Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nincs az Artisfas kft.-nél felvétel? Nekem is jól jönne a rengeteg lóvé a semmittevésért. Vagy inkább majd alapítok egy saját jogvédő céget. Már csak azt kell kitalálnom, hogy kiket sarcoljak meg, és miért... Meg persze hogy kit kell kenni, hogy ez működhessen...

Rip and tear

(#2) Móci válasza Zolaash (#1) üzenetére


Móci
addikt

Jó ötlet! Kiket is... megvan! Aki levegőt vesz! Vagy eszik? Tökmindegy, fizessen.
Komolyan mondom lassan elérünk ide is.
Azért amit ezek megengednek maguknak, egy kicsit sok. Finoman megfogalmazva.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

volna egy kérdésem:

ha bergendyt nyomatunk, akkor a (zs)artisjusnak perkálunk, mert az magyar zene, magyar jogdíj

de ha a captain jackra rázzuk, akkor kinek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Vandit. válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor is nekik és természetesen ők továbbítják a megfelelő összeget dzsek kapitánynak. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) Mr.Csizmás válasza Vandit. (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze persze, ennyivel akár a viszkissel is beküldethetném azt a pénzt :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Vandit. válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


Vandit.
addikt

Azaz. ;]
Mondjuk ez hihetetlen, h inkább meghunyászkodnak az emberek, minthogy kiálljanak magukért, akár összefogva is. Ha 10-15 iskola pert indítana, egyből kussolna ez az artisjusnak nevezett horda.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Mr.Csizmás válasza Vandit. (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, mert szerzői JOGOK, és PÉNZ, BÜNTETÉS

ezektől nagyon elhallgatnak. (kulcssszavak kiemelve)

[link]

nézzük csak kik is a rablóbanda vezérei....

csupa bennfentes.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Lauda


Lauda
félisten

(#9) marcias válasza Vandit. (#6) üzenetére


marcias
őstag

Ott a pont.

Steam: marcias88

(#10) Lauda válasza Vandit. (#6) üzenetére


Lauda
félisten

A slager-danubius cirkusszal tobb millio ember jatekat es 2 orszagos radiot tettek tonkre, a birosag megis az ortt moge allt.

(#11) nghost


nghost
tag

Artisjus -> elmentek ti a *****ba

titeket pedig üdvözöllek Abszurdisztánban.

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#12) Vandit.


Vandit.
addikt

Legújabb "mókájuk", h a zene lejátszására is alkalmas telefonok után, szintén kelljen jogdíjat fizetni...
Ez no komment. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13) marcias válasza Vandit. (#12) üzenetére


marcias
őstag

Mondj egy olyan ma kapható telefont, ami nem alkalmas rá. :C Gratulálok nekik. Egyébként a számítógépem is alkalmas zenék lejátszására. Akkor minden PC komponens árára +20% emiatt?
Egyébként a telefonos dolog már csak azért is nevetséges, mert a belevaló memóriakártyán már így is van jogdíj, méghozzá elég vaskos. A beépített 64MB memóriára meg aztán sok zene fér...

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#14) Vandit. válasza marcias (#13) üzenetére


Vandit.
addikt

Követekző majd a hangfal lesz meg a tv. LoL :C ...és ezeket vki jóvá is hagyja. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15) old gray válasza Vandit. (#14) üzenetére


old gray
addikt

Sőt, ha majd szeretnéd elénekelni a kedvenc -jogvédett- nótádat, akkor is fizetned kell.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#16) Móci válasza Vandit. (#12) üzenetére


Móci
addikt

Az a f*sza... Komolyan mondom ezeknek nem ártana egy alapos verés bézbólütővel.
Mi a túrós örömlány anyjukra akarnak még rátenni adót? Mire? Szemét szutyok szar banda.

old gray: hát, akkor már félrészegen a sárgul már a kukoricaszár nevezetű nótát sem énekelhetem? Vagy jön a jogdíj kommandó, s kiveri belőlem a pénzt? :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) Lauda válasza Vandit. (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Be is vezetik elobb-utobb ne aggodj. Ez olyan mint a dobozos soron a +5 ft kornyezetvedelmi dij. Anyjukat azt. Akkor miert fizetek szemetdijat? Jo hogy a klotyopapirra nem vagnak ra ilyet. :DDD

(#18) Móci válasza Lauda (#17) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem ne adjunk ötleteket, mert a végén ezek a nyomorékok megvalósítják. Vagy lehet, hogy már most is ezt a topicot figyelik? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) Lauda válasza Móci (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet a blogindito is artisfos ugynok? :DDD Hetfon meg beviszi a ceghez, na gyerekek akkor ezekre is vagjunk ra 20%-ot! :Y :C

(#20) Móci válasza Lauda (#19) üzenetére


Móci
addikt

Hát, akkor nekünk végünk. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Vandit. válasza Lauda (#17) üzenetére


Vandit.
addikt

Aham. Kíváncsi lennék mennyit továbíbtanak ebből majd Arminnak, Digweednek és még sorolhatnám, mivel én nem hallgatok magyar zenéket. Ezt ki ellenőrzi, hogy ők mit hova fizetnek? Tetves szar banda.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#22) marcias válasza Vandit. (#21) üzenetére


marcias
őstag

Egyébként ehhez kapcsolódóan elég sok kérdésre válaszoltak a minap itt az itcafén.Valami 35-65%-os felosztást mondtak hazai-külföldi között, és ezt a hazai lemezeladásokból kalulálják, a pénz meg a külföldi lemezkiadóknak megy. Ettől függetlenül marhára átláthatatlannak tartom, és ellenőrizhetetlennek ezt, ha már az én pénzemből megy, legyen jogom megnézni, hogy pontosan hány forintot kapott Péterfy Bori és a Universal Music. Az, hogy ebbe nem engednek betekintést, már alapból felveti, hogy eltolódások-lenyúlások vannak. Itt azzal érvelnek, hogy a pénz magánszemélyeknek megy, tehát ezek nem közpénzek. Az addig oké, de ugyanúgy az ország teljes lakossága fizeti, mint az ÁFÁ-t. De ez kb ugyanúgy megy, ahogyan azt sem lehet ellenőrizni, hogy a boltban vett DVD-mre, pendrive-omra miket másolok.

Mondjuk a kulcskérdés szerintem is az, hogy ki kontrollálja ezt az egészet, mert nekem az nem tetszik, hogy egy magánkézben lévő egyesület kényére-kedvére vet ki adókat az ország teljes területén, mindezt állami felhatalmazásra. Ki biztosít engem afelől, hogy holnap nem gondolnak egyet, és mondjuk minden hangszóróval és jackdugókimenettel rendelkező eszközre X százalék adót nem vetnek ki? Akár 10-20%-ot?

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#23) Lauda válasza Vandit. (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem pontosan annyit, mint mikor kiirod a digweedet az ures cd-re, amin rajt a matrica, egy jonagy semmit. Pont azok ellenorzik, akiknek az engedelyevel csinaljak ezt. Onnantol fogva, hogy ures adathordozora jogdijat szednek, teljesen komolytalan az egesz ceg ahogy van, teljesen jogtalan penzbeszedes, nem is ertem, hogy az unio ebbe meg nem szolt bele.

(#24) Lauda


Lauda
félisten

Halgassatok a bumerangot, az artisfos igazgatojaval fognak errol beszelni. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.