Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G A M E R


G A M E R
csendes tag

Érdekes, ezekre nem is gondoltam volna. Az első képnél egy pillanatra azt hittem, hogy végre megmutatják Tali arcát. Azért remek ötlet lenne mindkettő:

A Normandy 2 MI-je egy robot testben, és egy collector (reaperek ellen lázadó protean) csapattag? Komoly lesz ez a harmadik rész, örülnék, ha benne lennének az alapjátékban és nem DLC-be raknák őket.
A Mass Effect 2-ben is jobb lett volna, ha a DLC-k csak az új küldetésekre fókuszálnak. Meg sincs egyik extra csapattag, pont ezek miatt. Hol vannak a régi kiegészítő lemezek?

[ Szerkesztve ]

(#2) bishoplogan válasza G A M E R (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Tisztára mint Legion a ME2-ben.....

ha ez a proteai valóban társunk lenne...

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza G A M E R (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem egy collector, hanem egy protean.

Sima ME3 topicba már linkeltem.

Még egy kép a prothean társról:

[link]

Az nem kérdés hogy ők lesznek-e tagok, az teljesen valószínű. Az artwork-k arra vannak hogy tervezgessék azt, hogy fognak kinézni.

Vagyis igen ők lesznek, csak még nem tudni hogy néznek ki.

Live-Die-Respawn

(#4) csab991


csab991
senior tag

Úgy látszik Jokernek jobban bejön, a női testbe zárt EDI.

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként meg ha valakit nagyon érdekel, kikerült a netre a teljes ME3 forgatókönyve, így aki kíváncsi hogy hogyan lesznek ők a társaink, illetve mi lesz a történet az kutakodjon kicsit. (ide ha lehet ne írja le senki, sajnos belefutottam egy két oltári nagy spoilerbe is másik oldalon úgy, hogy nem volt jelölve a spoiler)

Live-Die-Respawn

(#6) GeneraL_XTX válasza oriic (#5) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"kikerült a netre a teljes ME3 forgatókönyve"

Na ez elég nagy baj, remélem nem csúszik emiatt a játék.

SPOILER

Mindkét karakter meglepetés,mondjuk a Prothean-ok felbukkanására lehetett számítani (mivelhogy a kettőben kiderült hogy a collectorok ugyebár bukott protheanok) de az meglepi hogy a társunk is lesz az egyikőjük. :C EDI-re meg aztán végképp nem gondoltam....

[ Szerkesztve ]

(#7) alcsa válasza G A M E R (#1) üzenetére


alcsa
senior tag

nem hiába volt spoilerként írva a 2 lehetséges csapattag, és nem beleírva a cikkbe, hogy kik lehetnek azok. Erre fel már le is lőttétek a spoilert :(((

(#8) oriic válasza alcsa (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hibáztak, de te is hogy ide jöttél. Topic címében batár nagy betűkkel ott van hogy SPOILER.

Live-Die-Respawn

(#9) tiv83us válasza GeneraL_XTX (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

Emiatt pont, hogy elobb kene kiadniuk, amig mindenki el nem olvassa ;] /Szep alom :U/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) maszi99


maszi99
őstag

Nagyon szeretem azt, ha egy ellenfélből lesz később csapattárs (Protean), sőt mi több kifejezetten örülnék is neki. :K
Valahogy mindig feldobódok az ilyenektől, jól fel tudják dobni a sztorit, és új lendületet vihetnek a játékba :))
Nem utolsó sorban pedig megismerkedhetünk velük közelebbről.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) PowerBuldog válasza maszi99 (#10) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Protean nem volt ellenfél. Azok a collectorok voltak. ;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) maszi99 válasza PowerBuldog (#11) üzenetére


maszi99
őstag

Hoppszi tényleg. :DDD, attől független nagyon bejönne nekem.

pici javítás:
2. részben Legion volt a kedvencem, és a megszerzése s a hozzátartozó küldi rettentően bejött. :K
(róla pedig semmi hír) :O

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#13) Chabe89 válasza maszi99 (#12) üzenetére


Chabe89
addikt

Volt vele még régebben videó is pedig.
itt is van:
1:00 perctől van

(#14) Apika válasza oriic (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor ezek szerint biztosan ők lesznek az új tagok. Köszi az infót! :K

[ Szerkesztve ]

(#15) maszi99 válasza Chabe89 (#13) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi . :R
Az estémet már fel is dobta a videó :C , remélem tényleg benne is lesz, nagyon megkedveltem Legion-t :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#16) oriic válasza maszi99 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ már más kérdés hogy játszható lesz-e.

Live-Die-Respawn

(#17) maszi99 válasza oriic (#16) üzenetére


maszi99
őstag

Neked is bejött Legion ? :U , mert sokan furának tartottak érte régebben. :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#18) Kassadin válasza PowerBuldog (#11) üzenetére


Kassadin
addikt

Végül is átvitt értelemben igen.

SPOILER
Mivel a collectorok a rabszolgáivá tették a prothean népet->legnagyobb részt ellenük harcolsz a második részben.

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza Kassadin (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ők már genetikailag módosítottak, ahogy Mordin is mondta, nem rendelkeztek sem öntudattal, sem lélekkel, sem emésztőrendszerrel. Csak gépek voltak.

(#20) PowerBuldog

Szerintem csak elírta, Reapert akart ő is írni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) PowerBuldog válasza Kassadin (#18) üzenetére


PowerBuldog
veterán

SPOILER

Te miről beszélsz? A Reaperek tették a preteanokat szolgává. Így lettek collectorok.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21) tiv83us válasza maszi99 (#17) üzenetére


tiv83us
veterán

K@pjak be ;]

A Prothean temahoz: Viszont akkor ezek a Prothean szobrok kit abrazolnak az elso reszben? Mert arrol volt szo, hogy ezek is Prothean-nek.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) Frigo


Frigo
őstag

Fantasztikus!A 3. részben már nem csak zÉlineket hanem már robotokat is lehet majd dugni.Ez ám a fejlődés!. :C

[ Szerkesztve ]

(#23) maszi99 válasza Frigo (#22) üzenetére


maszi99
őstag

Ez a csajozós része szerintem nem igazán eltalált erőssége a játéknak :N
Ha ilyesmire vágyunk akkor inkább Witchert javasolnék, abban is inkább az első részt :K , mert a 2.-ban már erősen megnyirbálták az erre alkalmas állományt :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#24) oriic válasza tiv83us (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azok nem Prohtean-ek:

SPOILER:

[link]

Live-Die-Respawn

(#25) maszi99 válasza oriic (#24) üzenetére


maszi99
őstag

Már gondolkodtam rajt, hogy lehet könyvet kellene olvasni, mert van pár csűrcsavar a történetben ami nem igazán tiszta sokaknak, köztük nekem sem.
Csak a könyvhöz rohadt sok idő kell, amit rohadtul sajnálok olvasásra. :(((
Amit linkeltél viszont találtam érdekeset, magyarul is lehet a 3. rész ??? :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#26) PowerBuldog válasza maszi99 (#25) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nem, nem lesz magyar nyelven.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#27) tiv83us válasza oriic (#24) üzenetére


tiv83us
veterán

Na, ezt sem tudtam. Pedig meg a Mass Effect Wiki-n is igy van feltuntetve.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) maszi99 válasza PowerBuldog (#26) üzenetére


maszi99
őstag

Tisztában voltam vele :K (sajnálatos módon) :((( .
Szerintem hiába írnának több ezren, akkor se változna semmi.
Ahogy a Skyrim-et úgy ezt is megszokom.
Csak ott egy résszel sem játszottam előtte, itt viszont mind1ikkel, és ad némi előnyt a dolgok megértésben.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#29) oriic válasza tiv83us (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát akkor az is hibás.

Live-Die-Respawn

(#30) Chabe89 válasza maszi99 (#25) üzenetére


Chabe89
addikt

A könyvben nem szerepelnek ennyire lényeges háttér információk. inkább Andersont lehet jobban megismerni belőlük, valamint a Kvariánokról kaphatsz részletes leírást bennük. Talán még a Cerberusról egy két kisebb jelentőségű infót. Képregényekben hasonló a helyzet. Ott sincs annyira jelentős háttér infó. 1-2 dolog TIM rő, hogy mi vezetett el a cerberus megalapításáig meg ilyenek. Prohteanokról egyikben sincs szó.

(#31) Kassadin válasza PowerBuldog (#20) üzenetére


Kassadin
addikt

Most keltem ki az ágyból, rájöttem, mekkora hülyeséget írtam. Reapert akartam.
Ettől függetlenül moddolt proteánok ellen kell harcolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) Valty válasza maszi99 (#25) üzenetére


Valty
aktív tag

"lehet könyvet kellene olvasni"

Mi a könyv címe?

(#33) tiv83us válasza Valty (#32) üzenetére


tiv83us
veterán

Mass Effect: Revelation
Mass Effect: Ascension
Mass Effect: Retribution
Mass Effect: Deception

Ebbol harom megvan, egyet mar el is olvastam, egeszen jo.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34) Valty válasza tiv83us (#33) üzenetére


Valty
aktív tag

Köszi :R

Nem is tudtam, hogy ME-ből létezik könyv is (azt meg pláne, hogy 4), így már nyárig van mit olvasnom

(#35) GeneraL_XTX válasza tiv83us (#33) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ebből az első kettőt elolvastam, a harmadik részt már megvettem, a negyedik meg most jön ki magyar nyelven február elején.

A legelső kötet még elmegy kategória volt, Andersent és Sarent lehetett jobban megismerni benne plusz ugye az ME univerzum alapjait. Kár, hogy kissé bugyuta lett az egész, láttunk már azért ennél jobb gamer regényt is (Starcraft sorozat pl)

A második könyv viszont szörnyű volt, vontatott, számomra érdektelen cselekménnyel, nulla történettel, semmi háttérinformációval. Remélem a harmadik és negyedik kötet jobb lesz.

(#36) tiv83us


tiv83us
veterán

Csavo mehetne josnak :D (Ket eves hsz, kozepso bekezdes).

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37) Xerxész válasza maszi99 (#15) üzenetére


Xerxész
őstag

Én is, csak az a baj, hogy nálam Légió elhalálozott a 2. rész végi ütközetben, amíg én a T-800 fejjel küzdöttem. :( Pedig szívesen vártam volna vissza a csapatba.
Nem baj, ott lesz a nyugodt Garrus Vakarian, ő a másik kedvenc. :)

(#38) Gabor343


Gabor343
tag

A sok multiplayeres hír meg videó után ez hatalmas felüdülés. :C
Tetszik mindkét karakter, remélem tényleg bekerülnek csapattársnak. :K

tiv83us:
Nagyon jó lett az új avatarod! :D

(#39) Chabe89 válasza GeneraL_XTX (#35) üzenetére


Chabe89
addikt

Azért azt nem mondanám. A második kötetben elég sokat lehet megtudni a kvariánokról (persze aki olvas kódexet a játékban annak nem lesz sok újdonság). Szerintem a 3. kötet olyan mint neked a 2. semmi lényeges nincs benne 1-2 dolgot kivéve, de nem írom le me' spoiler :)

(#40) maszi99 válasza Chabe89 (#30) üzenetére


maszi99
őstag

Gondoltam a könyvben minden háttérinfó szerepel amiről szeretne tudni az ember. :U
A többiek állítása szerint se túl nagy durranás, igaz Metró 2033-ból indultam ki, az jobb volt mint a játék (itt viszont sajna fordított a helyzet), pedig könyvbe jobbak szoktak lenni a dolgok, legalábbis élvezetesebbek.
Ebben az esetben nem áldozok rá összeget, így is lesz mire költeni tél végén :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#41) GeneraL_XTX válasza Chabe89 (#39) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ahogy a hátulját olvasgattam ebben már lesz azért szó a reaperekről, collectorokról szóval csak jobb lesz már:)

A negyedik lesz az érdekes mert ha jól tudom az a második és a harmadik rész között játszódik.

(#42) GeneraL_XTX válasza maszi99 (#40) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát ha nem vagy jó angolos akkor igencsak rádférnek a könyvek mert sok információt tartalmaz amit csak a kódexből, illetve párbeszédekből tudhatsz meg.

(#43) maszi99 válasza GeneraL_XTX (#42) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi az aggódást, de valahogy elboldogulok, ha máshogy nem akkor itt vagytok, és segítetek megérteni a zavaros dolgokat. :R
Skyrimnél is rengeteg jó fej srác segített az elején a játék megértésében, pedig egyetlen előző részével sem játszottam, nem úgy mint ennél.
Nagyon élvezetes már a játék, és jól is megy a kezdeti nehézségek után.
Anyagilag meg nem megy annyira jól a szekér, inkább a ME3 megvásárlására fordítom, főleg ha már mind2 része megvan.
Jelenleg a King Arthur 2 várom a legjobban, megdöbbentően jó játék :K , és nem is értem miért nem foglalkoznak vele még hír formájában sem :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#44) maszi99 válasza Xerxész (#37) üzenetére


maszi99
őstag

Rekni az oldalamon jó buli lenne, mint csapattárs, és a Normandyával zúzni az ellent 1 picit csak (szimulátor jelleggel, hogy mi irányítjuk az lenne az igazi) :K :))
Kicsit hiányolom az űrharcot :(((
Legion kívűl nem mondhatnám, hogy kiemelkedő kedvencen lett volna, talán az első részből Urdnot Wrex volt még akiért rajongtam :K (talán a sajnálat miatt) :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#45) Chabe89 válasza GeneraL_XTX (#41) üzenetére


Chabe89
addikt

El kell, hogy szomorítsalak, mert Kaszások akkor sincsenek benne csak egy sulykolt áldozat akit ők irányítanak. Na de már ez is nagy Spoiler úgyhogy inkább hagyom.
Én elolvastam mind a 3-at szerintem megérte megvenni. Igaz, hogy a story más, de szerintem van olyan jó mint a játék. 3. részbe simán befért volna Kahlee Sanders csapattagnak :)

(#46) tiv83us válasza Chabe89 (#45) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg benne lehet! :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47) Xerxész válasza maszi99 (#44) üzenetére


Xerxész
őstag

Mé', megölted a Krogan méregzsákot? :D Én életben hagytam, elkelt a segítsége. Kroganok jól nyomják.

El tudnék képzelni magamnak egy Shepard, Garrus, Wrex csapatot újra, akár az 1-ben. :) De nem tudom, Wrex lesz-e, és ha igen, milyen formában...mivel ugye az ő sorsa a játékos döntése volt.

Jah, az űrhajóval manőverezést és harcot én is hiányolom. Jó kis "játék a játékban" lehetne...

(#48) Chabe89 válasza Xerxész (#47) üzenetére


Chabe89
addikt

Valamikor régebben volt ilyen "űrcsatáról" szóló pletyi. A vak is megmondta: Majd meglássuk:)

(#49) maszi99 válasza Xerxész (#47) üzenetére


maszi99
őstag

Áhh, dehogy, álmomba se jutott volna szerencsétlen krogant kinyírni :N
Azért arra kíváncsi lennék, hogy itt is lesz e olyan dolog, hogy érdemes legyen azoknak végigtolni az előző részt (2), mint annó a 2 részben érdemes volt visszamenni a az első részben a Rekni megmentésére.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#50) Chabe89 válasza tiv83us (#33) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez a Deception érdekes lesz. Akár Gillian is benne lehetne a 3. részben mint szövetséges. Úgy is rájuk utazik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.