Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) hallador válasza Graphics (#16) üzenetére


hallador
addikt

Pedig a ProBook 4xxx valóban csak utángyortott van, persze nem akkor ha megkerdezes egy magyar szaküzletben mert ők nem tudnak semmirol... :D

(#15) Zöld izé...

Szerintem amúgy direkt csinálják a dolgot, mert nem hiszem, hogy ennyire hülyék lennének. Nem ismerik a termékeket, mondjuk ez nem mai probléma, de konkréten a kereskedőknek ez nem új húzásuk régebben a garanciabővítéssel húzták le az embereket, utána a gyártók léptek, most az alkatrészekkel húzzák le a vásárlót, már amit nem tart sokáig beszerezni, amit sokáig tart, azzal nem foglalkoznak. Én is megmutattam, a kinyomtatott PDF-et, hogy ember, de akkor ez mi, Ő még nem is hallott róla.

A másik esett, hogy egy ugyanilyen notit, mint az enyém vettem egy lány barátomnak, otthon írt a HP-nak, hogy legyenek szíves honosítani, a HP válaszolt semmi akadája természetesen 3 év nbd helyi gar, visszaigazolással. Bement a laptop.hu-hoz, hogy kellene neki egy Magyar billencs (Ennek az ára 100 - 120 $ között mozog, attól függően, hogy pointeres vagy sem). Mire az eladó, mivel nem magyarországon vette nincs rá gari, mondta a lány, hogy de mert honosították. Mire az eladó, de az hogy lehet, mert a HP nem honosít, meg az pénzbe kerül!!!! Ja a Dellnél valóban 9 - 18 Ft között van, modell függő, de a HP ingyen megcsinálja a honosítást. Ennyit a "szak" uzletekről. ,meg a "szak"eladókról.

Meg amúgy is a HP-val baj van, nem tudnak rendelni. Adja meg az email címét, ez volt 3 hónapja, szerinted azóta is hívják.

A notebookstore 2 nap alatt megoldotta neki. Ennyit a magyar szaküzletekről. (pointerest kért 23 000 Ft volt)

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.