Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Hát ez... elég jó. :D

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon jó lett.Nem hosszú, de legalább tudjuk mivel lesz dolgunk. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) jimessor666


jimessor666
aktív tag

MUST HAVE! :Y

私たちに聞いてください。!

(#4) buchy


buchy
tag

Nagyon nagy, már a zenéjétől is kész vagyok :)

(#5) Ryuu


Ryuu
tag

Máris jobban kezdődik a napom. The Elder Scrolls V: Skyrim bejelentés meg még ez is...
Isteni!

(#6) keIdor válasza Ryuu (#5) üzenetére


keIdor
titán

Ugyanez nálam is.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) zolo96


zolo96
tag

Még a második részt se vittem végig és már jön a következő. Bele kell húznom. :DD

(#8) Gabr


Gabr
tag

Basszus még egy év...

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#9) kovsol válasza zolo96 (#7) üzenetére


kovsol
titán

én még az elsőt se, lehet ideje lenne majd beszereznem :DDD

May the Force be with you!

(#10) leviske


leviske
veterán

Annyira rossz érzés, hogy a Skyrim számomra háttérbe tudta szorítani. (ebben mondjuk közrejátszik az, hogy a marketing gárda jól elcseszte a meglepetést) Annak viszont örülök, hogy '11 sokkal inkább az én évem lesz, mint ez. Még csak egy MMO-ba se kell belekezdenem, hogy az év teljesen ki legyen töltve, pedig már rákészültem a dologra. :DDD

Most pedig kezdődik az elődök újra végigvitele.

(#7) zolo96: Pont a második rész megy nyögvenyelősen? Pedig jóval pörgősebb és egyszerűbb, mint az első. Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) pzstm


pzstm
titán

MUST HAVE! :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) dangerzone


dangerzone
addikt

Tetszik tetszik. Jó lesz ez. :)

(#13) tiv83us


tiv83us
veterán

Harbinger ott figyel a flotta elen... kemeny lesz, alig varom :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) BlackTreff


BlackTreff
tag

Most komoly 2011-ben jelenik meg? :Y :C
Eddig nem úgy volt, hogy 2012 előtt tuti nem fogják kidobni?
Remélem tényleg 11-ben jön, mert akkor nagyon boldog leszek! :)) :DD

(#15) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

ez eléggé filmnek tűnt,:)
dehát ők tudják:)

Üdv: Roland

(#16) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ez nagyon jó. :C
Várom már.

(#17) rup1u5


rup1u5
nagyúr

ehhh...még a második résznek sem jutottam a közelébe. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18) zolo96 válasza leviske (#10) üzenetére


zolo96
tag

Nem megy nyögvenyelősen, csak nincs rá időm.

(#19) pityeszka


pityeszka
őstag

Pipa! :K

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#20) Frigo


Frigo
őstag

Ha nem lesz benne Rachni Queen románc akkor nem is fog érdekelni.

(#21) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nekem nem tetszik a koncepció.

Szerintem nevetséges, hogy ezek a "legyőzhetetlen" szuperhajók amelyektől az egész galaxis retteg, és a számtalan, az emberénél jóval fejlettebb civilizációt elpusztítottak már mindössze 2 millió halottat produkáltak az első napon. És 7-et egy hét alatt? :U
Az egy szem Collector hajó gyorsabban dolgozott ennél!

1db kinetikus lövedéknek nagyobb pusztítást kellett volna okoznia egy olyan Földön, ahol több mint 10 milliárdan élnek. Mondjuk erre biztos kitalálnak valamit, hogy miért nem bombázzák szét egyszerűen a bolygót, de így elsőre akkor is következetlen.

Jajj, gyorsan szerezzünk szövetségeseket, mielőtt teljesen elpusztítják a Földet!
Csak pár heted van mielőtt ez a sokszáz/sokezer óriás űrhajó learatja az emberiséget. :W
Legalábbis szerintem ez tűnik reális időtartamnak egy galaxisszerte szövetségeseket szerzek, elsimítom a quarian-geth ellentétet, felkutatom a rachni-kat stb akciónak.
Persze lehet, hogy csinálnak belőle egy real-time (a'la 24) körberohangászást, de ha jól tudom a csillagközi utazás nem azonnali a ME univerzumban (sem a reléken keresztüli, sem a sima, rövidtávú), szóval elvileg nem lehetne.

Sokkal "hihetőbb" lenne szerintem egy olyan időlimit, hogy az előtt kell a szövetségeseket összeszedni, mielőtt a reaper flotta, vagy a fő reaper flotta (feltételezve egy olyan szitut, hogy az előőrs már elérte és hatalmas pusztítást okozott, de sikerült megfékezni) eléri a Földet.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#22) Darth_Revan válasza L3zl13 (#21) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azt próbálnák meg, hogy időlimitet raknak bele :W ME1 és 2-ben is szépen lassan, nyugodtan bejártam mindent zeg-zugot, itt is úgy tervezem :K

(#23) Góliát


Góliát
senior tag

Lépkedőkből itt sem lesz hiány. Kell! :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#24) L3zl13 válasza Darth_Revan (#22) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Időlimit alatt olyasmire gondolok, mint a ME2-ben. Max. 2 küldi a Reaper IFF után, különben a legénységednek kampó.

Aki hülye, haljon meg!

(#25) Putya


Putya
csendes tag

Bocs de ez nem Kaidan? :O

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tippem: Shepperd a játék elején elmenekül a Földről a hajójával, mert nem tud mit tenni az ellenség ellen, összeszed egy csapatot a galaxisban, szerez valami über fegyvert aztán go back Earth és legyakja a rosszarcúakat. Közben persze gyűjtöget, felfedez, románcot kezd egy hím áliennel, szerez egy újabb hajót.

Live-Die-Respawn

(#27) Ari18


Ari18
őstag

TES 5 és most meg a Mass Effect 3. Nem is kell több. MUST HAVE :C

(#28) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Kár hogy ilyen rövid ez a trailer, nagyon tetszik. Ezt is végig viszem.

(#29) Воланд


Воланд
titán

OMFG! :C :Y Remélem nem agyatlan lövöldözés lesz belőle. Kicsit megijedtem mikor a katona elkezdett beszélni benne, mondom hé, nem ez volt eddig Shepard hangja, de a végén megnyugodtam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) #05364992 válasza L3zl13 (#21) üzenetére


#05364992
törölt tag

Aki nem tolta az ME1/ME2-t Azoknak a következők spoileresek lehetnek:

Nah ja, de ha elintézik a bolygót orbitális bombázással, akkor nem tudják begyűjteni a hullákat/egyebeket. A ME1 óta meg tudjuk hogy ők nem pusztítanak, hanem aratnak. Másrészt, ez mondjuk nem egyértelmű, de sztem az a 2 és 7 millió halott Londonra vonatkozott. Elvégre a videóban mondja is hogy a többi nagyvárosról csak annyit tudnak hogy hasonló támadást kaptak a nyakukba.

A másik gubanc meg hogy Reaper-ek nélkül nem lehet ellenük hozni senkit, ergo amíg nincsenek itt, senki nem hiszi el hogy léteznek. Sovereign geth hajónak volt titulálva, a 2-ben a Council maga röhögött ki amikor Reaper-eket említettél. Csak kevesen vannak akik tudnak róluk és hisznek is benne, a geth, a Cerberus, a quarian-ok, meg Anderson és cirka ennyi. Az előőrsöt meg már kivégeztük, az volt Sovereign, a vésztartalék meg a Collectorok. A Reaperek tudják hogy tömegben erősebbek, nem hiszem hogy előőrsöt küldenének.

Az idő meg nem hiszem hogy gubanc lenne, a nagy városokban könnyű tarolni, de a ritkábban lakott helyeket, meg az elbújt csoportokat nehezebb kiütni, oda már indoctrinated figurák kellenek, az meg idő. Plusz Vigil is megmondta anno, egy faj kiirtása hosszú idő. Pláne úgy hogy valszeg most nincs hozzáférésük a Citadel adatbázisához, úgy még nagyobb szopás. (Eddig ez volt az előnyük, egy mozdulattal fejezték le a vezetést a Citadel-nél, és szedték össze az összes infót az adott civilizációról.)

Megjegyzés: A csillagközi utazás a relék között instant történik, a sima FTL repülés meg cirka 12 fényév/napos sebességgel operál.

(#31) leviske válasza Putya (#25) üzenetére


leviske
veterán

Még csak nem is hasonlít... :F

(#33) Воланд válasza Zandal (#32) üzenetére


Воланд
titán

Pontosabban mindhárom platformra megjelenik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Zandal válasza Воланд (#33) üzenetére


Zandal
tag

Az nem volt kérdéses, csak az hogy most már együtt jön-e a PS3-as verzió a többivel :).

(#35) L3zl13 válasza #05364992 (#30) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Vigil megmondta, hogy egy faj kiirtása hosszú idő, de nem tudjuk a Protheanoknak hány bolygójuk volt, és tudjuk, hogy rögtön az elején, szinte pillanatok alatt összeomlott a teljes civilizációjuk. Ergo nem azért tartott sokáig, mert 1 bolygón sokat tököltek.
Sok bolygó van, ahol teljes pusztulást okozó orbitális bombázás jelei találhatók, tehát nem mondható, hogy a Reaperek nem használnának ilyen módszereket.

Igen, a 2-7 millát már más is mondta, valószínűleg tényleg csak Londonra vonatkozik. Nem tudni mekkora része ez London teljes lakosságának, de ha a másik végletet nézzük, és feltételezzük, hogy az egész Föld romokban hever egy hét után, akkor ugyancsak nevetséges lenne az az időlimit, amennyi alatt "reálisan" (a játékon belül) össze lehetne gyűjteni a szövetséges flottát.

A támadásig nem lehet szövetségeseket találni? "Csak" a geth, a quarianok, a Cerberus és a rachni hisz bennük? A quarianoké a legnagyobb flotta a citadel űrben. A geth-et meg nem is kell említenem. A rachnik (ha életben hagytad őket) a hírek szerint szintén jól haladnak az újjáépítéssel. A kroganok leghatalmasabb klánjának vezére így vagy úgy a pártodon áll.
Szóval elég jelentős már így is a flotta, akiket nem kell győzködni a Reaperek létezéséről.

És az is gyanús, hogy a Reaperek egyszer csak megjelennek a Földnél anélkül, hogy bárkivel találkoznának előtte vagy bármit megtámadnának. Tehát már korábban is lehetnek bizonyítékok a létezésükre és arra, hogy megindult a támadás.

Egy másik topicban valaki azt vetette fel, hogy a trailerben mutatott helyzet, talán nem az egész játékra jellemző, hanem csak a végjátékra.
Azaz pl, befutnak az első észlelések a közelgő Reaper flottáról hetekkel a támadás előtt, Shepard elrohan szövetségeseket szerezni, de még mielőtt visszatérne (esetleg a döntéseidtől függően!) megérkezik a Reaper flotta, és elkezdi a pusztítást.

Szerintem ilyen formában jóval logikusabb a timeline. Főleg, ha még figyelembe vesszük, hogy az általad említett 12ly/nap sebességnél el kellett, hogy teljen egy jelentősebb idő (hónapok/évek) a ME2 vége és a támadás között. Remélem, ez a verzió közelebb áll a valósághoz.

Aki hülye, haljon meg!

(#36) Darth_Revan válasza L3zl13 (#35) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem hiszenm, hogy kellene story miatt parázni, ME1 és 2-ben is remekül megoldották, most sem hiszem, hogy gond lenne :)

(#37) Manbal


Manbal
senior tag

Még 1 év? Akkor még az sincs kizárva hogy ilyen lesz az in-game graf :) az mondjuk elég zúzós lenne:)

(#38) KillBorn


KillBorn
senior tag

Valszeg ez a trailer a vége felé lesz a történetnek, hiszen Shepard már megérkezett a Föld közelébe. De az is lehet, hogy nem csak a földieken kell segíteni, hanem több bolygó is szarban van, lehet ez is nehezíteni fogja a szövetségesek összegyűjtését. Mindenki ugye a saját földjét védené. Nem mellesleg attól is függhet a Földben okozott kár nagysága, hogy megállunk e segíteni a másik fajoknak a bolygójuknál - cserébe adnák a maradék haderőt - , vagy "egyből" kevés haderővel a Földet megyünk menteni. Ezután meg a többiekhez. Persze kis haderőnél meg más kétségek merülnek fel. De itt is tuti lesz olyan opció, hogy "no one left behind" mint a kettő végén. Azt is meg merem kockáztatni, hogy nem a 3 a vége a sorozatnak, henm lesz még egy rész, inkább nagyobb kieg. Szal sztem nem csak a Földdel kell majd foglalkoznunk, hanem a galaxissal, és tutira kel majd áldozatot hozni.

Nagyon várom, nem csak a játékot, hanem talán előszőr, az azt megelőző infrmációkat is.:D

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#39) GabN73


GabN73
addikt

Várjuk!! :DD :DD

(#40) Cathulhu válasza Manbal (#37) üzenetére


Cathulhu
addikt

Amig a konzol a fo platform, felejtsd el. :(
Orulj mert PC-n viszont nem kell gepet fejleszteni majd :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#41) dabadab


dabadab
titán

Az volt már, hogy a trailert magyarok, konkrétan a Digic Pictures csinálta?

DRM is theft

(#42) dannyl válasza Darth_Revan (#36) üzenetére


dannyl
addikt

Osztom a véleményed. Szerintem fölösleges találgatni, hogy rossz lesz, vagy jó, az eddigiekből kiindulva tuti olyan sztorit és játékélményt kapunk az arcunkba, hogy nem térünk észhez még 2012-re sem.

(#43) Archanon válasza dabadab (#41) üzenetére


Archanon
őstag

Most ez komoly? [szerk.: Az.] Van benne valami... Eléggé olyan a képi világa, a légkör; ha összehasonlítom az eddigi DP alkotásokkal. [Mondjuk számomra cinematic introk terén nekem első számú kedvenceim: Blizzard, DigicPictures és LucasArts (vagy mi). Ők aztán képesek élethű dolgokkal ellátni.]
____

A trailer hatalmas. Bár utálom, hogy ezt el kellett lőni. Sokkal jobban esett volna azon izgulni, hogy jaj, vajon megtámadják e a Földet, vagy lemészárolnak-e ott egy rakás embert [ami mondjuk eléggé nyilvánvaló, de hát mi van ha mégse?], Shepard vajon megy-e megmenteni? Bár ki tudja... lehet, hogy ezzel kezdődik a játék. Vagy nagyon az elején lesz... ha belegondolunk, a ME2 is mivel kezdődött. Viszont ha végjáték, ez csúnya dolog volt. [bár marketing szempontjából lehet mégse]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#44) Cathulhu válasza Archanon (#43) üzenetére


Cathulhu
addikt

Aaaa, en nem aggodok, ha a bioware ert valamihez, az a hangulatkeltes :D (nem flemkeltes, ne ugorjatok, de) Huszadrangu jatekaikat veszem meg azutan miutan mar kijatszottam, mert olyan hangulatbombat kapok, ami egyszeruen megeri, es nem tehetem meg hogy ne tudjam a polcomon oket :D Szoval en nem felek attol, hogy ez a kis trailer barmit is rontana a vegjatekon. Eddig mindket reszben kaptam eleg sok WTF pillanatot az arcomba (az elsoben tobbet), hogy nem aggodok :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#45) tiv83us válasza Archanon (#43) üzenetére


tiv83us
veterán

En nem mennek bele ebbe a "ezt most miert kellett elloni" dologba, emlekezzunk csak a ME2 elso ilyen kis teaser videojara, mikor a Geth ott figyelt Shepherd N7-es armorjaban, majd par masodperc mulva felvillant, hogy Shephard halott.
Biztos, hogy ennel azert nagyobb csavar lesz ebbol a dologbol, minthogy megjelenik parezer Reaper az egen es elkezdenek gyilkolni meg harvestingelni mindent amit ernek, mi meg majd lovoldozunk vissza jo nagy agyukkal :))
A BioWare-nel cselesebbek ennel, hogy igy beleugorjanak a tortenet kozepebe az elso trailerjukkel :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#46) Jofi81


Jofi81
őstag

Épp tegnap volt meg a ME2 negyedik végigjátszása, úgyhogy akár már jöhetne is. :) Persze jó munkához idő kell.

(#47) Darth_Revan válasza tiv83us (#45) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak nehogy az egyik legrégebbi klisét használják fel, vagyis ne csak annyiból álljon a story, hogy meg kelljen találni egy ősi fegyvert, amit a tisztogatást túlélő Prothean tudósok fejlesztettek ki a Reaper-ek ellen :U

(#48) dabadab válasza Darth_Revan (#47) üzenetére


dabadab
titán

"ne csak annyiból álljon a story, hogy meg kelljen találni egy ősi fegyvert"

Pl. Antiriad szent panceljat, aminek segitsegevel a leigazott foldlakok visszavaghatnak a foldonkivulieknek :)

DRM is theft

(#49) all6atos válasza Darth_Revan (#47) üzenetére


all6atos
tag

Hát igen, a 2-ben "újjászületett" Shep és a Terminátoros "nagy" vég után kicsit jogos a félelem.
--"megmentem a világom a legnagyobb stukkerral a világon, miközben megtosz minden élő-élettelen dolgot"--
A BW-re reméljük nem telepszik rá az EA, és a BW se száll el, bár nekem kicsit korai a megjelenés. A felhozatalhoz képest tuti jó lesz, maximum a sorozathoz és a lehetőségekhez képest lehet itt ott kicsit csalódás. A 2 pl. majd midnen részletében fényévekkel jobb, de összeségében valahogy az 1 több volt részeinek egészénél.

[ Szerkesztve ]

(#50) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ram egyetlen jatek sem volt ekkora hatassal, meg a kozelebe sem johet egyik sem. A szabadsag, a valtozo eredmenyu beszelgetesek, a valtozo vegkifejlet, a zene, a grafika, a hangulat, a vilag...
Szamomra eddig az egyetlen jatek, amitol lepadloztam.
Mar a zenejetol (trailer vege) is felall a hatamon a szor.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.