Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt nem egészen értem, minek ennyiféle dátum :U Talán kevés az erőforrás a dübörgő igények azonnali kielégítésére :DDD? (=nincs elég DVD a raktáron, ill kevés a szerver)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) janos1988


janos1988
addikt

A szaklap rosszul tudja. En ott dolgozom. Most fordul a le forraskod. 15 perc es kesz.

Amugy meg nem minegy mikor jon ki? Ma, holnap vagy 2 het mulva? :U

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#3) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Végre-végre valahára elkészül a végleges verzió. :)

<-ƘƘ->

(#4) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Az 5-ös a GOLD kód, másodjára 100% accept. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Win 7 RC PoWa :C

Különben stabilitáson kívül miben lesz jobb az RCnél? :U

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) #64791808 válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát az pont elég is lesz, mert az RC azért nem tökéletes stabilitás szempontjából. Nagyon jó, de nem tökéletes.

(#7) Lars


Lars
őstag

Családi csomag kellemes áron még lehet hogy érdekelne is.
Feltéve, hogy mi azon szerencsés országok közé fogunk tartozni, ahol megjelenik.

(#8) CYX válasza #64791808 (#6) üzenetére


CYX
aktív tag

Miért? Van tökéletesen stabil Windows?

Továbbmegyek: Van tökéletesen stabil operációs rendszer?

Ez nagyon off lett, szal inkább csak költői a dolog :DDD :DD :B

(#9) copass válasza CYX (#8) üzenetére


copass
veterán

linux elég stabil!

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) torma99 válasza #64791808 (#6) üzenetére


torma99
aktív tag

Nekem érdekes win7rc stabilabb, mint a jogtiszta hp x64 vista. Vistát nem szerette a hálókártyám (rengeteg crc hiba), lehet nem ettől, de win7-el nincs és a corsair memóriák is produkáltak érdekes dolgokat. Csak azt sajnálom, hogy 2007 ősze után 2,5 évvel lehet újra be kell ruháznom egy oprendszerbe, mert hasznos dolgok vannak benne és a hálókártya miatt is jobb...szal ms-ék jól lehúznak gyors egymásutánban :)

(#11) finest válasza janos1988 (#2) üzenetére


finest
őstag

Küldj egyet, ha elkészül! ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12) CYX válasza copass (#9) üzenetére


CYX
aktív tag

Hát az is akkor csak "elég" sztabil :) ;] ;)

(#13) attila9988


attila9988
őstag

Most miért örültök annyira? Úgysem kapjátok meg csak októberben. Addig persze biztos "kiszivárog" valamelyik oem gyártótól, de ha warez -olni akar valaki, az sem tud amíg nincs rendes törés. Az ms genuine programja pedig nyilván hiába átverhető, ha egyszer tudják ők hogy a meg nem jelent rendszert még nem vehetted meg.

No mindegy. Hurrá!! kész az RTM. No akkor jöhet a következő hír.. :U

Ráadásul a kínaiaknak is idő kell még kész lesz a patch, a warez -osoknak.. :)

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#14) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

(#15) klaczi válasza copass (#9) üzenetére


klaczi
aktív tag

No most ezt is megtudtam. Mi a fenét keresek itt? :F

(#16) janos666 válasza janos1988 (#2) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

És mikor áll össze az ISO?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17) janos666 válasza attila9988 (#13) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

De ha most letöltöm 2 nap múlva az ISO-t, és felrakom, akkor 3x tudom rearm-olni még 30-30 nap trial-ra (ami önmagában legális), és októberben pedig beírhatom neki az eredeti kulcsot, hogy aktiválja magát neten. :P

Na meg úgy egyébként is van egy picurka információértéke, hogy végleges-e már a kód vagy sem, mert ha már az, akkor biztos nem lesz csúszás, stb, ha még nem, addig nyitott a kérdés, hogy vajon mi a késlekedés oka, vezethet-e csúszáshoz...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#18) keIdor válasza attila9988 (#13) üzenetére


keIdor
titán

120 nap és Október.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) L7wy válasza janos666 (#17) üzenetére


L7wy
őstag

Nem legális semmi sem október 22ig rc felett... így a rearm sem...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#20) Sweet Lou 6 válasza L7wy (#19) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Amiről nem tudnak az nem is fáj nekik ;)

sweetlou6.wordpress.com

(#21) Kendek válasza Sweet Lou 6 (#20) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha beupdateolsz tutira, hogy elküldi legalább a build számot, másképpen elég nehezen tudja, hogy mid van, mit kell frissíteni. Így könnyedén fény derül a Redmondiak számára, hogy mennyi önkéntes tesztelőjük van.
L7wy: a rearm mint olyan, teljesen legálisan alkalmazható. A használt warez Build esetleg ami nem éppen az.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#22) peti_s válasza keIdor (#18) üzenetére


peti_s
addikt

De a megjelenésig csak 92 napot kell várni. :)

(#23) Gregorius válasza janos666 (#17) üzenetére


Gregorius
őstag

Ha szabadna megkérdeznem, honnan származik az információ, hogy hány napig működik és hányszor lehet rearmolni?

(#24) Kendek válasza Gregorius (#23) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy ő honnan vette, de én magam kipróbáltam és ugyanúgy működik mint anno Vista esetében. :)

<-ƘƘ->

(#25) Csakénvagyok válasza klaczi (#15) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Még jó hogy ittvanak a hülyebuziszaralinuxmertnemértekhozzá

(#26) .tnm


.tnm
addikt

msdnaa dátumról nem tud senki semmit? gondolom megint okt. 22 után egy hónappal... :S

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#27) #64791808 válasza torma99 (#10) üzenetére


#64791808
törölt tag

Azt nem csodálom, hogy stabilabb az x64 vistánál, de még egy két bibis pont van benne.

(#28) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az RTM már pár napja elkészült! Sokan összekeverik a hivatalos letölthetőség (MSDN stb) és az oprendszer elkészültének idejét. Pedig általában hetekben/hónapokban mérhető a köztük lévő idő. ;]

(#29) Kendek válasza =Mentor= (#28) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem meg téged tájékoztattak félre. Éppen az elmúlt órákban dobták össze a végleges változatot, amelynek a Build száma tehát (6.1.)7600.16386 lett végül. A 85-ös végződésű még csak pre-release sub-build volt.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#30) t72killer válasza .tnm (#26) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én augusztus végére saccolom, SzVSz hamarabb lesz, mint a boltokban.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#31) kingabo


kingabo
őstag

"e naptól a vállalat független hardver- és szoftvergyártó (IHV és ISV) partnerei tölthetik majd le a kódot a Microsoft Connect vagy az MSDN-hálózatról."
Ez tuti, hogy a kódot szedhetik le? Nagyon meglepődnék!

"A következő hullámban, augusztus 23-tól a Microsoft Action Pack előfizetők húzhatják le a rendszert."
Ennek ma már negatív értelme van...

(#32) wwenigma válasza Kendek (#29) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

16385 a végleges de csak angol, 16386 pedig az összes mui-val ellátott...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33) skajwa


skajwa
senior tag

Yeah ez remek. :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#34) CYX válasza kingabo (#31) üzenetére


CYX
aktív tag

Teljesen igazad van, hogy bele lehet kötni a fogalmazásba. De mivel ez újság, ezért nem ár a választékos megfogalmazás.

A kód nem csak forráskódot jelent, illetve jelenthet. Szerintem teljesen világos, hogy nem a forráskódot adják ki nekik.

A húzhatják le meg a letöltés szinonimája. Nem feltétlenül arra kell gondolni a lehúzás gyanánt nem feltétlenül kell negatívra gondolni.

Engem nagyon zavar, amikor holmi szleng miatt amúgy teljesen jó és normális magyar szavak elsilányulnak, kellemetlen mellékzöngét kapnak. És ennek nagyban köze van a médiának.

[ Szerkesztve ]

(#35) Erasmus válasza wwenigma (#32) üzenetére


Erasmus
őstag

a neten is ez az infó. de jó lenne hivatalos forrás...

(#36) kingabo válasza CYX (#34) üzenetére


kingabo
őstag

"A kód nem csak forráskódot jelent, illetve jelenthet. "
Én egy oprendszer esetén ha kódot mondanak akkor vagy a forráskód vagy a telepítőkód jut eszembe, de ez utobbit nem lehet letölteni... :U

"Szerintem teljesen világos, hogy nem a forráskódot adják ki nekik."
Amennyiben egy hozzáértőbb olvassa nyilván igaz, de szerintem mások is olvassák az oldalt!

"A húzhatják le meg a letöltés szinonimája. Nem feltétlenül arra kell gondolni a lehúzás gyanánt nem feltétlenül kell negatívra gondolni."
Tudom, hogy annak a szinonimája, de első olvasatra mégsem ez jutott eszembe. A húzhatják le egy adott oldalról, máris egyértelmű és nem kötözködöm.

"Engem nagyon zavar, amikor holmi szleng miatt amúgy teljesen jó és normális magyar szavak elsilányulnak, kellemetlen mellékzöngét kapnak. És ennek nagyban köze van a médiának. "

Engem is, éppen ezért írtam a topikba... Sajnos mindig hiába.

[ Szerkesztve ]

(#37) Gregorius válasza Kendek (#24) üzenetére


Gregorius
őstag

Nem tudom, hogy ő honnan vette, de én magam kipróbáltam és ugyanúgy működik mint anno Vista esetében.
És a szankciók is ugyanazok, ha lejár a türelmi idő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.