_kolee (#38) üzenetére


naot
tag

A DJ-knél azért másképp mérik világhírt. Csinálsz egy jó számot, az megtetszik valakinek külföldön, berakja a válogatásába, és máris lehet mondani, hogy világszerte ismert vagy. Aztán eltelik 2 hét, és már senki sem emlékszik rád.*

Utóbbi időben a Beat dis nevű együttes, amire azt tudom mondani, hogy ez színvonal, mégis alig ismerik őket külföldön. Meg vannak még sokan mások is, akik kegyetlen jók, viszont ők magyarul énekelnek, az meg értelemszerűen csak nekünk érdekes - vagy nagyon, de nagyon jó dallamot kell írniuk, hogy Magyarországon kívül is játszák őket.

Ezt a Vampire-t pedig lehet, hogy játszák nívós helyeken, de számomra elég snassz zene.

___
* Például a volt sulimban a diákklubbos - ilyen délután időtöltés, ping-pong, kisebb LAN, társasjátékok - tanárom lett világhírű, az ő zenéjét is kivétték valahova külföldre. Még a Blikkben is megemlékeztek róla pár sorban - na nem mintha ez lenne a mérce, de azért mégis valami.

[ Szerkesztve ]

(#43) hcl válasza naot (#32) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aztán a külföldi "világhírű" pofák meddig világhírűek? Nagy részük aton rossz zenét csinál amúgy is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#45) Crystalheart válasza naot (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A világszínvonal szintén megvan, lehet hogy nem itt a Megasztárban, de van pár előadó Magyarországon, akik ha Angliába, vagy USA-ba születtek volna, mára világhírűek lennének."

A tehetségkutatók által "felfedezettekről" beszéltem. Bárki bármit mond, az nem világszínvonal, amit ott produkálnak, és az alapján, hogy azért még itthon is találni néha jó előadót, még hazai élvonal sem.

Más dolog, hogy ma egy magyar énekesnek semmivel sincs kevesebb esélye, mint mondjuk egy norvégnak vagy finnek. Énekeljen angolul, külföldre, magyarként. Ja, és jó számokat. Mert felőlem kiénekelhet négy oktávot is valaki kristálytisztán, ha nem fülbemászó a dallama, nincs a számnak rendes főtémája. A fő probléma, amit a megasztáros zsűri is néha felhozott, meg lehet is tudni, hogy a jó előadó itthon nemigen találkozik mostanság a jó dalszerzővel/zeneszerzővel. (Tényleg, és hogyhogy szimfonikus zenét itthon nem csinálnak? :()

(#46) naot válasza Crystalheart (#45) üzenetére


naot
tag

Nem rég hallgattam meg a Valami Amerika 2. számait, és ott azért érezhető, hogy volt egy csapat, ami szépen összelapátolta a szöveget, zenét, előadót, de mégse lett túlságosan átütő az eredmény. Magam részéről az alkotó, művészi munkára szavazok, nem pedig stábmunkára, de ettől sem zárkózom el, cserébe viszont elvárom, hogy akkor jó legyen.

(#47) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na megint egy teljesen értelmetlen, idióta írás, grat. Persze ha a kedvencetek nyerne, akkor már egyből nem lenne bunda, meg miegymás, ugye? :W

(#48) Crystalheart válasza naot (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha mégsem lett átütő az eredmény, akkor mégsem sikerült mindenből kiválót összeszedni. Ennyi. Meg eleve, nem magyar fejjel kell ilyenkor gondolkodni, már ha külföldre szánunk zenét, és slágert akarunk belőle csinálni. Hanem pl. meg kell nézni, hogy a kis európai országokból milyen popzenék lettek népszerűbbek, és legalább olyan minőségűt kell csinálni. Ahogy én elnézem, egyébként még ma is talán a rock vagy a rockosabb hangzás az, ami nagyobb garanciát jelent nemzetközileg is. USA-ban meg abszolút. A másik (és az előbbit nem kizáró) út volna, ha lenne néhány nagyszerű szimfonikus zenéket készítő zeneszerzőnk, akik külföldi filmeknek/játékoknak készítenek soundtracket.

[ Szerkesztve ]

(#49) Crystalheart válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Valakinek volt ezek közül kedvence? Uhh. ;)

(#50) DemonDani válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


DemonDani
addikt

Mindjárt olyat írok hogy 1000 évre bannolnak a mac-címem alapján.... XD Ember olvasd mar el mit irtam!!! Vagy menj el a rokonokhoz... Thanks'
Nekem szenvedés volt nézni nem még hogy kedvencem legyen... M4y(0)[m mint mária.] :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.