Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Oké olcsó csomagban elfér a reklám, van aki elviseli.

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy a fiók megosztást mi alapján állapítják meg? Ha a párommal külön lakunk, de mindkét helyen néznénk, az már szabálytalan? Ha itthon is, munkahelyen is, nyaraláson is szeretném, az nem fér bele?

Érdekelne, mert az ember nem csak otthon néz streamet szerintem. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) nozs23 válasza Redneck (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Kétlem, hogy jelen állás szerint bevezetnék a megosztásos szankciókat, annyira béka segge allatt vannak most a felhasználók szemében. De alapvetően nem lehetetlen ezt kidolgozni. Figyelik mennyi ideig, milyen gyakran van máshol használva és egy pont után jelez nekik a vészharang.

(#4) Donki Hóte válasza #32839680 (#2) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha jól tudom, akkor sajnos nem egy családon, hanem egy háztartáson belül használható fel a megosztás.

Ha a család Győrben él, a gyerek meg Pesten lakik kollégiumba, az az ASZF szerint már nem egy háztartás :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5) bollokcs80 válasza #32839680 (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Rajtuk kívül ez kb. senkit nem érdekel. Haveri körrel Deezer, Youtube-ot is így használjuk évek óta, semmi gond vele. Bizonyítani kellene a befektetők felé és ebbe a kapzsi irányba indultak el.

A reklámoknál kérdéses, hogy csak a film előtt lesz, vagy közben is. Előbbit még elviselném, az utóbbinál viszont kábé azonnal kukáznám. Ha pedig a reklámok mellett még jönnek a politikai hirdetések is, akkor végképp. (Tévés film- és sorozatnézésről is ezért szoktam le.)

A Disney itteni terjeszkedésével szerintem itthon is csökkenni fog a népszerűsége, mostanában sajnos amúgy is kezd a mennyiség a minőség rovására menni.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) nozs23 válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


nozs23
addikt

Pedig a youtube is odacsaphat, ha havonta 1x legalabb nem fordultok meg a megadott kozos cimen. Csinaljak is rendesen, de tok random, hogy kinek es mikor szolnak.

(#7) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Egyébként mi lesz az új rend?

A mostani előfizetés marad reklámmentes és csinálnak egy olcsóbb előfizetést, amiben lesznek reklámok?

Vagy a mostani lesz az "olcsó" előfizetés és lesz egy drágább, ami reklámmentes lesz?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#8) nozs23 válasza Donki Hóte (#7) üzenetére


nozs23
addikt

elvileg az előbbi.

(#9) Rhino666


Rhino666
őstag

Én meg még idén felmondom az előfizetésemet. Ezek szerint a legutóbbi, indokolatlan, egyoldalú, pofátlan áremelés nem hozta meg a gyümölcsét...

Ja, de. Felmondták jó páran az előfizetésüket a hatására. Helyes.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#10) pilóta válasza nozs23 (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ami lassan átmegy majd utóbbiba...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A HBO Max-nak van reklámos csomagja? Mondjuk a HBO Max reklám nélküli is olcsóbb, mint a Netflix (legalábbis úgy rémlik ...).

(#12) Victoryus94 válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én elhagytam a Spotify-t: a húgom koleszba került, és tiltották az a családi fiókot. Persze ha küldünk papírokat, akkor kivizsgálják az esetet.
Ehelyett én átpártoltam a Youtube-hoz (TV-n megőrjítettek a reklámokkal, így végül egedtem a zsarolásnak, mivel a Premiummal ezt is feloldják), a többiek meg torrentes appot használnak.

Ha beszól a Netflix is, akkor kipróbálom az Amazont, aztán ha valami nagyon érdekel, ott a torrent.

Aztán majd megnézzük 1 év alatt mennyit "növekednek".

Egyébként meg azért esnek a számok, mert egyre gagyibb, tömegszarok készülnek. Régen volt néhány értelmes film/sori, most évente 2-3 jön talán (de még ezekben is fekete a bit uralkodó, vagy teletömik meleg párokkal, stb).

[ Szerkesztve ]

(#13) nozs23 válasza <Adamsky> (#11) üzenetére


nozs23
addikt

Nincs. Mondjuk szerintem tartalom ötöde lehet a Netflixnek, de most nem nézek utána. Saját gyártásba is sokkal kevesebbeket fektetnek. Viszont ott lesz egy CNN egybeolvadás, ami meg fogja dobni a tartalmakat. Disneypluson van amúgy reklámos csomag kint.
Amazon az MGM-et vásárolta fel pár hete, úgyhogy minden irányból kőkeményen meg fogják szorongatni a Netflix tökeit. Ők egy lábon állnak. A helyükben most kopogtatnék az Apple ajtaján.

[ Szerkesztve ]

(#14) <Adamsky> válasza Victoryus94 (#12) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a húgom koleszba került, és tiltották az a családi fiókot ... " - ezt nem értem. A koleszban megmondták, hogy a telefonján nem használhat családi fiókot? :F

" ... átpártoltam a Youtube-hoz ... " - a Youtube Music-ra? Ott nem ugyanaz / ugyanolyan minőségben szól, mint a Youtube-on? Nem értek hozzá, sose próbáltam, ezért kérdem.

"TV-n megőrjítettek a reklámokkal ... " - Android-os box-ot használok. Szárazabb, biztonságosabb érzés, és az sem fordulhat elő, hogy besz*pat a TV gyártója azzal, hogy nem frissíti az app-ot. Utóbbira azért láttunk példát ...

#13 nozs23
Akkor nem értem, miért írnak hülyeséget. Na, mind1.
Én egy ideje már "elengedtem" a Netflix-et, de akinek még van az azért elég sokat panaszkodik a silány minőségű és/vagy woke progressive tartalmakra. Szóval inkább legyen kevesebb, de jobb ... szerintem.

" ... CNN egybeolvadás ... " - bocs, ezt nem értem / vágom. A CNN nem egy hírcsatorna? Hogy jön az a szórakoztatáshoz?

(#15) bollokcs80 válasza Victoryus94 (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

"Ha beszól a Netflix is, akkor kipróbálom az Amazont, aztán ha valami nagyon érdekel, ott a torrent."

Én Disney-t nézem majd meg, aztán majd meglátjuk. Minden másra ott a másik megoldás. :) Amazon egyébként jó lenne, csak nem nagyon van magyar szinkron/felirat.

B.Cs.

(#16) nozs23 válasza <Adamsky> (#14) üzenetére


nozs23
addikt

Én egy ideje már "elengedtem" a Netflix-et, de akinek még van az azért elég sokat panaszkodik a silány minőségű és/vagy woke progressive tartalmakra.

A sok szar mellett a legtöbb jót is ők tolják. Kb. 3x annyi originallal, mint a többiek.
Woke/progressive tartalmak általában a neonácikat és/vagy örjöngő homofóbokat, rasszistákat zavarják. Őket nem tudom sajnálni.

(#17) Apollyon válasza nozs23 (#16) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Woke/progressive tartalmak általában a neonácikat és/vagy örjöngő homofóbokat, rasszistákat zavarják. Őket nem tudom sajnálni.

A woke/progressive tartalmakat általában azok támogatják, akik alanyi jogon akarják felosztani a társadalmat, az eddig jól működő rendszert lerombolva. Emellett előszeretettel nézik a valós tartalom helyett a kisebbségek szexualitását, ami mellett indokolatlanul neonáciznak, homofóboznak és rasszistáznak. Őket nem tudom sajnálni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) nozs23 válasza Apollyon (#17) üzenetére


nozs23
addikt

Mi a valós tartalom? :) Mármint azon kívül, amit az M1-en kívül látsz persze.

(#20) Noukoum válasza Apollyon (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Hol lehet fogadni hogy még ebben az évtizedben nyílvánosan fognak itthon a Dunába lőni embereket? Felfoghatatlan hogy a média mennyire átmossa az emberek agyát.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#25) buherton válasza #32839680 (#2) üzenetére


buherton
őstag

A CGN közbe szól :) . Viszont a session ID segít behatárolni hányan is lógnak az adott fiókon.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#33) Apollyon válasza nozs23 (#18) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem nézek M1-et, ugyanis a "hanyatló nyugaton" lakom, ahol teljesen mindegy, ki milyen nemű és milyen neművel él együtt, hogy néz ki stb. Ez itt a normális és békés amivel totál egyetértek. Azzal nem értek egyet, amikor értelmetlenül nyomják a propagandát meg a lobbit egyes sorozatokban / filmekben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35) Rhino666


Rhino666
őstag

Azért örömteli, hogy lenácizni még mindig le lehet a másikat. :)

Éljen a szólásszabadság és az állítólag nem létező kettős mérce...

A polkorrekt moderáció szépen dolgozik.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#36) nozs23 válasza Apollyon (#33) üzenetére


nozs23
addikt

Kepzavar van, hogy mi az a propaganda.
Az, hogy van meleg szereplo vagy meleg szal van a filmbekben/sorozatokban, az nem propaganda.
Jobb ha tisztaban vagytok vele, hogy buzik fozik a kajatokat, buzik vezetik a repulot amin utaztok, buzik vannak a honvedsegben, buzik jatszak el a kedvenc karaktereiteket a filmekben, de meg a vilag legertekesebb cegenek vezetoje is buzi, akinek a telefonjarol potyogitek a valaszt.
Es ez igy van miota vilag a vilag, csak manapsag latjatok is neha.
Reszemrol lezartam. Tenyleg ki lehet moderalni, nem ide tartozik. Viszont megint nem egy habzo szaju ballibsi degeneralt kezdte az egeszet, csak reagalt.

(#38) Mezcal válasza bollokcs80 (#15) üzenetére


Mezcal
addikt

csak nem nagyon van magyar szinkron/felirat.

Folyamatosan érkeznek a feliratok a filmekhez, sorozatokhoz, és már elég sok szinkronos van. Itt viszont legalább nem kell magasabb árat fizetni a 4K HDR-ért.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#39) Noukoum válasza #32839680 (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

1. Az is zavar ha egy filmbe csak a bőrszíne miatt kerül be fehér ember?

2. Az is zavar ha a történetbe belekerül egy heteroszexuális szál, mert kell egy pipa?

Sokat segít egyébként.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Semmi baj. Szeva nefix, jó volt veled. Ja, nem. Hosszú évek óta tolom beléd a pénzem, hogy évente egy-két nézhető sorozatot kierőlködj magadból a mérhetetlen mennyiségű szemét okádása közben, mellesleg elég jó pénzért. Van keresetem (nem olyan jó, mint szeretném, vagy mint európai emberhez méltóan remélném), igyekszem felnőttként gondolkodva fehéríteni a gazdaságot, de a lófasznak is van egy vége. Itt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#42) 2544AACD


2544AACD
csendes tag

A Netflix bejelentette, hogy a jövőben a reklámokat időnként filmek és sorozatok szakítják meg. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43) Panzermeyer válasza Redneck (#1) üzenetére


Panzermeyer
tag

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy a fiók megosztást mi alapján állapítják meg?

Face ID, Touch ID, QR kód, tengernyi lehetőség van.

When you stop telling lies about me, I will stop telling the truth about you.

(#44) #72042496 válasza Panzermeyer (#43) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én elsősorban a userek profilozására tippelek. Ha a korábbiaktól eltérő jellegű tartalmakat kezd nézni, más időszakokban, az egy flag, amit a készülék- és helyadatok is erősíthetnek.

(#45) Panzermeyer válasza #72042496 (#44) üzenetére


Panzermeyer
tag

Bocsi, nem fejtettem ki eléggé. Szóval mindenkinek ott van a zsebében a mobilja, simán lehet 2 factor authentication, mint egy mobilfizetésnél.
Bejelentkezel a gépeden ebbe a netflixbe (nem vagyok előfizetője, csak a kommenteket olvasgatni jöttem :)) ), aztán kapsz egy sms-t, qr kódot, akármit, amit a telódon jóváhagysz és máris nézheted a fekete brit királyos meséket.

When you stop telling lies about me, I will stop telling the truth about you.

(#46) #72042496 válasza Panzermeyer (#45) üzenetére


#72042496
törölt tag

Háát, nekem ez nagyon erősnek tűnik. A reklámok nem érintenek, mert úgyis reklámmentes csomagra fizetek elő, az ára sem zavar, erősebb a megszokás. De ha ilyet csinálnak, akkor én is lelépek tőlük.

Amit írtál, arról a lemezes filmeken levő átugorhatatlan felhívások jutottak eszembe. Olyan értelemben, hogy azokkal is leginkább a fizető, tisztességes réteget szopatták meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Scarletiel válasza #32839680 (#37) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Tökéletesen egyetértek. Nekem nincs bajom a más beállítottságúakkal, csinálják ha nekik ez tetszik, engem hagyjanak békén, én békében hagyom őket. Viszont már a hajam hullik ki, hogy minden egyes sorozatban, filmben és játékban erőltetve vannak a meleg szálak, Mindegyikben van 1 ázsiai, afrikai, transznemű stb, hogy ki legyen pipálva és a szervezetek ne álljanak beléjük. Miért nem lehet azt mondani, hogy én ezt a filmet/sorozatot/játékot ezekkel az emberekkel álmodtam meg, nincs benne néger, kínai, meleg, transz stb és ha nem tetszik akkor lehet tovább lapozni. Vagy éppen fordítva természetesen, de akkor legyen értelme is, illeszkedjen bele rendesen a történetbe, cselekménybe, világba és ne csak egy pipa legyen.

(#48) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Ennyire rossz a helyzet, hogy már ők is reklámokhoz fordulnak? Szomorú. :(

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#49) Donki Hóte válasza Czeky (#48) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a rossz helyzetre való hivatkozás szerintem csak duma.

Reklámoznak minden platformon, függetlenül az adott oldal jövedelmezőségétől.

Sok pénznél mindig jobb a még több.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50) Noukoum válasza #32839680 (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor kb. minden film szar. :) Csak érdekes módon amíg fehér ember, hetero szál volt benne addig nem zavart..

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.