Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Csak jőnne mááár :C :Y :Y :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Banyek. 3x olvastam el a címet, de nem értettem. Azt hittem angolul van, és nem jöttem rá, hogy mi lehet...amikor elkezdtem olvasni, akkor jöttem rá, hogy az nem "ö merszön", hanem "a marson".... :W

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) csenger41


csenger41
tag

Azon gondolkoztam, hogy ha női karakterrel vagy, akkor is Liara lesz a szerelme? Ne kövezzetek meg a kérdésemért, a második résszel még nem játszottam, sajnos tönkrement az Xboxom, de az elsővel igen, de ott ha jól tudom nemtől függően valamelyik ember csapattárssal lehetett összejönni.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#4) TazLeacher válasza csenger41 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az aszáriak se nem nők, se nem férfiak, ha jól rémlik, akkor igen, ő lesz/lehet. De nagyon újra kéne már játszani, mert kopnak az emlékeim.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Egyébként nálam Ashley volt, akivel összegyűrtem a lepedőt, de ő meghalt. Akkor most mi van? Nekem nem lesz szerelmem? :B

[ Szerkesztve ]

(#6) GrooveHero válasza Ateszzero (#5) üzenetére


GrooveHero
addikt

Gondolom csak akkor lesz így, ha a mentést a ME 3-ba bemásolod és úgy folytatod.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7) oriic válasza Ateszzero (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bárkivel összejöhetsz a 3. részben. Még Vega-val is, ha férfi vagy. :) Ha a mentést nem viszed át a 2. részből akkor alapértelmezettként Ashley-vel lesz románcod a történet szerint az előzményekben.

(#4) jer1cho

Az aszáriak női megjelenésüek de nemtelenek.Ergó nincs nemük.
Wiki ezt írja róluk:

mono-gender race—distinctly feminine in appearance—

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) GrooveHero válasza oriic (#7) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ki az a Vega? Nem ismerős a neve

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9) hunbi válasza Ateszzero (#5) üzenetére


hunbi
tag

Az attól is függ, mit csinálsz a me2 ben. Ott összejöhettél Mirandával, Kellyvel, sőt még Talival is. :DD Szóval nem kell parázni.

@GrooveHero:
Új szereplő, valami keménygyerek lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10) GrooveHero válasza hunbi (#9) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ja a 3-ból? Akkor ok, hoyg nem vágom, mondjuk ezt a videót megnéztem csak próbálom spoiler mentessé tenn iaz életem márc. 9-ig.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11) oriic válasza GrooveHero (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint március 6-ig. :)

Live-Die-Respawn

(#12) mrhitoshi válasza TazLeacher (#4) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem erről a giliszták jutnak az eszembe. :DDD Hermafroditizmus.

PS4

(#13) GrooveHero válasza oriic (#11) üzenetére


GrooveHero
addikt

sőtebb:DD

bár most nézem, hogy 9-e van kiírva, nem értem hiretlelen, hogy miért írtál 6-ikát

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14) oriic válasza GrooveHero (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amcsiknál már 6.-án megjelenik vagyis aznap én már játszani fogok vele, ugyanúgy mint Battlefield 3-al. :) Amcsi proxy-val aktiválom, proxyt kikapcsolom, aztán mehet is a játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) GrooveHero válasza oriic (#14) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ahogy érzed:D
Én mindenesetre megvárom a 9-ikét, vagyhát majd ahogy jön....

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Elég spoileres dolgok vannak az interjú vége felé.

Az már régóta ismert, hogy Liara benne lesz és hogy eljutunk a Marsra, de aki nem akar semmit elspoilerezni magának az inkább ne nézze meg.

Aki hülye, haljon meg!

(#17) GrooveHero válasza L3zl13 (#16) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jókor írod:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18) L3zl13 válasza GrooveHero (#17) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Elég szomorú, hogy a cikkben nincs feltüntetve, de hátha valakinek még jól jön.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) looser


looser
addikt

Nem követem figyelemmel a fórumokat, de végül is lesz magyar felirat?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20) mrhitoshi válasza looser (#19) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem lesz sajnos. :(

PS4

(#21) Apone33


Apone33
őstag

Alig várom már, az első és a második részét egy jó párszor végigjátszottam. :)

Play Hard!!!

(#22) ttt1


ttt1
őstag

Hm akkor nem "késő" még 1-2t végigtolni a 3 megjelenéséig ..:) Anno végigjátszottam ,de lehet egybe lenne szép és kerek az egész ..:)

(#23) M3Ny3'T válasza hunbi (#9) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Gyakorlatilag mindenkivel összejöhettél a 2-ben, csak Grunt-tal, Legion-nel meg a DLC karakterekkel nem. Jack-kel 2 féle képpen is! :))

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#24) Ferdzsoo válasza M3Ny3'T (#23) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A tökömnek sem kell az a tetkós ocsmányság.... :DDD
Ráadásul paraszt is :)
Én mirandával akartam volna (a Liara melett :DDD ) csak nőként nem volt szács ön ápsön... :)
Bezzeg a Kellyvel lehetett :N

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25) Christians


Christians
csendes tag

Én most kezdtem elöről a másodikat hajtom. Imádom viszont nagyon remélem hogy van itt m.o.-n akkora rajongás a játék iránt hogy azzonal neki essnek egy honosításnak :) :B

[ Szerkesztve ]

Elnézést nemtudja merre van xy utca? De a szalonagyár után forduljon jobbra! Szia édes ...Na mivan ruhában meg sem ismersz?

(#26) TazLeacher válasza Christians (#25) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már készül a brigád, nyugi. Kérdés, hogy a kezdeti lendület megmarad-e...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) oriic válasza Christians (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Honosítás lesz, de készüljetek akár több hónapig is eltart majd, mert a 3. részben több szöveg lesz mint az 1-2. részben együtt.

Live-Die-Respawn

(#28) TazLeacher válasza oriic (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már megvan a szöveg, látták, olvasták.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) oriic válasza TazLeacher (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN is néztem, nem kevés szöveg.

Live-Die-Respawn

(#30) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Én úgy tudtam a vezető írója a mass effecteknek drew karpyshyn, de ezek szerint a harmadiknak nem. Ne menjen a minőség rovására.

(#31) Apika válasza ng0ofy (#30) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Reméljük ez is jó lesz... :K

(#32) M3Ny3'T válasza ng0ofy (#30) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ezt látva szerintem nem fog. :C

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#33) Apika válasza M3Ny3'T (#32) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Köszi a linket! :K

(#34) Malachi


Malachi
addikt

nagyon várom. az 1-2-t kiegészítőkkel együtt végignyomtam 100%-os paragonnal, mindenki túlélte, mindenki megmenekült, minden fegyverem megvolt és...elveszett a mentésem. szóval lassan újra elkezdem majd. olyan nincs, hogy csak úgy belevágjak a harmadikba.

(#35) eszgé100


eszgé100
őstag

pont a szülinapomon, remélem addigra meglesz a ps3-am is

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#36) ng0ofy válasza M3Ny3'T (#32) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nagyon jó!

Úgy látom nem feledkeznek meg a régebbi döntéseinkről. ;] Remélem akiknek nincs mentése az 1-2-ből azoknak nagyon szopás nehéz lesz végigvinni lesz. ;]

(#37) oriic válasza M3Ny3'T (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt nem is láttam. Krogan Husk? Wow...

Live-Die-Respawn

(#38) M3Ny3'T válasza oriic (#37) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Nem, ahogy 0:54-nél láttam, épphogy egy jó nagyot lekever egy Husk-nak. :P

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#39) L3zl13 válasza oriic (#37) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Engem inkább a "tüskésfejű" érdekel.
Asari husk?

Aki hülye, haljon meg!

(#40) looser válasza mrhitoshi (#20) üzenetére


looser
addikt

Szomorú. Akkor kénytelen vagyok megvárni a magyarítást...
Nem mintha sajnáltatni akarnám magam, az első kettő továbbra is zseniális :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41) mrhitoshi válasza looser (#40) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nos én szerintem nem fogok tudni várni. :B Megveszem mikor kijön, valószínűleg PS3-ra, mivel nincs gondom az Angollal. :)

PS4

(#42) csaabz


csaabz
őstag

Nem sok "egyjátékos" játék van, amit várok, de ez köztük van!
:K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#43) GrooveHero válasza mrhitoshi (#41) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az angollal én sem állok szerencsére hadilábon, szóval én angolul fogom végigvinni a 3-at is, ahogy az első kettőt is. Nem csak azért, mert eredeti nyelven jobb, hanem azért is, mert egyszer próbáltam a magyar verziót, és nagyon nem jött be, sztem hatalmas félre fordítások vannak benne...vagy nem is tudom hogy mondjam..aki fordította, jobban tud angolul, mint magyarul

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#44) Christians válasza GrooveHero (#43) üzenetére


Christians
csendes tag

Én jobban szeretem ha magyar a felirat igy is elég sok időt elvon az olvasás az adott jeletről (miközben olvasom). Másrészt nembánom ha angol egy játék de itt egy fiktív világot teremtettek meg és szinte minden olyan benne amit az én angol szókincsem nem ismer tehát nem érteném meg... :B

Elnézést nemtudja merre van xy utca? De a szalonagyár után forduljon jobbra! Szia édes ...Na mivan ruhában meg sem ismersz?

(#45) GrooveHero válasza Christians (#44) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ilyen esetben természetesen javallott a magyar nyelv.

Pár napja elkezdtem nézni egy sorozat 7-ik évadját, csak angolul van meg, van hozzá magyar felirat, de rájöttem, hogy a maygar feliratot olvasva nem értem az angolt, meg nem látom a történéseket, így csupán a képet figyletem, és hallgattam az eredeti agnol hangot, sokkal, de sokkal jobb volt, végre értettem is valami.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46) M3Ny3'T válasza Christians (#44) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ez esetben csapódjunk össze páran és csináljunk magyar szinkront! :DDD
Addig élnék... :))

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#47) ttt1


ttt1
őstag

Na de ME 1 ,ME2 esetlben azért a szotit feltétlenül érteni kell ,plusz elég sok infót megtudsz a különböző fajokról, ki mit miért tett és ha nem érted ugy lehet kicsit más értelemt nyer a áték..

(#48) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

régi barátjával (és szerelmével)

Inkább "potenciális szerelmét" írnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.