Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Lord Sidious válasza scbb (#2) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Csak magamat tudom ismételni:

Nagyon jó termékek lettek az iPad Pro-k és a 9,7-es kijelzője tényleg burtális:

- Az összes vizsgált kijelző esetében a valaha mért legjobb színhűség mindkét tartományban
- Mobilkijelzők között a legalacsonyabb tükröződés
- A legnagyobb fényerő a táblagépek között
- A valaha mért legnagyobb kontrasztarány külső fény esetén
- A betekintési szög változása esetén a valaha mért legkisebb színtorzulás

Forrás displaymate

ha a 4 GB RAM-mal spóroltak...meg az iOS nem tud kiváltani egy Mac-ek, és hiába jön le a duma, hogy sok embernél igen, mert alap dolgokra használják, de akkor arra meg elég ennyi erővel egy Air 2 is :U

Ellehet dogozni egy iPad-el is, én is heti 1-2 napot csak iPad-en melózom, mert VPN van, Crestron gateway kezelés megy, prezi pipa, Office Appok nagyon jók az iPad-en (a microsoft hozza az egyik legjobb appokat az App Store-ba) BT-s billentyűzettel pedig nagyon könnyel lehet rajta gépelni. De azért nem vált ki egy számítógépet.
Igazából nem is nagyon éri meg cserélni az iPad-eket 2-3 évente, mert 4 évig is simán kiszolgálják az embert. Az iPad mini 2-3, Air 1 is teljesen jó még a mai napig. Nem akad, minden jól fut rajta, és az iPad-ekkel kevesebb hardverhiba is történik, ill szériahiba, mint az iPhone fronton. Nem csoda, hogy stagnálnak az eladások, vagy csökkennek. Aki most vesz egy 256 GB-os Pro 9,7-et vagy Pro 12,9-et, az letudta 4-5 évre simán a tablet kérdést szvsz. Én is még 1,5-2 évig elvagyok a mini 3 128 GB-vel. Könnyen hordozható, gyorsan feltölt, nem akad, gördülékeny. A 9,7"-os verziók már kevésbé nobilisak, de sokkal jobb rajtuk dolgozni, tartalmat fogyasztani. (ezért lehet majd beszerzek vagy egy 9,7-es 256GB-os iPad-et vagy egy 12,9-es 256 GB-osat, ha lesz újra projekt, amikor az Appcomtól veszünk megint több tucat iPad-et. Akkor beszerzési áron hozzácsapok én is egy rendelést az összeshez :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.