Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Erre kiváncsi leszek, eddig nem csalódtam Platinum játékban.

(#2) master12


master12
csendes tag

Tudom, hogy hozzá kéne szokni, de miért nem adják ki PC-re is? :O

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#3) #08052480 válasza master12 (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Igen, hozzá kéne szokni, még egy Platinum cucc sem jött pc-re :)

(#4) master12 válasza #08052480 (#3) üzenetére


master12
csendes tag

Ezt úgy általában értettem, hogy ha valamelyik játék felkelti a figyelmem, az csak nagyritkán vagy egyáltalán nem jön ki PC-re.....

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#5) Gude


Gude
senior tag

Pc-sek ebből is kimaradnak :((

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Ateszzero válasza master12 (#4) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én ugyanígy voltam.
Ahelyett hogy a videókártyámat cseréltem volna le, vártam még , tettem a pénzemhez , és vettem xboxot. Hiába a csúcsteljesítményű videókártya, processzor, ha nincs élvezetes játék.
Azóta csak játszom, játszom és játszom, de nem a pc-vel. Ráadásul kiment az egyik 1giga ramom is, így megint költenem kell rá. Mint mindig.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Az első képen izmoserős csávó a másodikon szőkenéni popsi.

Minden megvan ami kell egy 12 évesnek.

(#8) Kassh válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Kassh
csendes tag

előbb vagy utóbb minden arra érdemes játékot kiadnak PCre, türelem tornaterem
a játékkészitők sem olyan hülyék hogy ne adjanak ki egy biztató játékot PCre lásd:
Mass Effect, Force Unleashed stb.
természetesen vannak játékok amiket konzolon az igazi játszani(bár ezt is ki lehet küszöbölni egy controllerrel PChez) pl verekedős játékok, illetve vannak amiket soha nem fognak portolni PCre ide tartozik a legtöbb animés játék (narutos, bleaches, Dragon Ball és társai) de ettől függetlenül ha választanom kéne hogy egy játékot az xboxomon játszak vagy a gépemen és biztos a gépemet választanám (főleg hogy az Xboxhoz ugye illik venni HDTV-t ami szintén pénz feltéve h nem volt előtte)

"Hiába a csúcsteljesítményű videókártya, processzor, ha nincs élvezetes játék."
lol?

(#9) Ateszzero válasza Kassh (#8) üzenetére


Ateszzero
őstag

A pc-hez is kell venni egy nagy hd tv-t. Csak akkor venni kell hozzá olyan videokártyát is ha még nincs.
Hát ha választanom kéne hogy pc-n játsszak egy játékot vagy xboxon, én is pc-t választanék, de jelenleg nem sok ilyen játék van. Fps-t mindenképp pc-n ,és a legtöbbjét ki is adják pc-re.Még jó.
Egyébként én sem örülök neki hogy minden általam érdekelt játékot csak konzolra nyomnak, Xbox helyett vehettem volna egy új videokártyát , plusz az elromlott ramom helyett egy újat. Rá kellett döbbennem , minek? Mindig csak költök, fejlesztgetem, és ez mind csak azért hogy kapunk egy évben pár használható játékot, az is csak egy konzolport. Legalábbis grafikai szinten.
Még jó hogy anno nem ruháztam be egy dx11-es kártyába is, most már látom hogy az is csak egy hum-buk volt hogy mindenki vegye rogyásig az új kártyákat. Mai napig nem sok játék jött ami használja.

[ Szerkesztve ]

(#10) nofi válasza Ateszzero (#9) üzenetére


nofi
őstag

A "vicc", hogy vannak fps-ek amiket konzolon jobb játszani. Én is kétkedtem, de be kellett látnom, hogy most már inkább igazítják a játékmenetet a stickes célzáshoz. Meg lehet nézni youtube-on, hogy szinte a legtöbb játékról boxos vagy ps3-mas walkthrough, gameplay video van...
Az elmúlt 3 évben a starcraft 2 volt az egyetlen játék ami miatt átültem pár hétre a gépem elé.

Xbox GT: nozsolt

(#11) wolfman válasza master12 (#4) üzenetére


wolfman
veterán

én ugyan így vagyok ezzel! :( Ez már szánalmas! :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) Kassh válasza Ateszzero (#9) üzenetére


Kassh
csendes tag

"kapunk egy évben pár használható játékot"
ez a konzolokra is igaz, két kezemen megtudom számolni azokat a játékokat amik 2010ben felkeltették az érdeklődésemet és csak konzolra jöttek ki

"Mindig csak költök, fejlesztgetem"
pont emiatt a tulajdonsága miatt nem fogja soha átvenni egy konzol se a PC szerepét.

(#13) Ateszzero válasza Kassh (#12) üzenetére


Ateszzero
őstag

""kapunk egy évben pár használható játékot"
ez a konzolokra is igaz, két kezemen megtudom számolni azokat a játékokat amik 2010ben felkeltették az érdeklődésemet és csak konzolra jöttek ki
"
Akkor most mi van? Épp ezért vettem konzolt.
Egy szó mint száz, Pc a gazdagoknak való, épp úgy mint egy rossz lada amit azért vesz az ember mert olcsón megkapja , közben rákölti minden hónapban a fél fizetését, és mire azt hiszi hogy jó, kezdheti előlről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.