Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hát nem tudom Ken Levine nélkül milyen lesz a Bioshock :F

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Remélem raknak bele elég pénzt, hogy technikailag is hozzák a AAA szintet.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Šolaire


Šolaire
veterán

A 2. Résznél nagyon lehetett érezni Ken Levine hiányát. Nem volt olyan zseniális mint az első rész. Az infinite sztoriját meg olyan csavarosan oldották meg és úgy kapcsolták össze az első részel amit nem tudom hogy fognak überelni. Az a két rövidke dlc pedig rátett egy lapáttal én nem vagyok érzékeny de még nekem is volt benne egy meglepő és durva jelenet. Kiváncsian várom mihez kezdenek a sorozattal.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4) Wesder válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Be is ràntotta a céget az Infinite annyi pénzt raktak bele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) laceszgamer válasza Šolaire (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azt én sem tudom, hogy miként tudják überelni, ha így a gaming világban történetekről van szó, akkor amit a Bioshock Infinite összehozott... Na meg a két DLC utána, ahogy összeállt teljes egésszé a kép, az nem volt semmi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) vitaro


vitaro
senior tag

Ezt a PR dumát fárasztó volt olvasni...
Mindenesetre sok sikert nekik, nem lesz egyszerű dolguk, magasan van az a bizonyos léc.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7) Šolaire válasza laceszgamer (#5) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen a végén lett teljes a kép. Utána egy hétig csak az járt a fejemben hogy ezt meg most hogy, meg mi. Nagyon kíváncsi leszek de attól félek hogy egy bioshockra hasonlító valamit kapunk ahol a sztori nyomába se fog érni, Ken Levine egy zseni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.