Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ASTON117


ASTON117
tag

Ez a DLC előtt is így volt

(#2) Ryder62


Ryder62
őstag

Aki nem akarja csak ezért végigjátszani újra (betölteni mentést) Youtuben fent vannak már a videók. Szvsz az EC szépen helyrerakta a dolgokat, mindenre választ kapunk.

(#3) ASTON117


ASTON117
tag

Most nem okoskodni akarok de ezeket amik most a dlc-vel bekerültek ki tudtam következtetni magamtól, vagy úgy gondoltam hogy így lett. Komolyan ezért rinyált mindenki?! Megjegyezném hogy: Ez volt olyan nehéz bioware? Grat. A cd projekt több kisebb panasz miatt bővítette ki az epilógust meg a harmadik fejezetet a Witcher 2-ben. Van akiről példát lehetne venni.

(#4) FrozeN` válasza Ryder62 (#2) üzenetére


FrozeN`
tag

Közel sem.

Tény, hogy jobb mint az eredeti, de kb csak odadobták nekünk, játékosoknak, hogy "ezt akartátok, örüljetek". Nekem legalábbis ez az érzésem.

(#5) ASTON117 válasza FrozeN` (#4) üzenetére


ASTON117
tag

Nem tudom érzitek e a szimbolizmus ízét a Refusal végződésnél, nekem az jött le hogy ha nem tetszik az amit mi ajánlunk akkor dögöljetek meg, mintha belém rúgnának olyan érzésem van tőle. Ha tényleg így gondolják huuuuuhuhuhuhúúúúúúúúúúúúú.
Elnézést a fogalmazásomért eléggé depressziós hangulatban vagyok(nem a dlc miatt).

(#6) Antigabo


Antigabo
tag

Feltelepítettem a EC-t de nem értem honnan kell újrakezdeni mert a SaveGame-k nem igazán érthető módon alakulgatnak - a Sanctuary legutólsó jelenetét tudom betölteni amikor Miranda kinyiffan és innen újra vagy honnan ? :F

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#7) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szóval akkor nem kell betölteni a Cerberus base attack előtti savegamet? Mert az ME3 topikban ezt írták.

(#8) Antigabo


Antigabo
tag

Én se értem

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#9) Rexdemon válasza ASTON117 (#5) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Szívemből szóltál, nekem is teljesen ez jött le: nem tetszik a mi kis starchild-unk? akkor dögölj meg és kussolj. Nem mellékes,h eleve ilyennek kellett volna lennie, de ez még nem menti meg,h az egész koncepció/alapmagyarázat (azért irtunk ki mindenki szintetikusokkal,h a szintetikusok ne irtsanak ki mindenkit később, ja a geth-ek nem ilyen szintetikusok,hanem mindig is megértésre és konszenzusra törekedtek, dont give a f**k) bődületes baromság. Kb mintha nézed a Mátrix-ot, aztán egyszer csak Trinity-ből Magdi anyus lesz, Neo meg hirtelen Csonka Pici lesz, aki dalra fakad. Nagyjából ennyire illik bele a trilógiába ez a marhaság.
A DLC jó, hatalmas előrelépés az előzőhöz képest - észrevettétek,h most "köszi végig velünk voltál, ölel a Bioware&ME Team" szöveg van a végén nem pedig a "ennek a játéknak vége, vegyél majd DLCket" rizsa? :) Összekapták magukat, de már eső után köpönyeg...

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#10) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#7) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Na megvan a "rejtély". A DLC felrakása után a játékban ha simán resume-ot nyomsz, akkor a hajóra rak vissza, és a Cerberus bázis támadása előtti időpontban. A csillagtérképen már ott leszel a bázis mellett, a szupernovánál.

(#11) M3Ny3'T válasza ASTON117 (#5) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

(B)SPOILER!(/B)
Akkor gondold végig újra, miután már túlestél a depressziódon. :)
Csak baromi sokakban felmerült a kérdés, mi a bánatért kell azt tenni, amit a kölyök akar (meg az alacsonyabb színvonalú egyéneknél, hogy miért nem lehet lelőni a kis gnómot). Nos...most van lehetőséged lelőni is és nem elfogadni a javaslatait...ennyi. Ismét egy rajongói kívánalomnak való megfelelésről van szó, semmi több.

A Reaper-ök létrehozásának oka ugyan továbbra is értelmileg megkérdőjelezhető, de "legalább" minden másra fény derült szvsz, no meg végre látható, hogy mi a bánat is történik a jövőben az egyes lehetőségek esetén. Így nekem már tulajdonképpen tetszik a lezárás. :K :C

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#12) Vinyard# válasza M3Ny3'T (#11) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Megkérdőjelezhető? 99%-ban biztosan orbitális baromság. Csak azért 99%, mert az 1% esélyt fenntartom annak, hogy valami nálam okosabb mégis meg tudja magyarázni. :N
AMúgy Drew eredeti elképzelése is legalább ilyen rossz lett volna...szvsz a Kaszások annyira képtelen létezők, hogy nekik csak rossz eredetsztorit lehetett kitalálni. AZ tény, hogy a rosszak közül sikerült egy nagyon rosszat kiválasztani. A DLC annyit ér el, hogy olyan hatásosan löki az értelmetlen rizsát a megmagyarázhatatlanról, hogy az értelmesség illúzióját kelti...hülyeség tudom, de így valahogy könnyebb lenyelni a békát :)) Így számomra egy korrekt befejezést kaptunk, ami nem jó, de nem is csapnivalóan rossz. Annyit elért, hogy nem látom teljesen értelmetlennek az eddig beleölt játékórákat, és még újrajátszásra is kedvem lett. :)

"Szívemből szóltál, nekem is teljesen ez jött le: nem tetszik a mi kis starchild-unk? akkor dögölj meg és kussolj."

Lehet érezni ezt benne persze, de a szép az, hogy egyébként még indokolt volt a Starchild részéről. A Reaper sereg egy ultimate megoldás volt a nonszensz problémára, ez kiderült. Amint a Crucible új lehetőségeket adott a probléma megoldására, láthatóan nagyon erőltette ránk azt a szándékát, hogy fejeződjön be ez a nem túl jó problémamegoldó módszer, és legyen valami jobb. Ezt figyelembe véve, talán érthető miért volt durcis.

(#13) Antigabo válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


Antigabo
tag

Amikor befejezed a játékot akkor oda rak vissza amit írtál de én játszottam egy új küldetést azóta ... aztán ezért eltüntek savegame-k miután felraktam a DLC-t de az legutóbbi misszió mégis ott van és NEM OTT álok DLC telepítés után ahol te ...
thehát nem rakott vissza a cerberus bázis elé ezért nem tudom hogy honnan folytassam - egyébként meg azt se tudom hogy folytassam e ? mert kavarog a gyomrom ha rágondolok :(((

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#14) WonderCSabo válasza Antigabo (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A YT-on is megnézheted, fennvan az összes befejezés.

(#15) Antigabo válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


Antigabo
tag

Hát megerőszakoltam magam és beszennyeztem a lelkem az utólsó idegtépő hülye küldetéseket végigszemvedtem újra - szörnyű volt de CSAK A BECSÜLETÉÉRT :Y :R
felkiáltással végigvittem és kellemesen csalódtam mert úgy éreztem hogy ÉLJEN - MEGÉRTE ! amit nem hittem volna hogy bele tudom ilyenbe érezni magam esetleg.
A befejezések nem teljesen ugyanazok mint ami a you tube-n van és a átvezető"filmek" is külömböznek pár helyen valamint sajnos a két csapattárs is elpusztult a végső percben stb,stb, de így már normális kerek történetet kapunk és a játék is tartja magát a mottójához : Ments meg a világot !..
a befejezés után a játék letörölte azt a két savegamet amit nem értettem hogy miért hagyott fenn addig is ...
...Heketáut...

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#16) M3Ny3'T válasza Antigabo (#15) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Elpusztultak a társak? Hogy? :D

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#17) Antigabo válasza M3Ny3'T (#16) üzenetére


Antigabo
tag

Ráesett egy kurvanagy lángoló tank a fejükre a vége előtt 10 centivel és nem bírták már a nyomást ! :O

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#18) M3Ny3'T válasza Antigabo (#17) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Utánanéztem ennek az okának (sose jövök rá, ha nem írod ezt a kommentet, úgyhogy THX aztért :) ), konklúzió: SPOILER!!!
Jó alacsony EMS-ed lehetett... :D

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#19) Antigabo válasza M3Ny3'T (#18) üzenetére


Antigabo
tag

A spoiler az autókon van.
A boiler pedig vizet melegít.
Nem értettem idáig se mi az a spoiler - nem találtam rá magyarázatot amúgy meg le.zarom magasról hogy placcsan mer le is töröltem az egész game-t mert nekem nagyon nyomasztó és én a játékokat szeretem nem a rettegést meg a szorongást meg az öldöklést és a horrort se szeretem és most már a ME-t se ... :(((

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#20) Wolverine válasza Antigabo (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Spoiler: előre lelövöd a poént olyanok előtt, akik még nem ismerik a végét a sztorinak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.