Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

Szokásos "kedves" árak a Trénél... 20k-val olcsóbb, mint az Apple online store-ba. Ha meg elég a 2 helyett az egy év szavatosság, akkor még 30-at hozzá tesz az ember és vesz egy 128 GB-os Wifi+Cellulart, ami "kicsit" használhatóbb méret... :U de + 40-ét sima 256 GB-os Wifiset is el lehet hozni, két éves rablánc nélkül. Persze, akkor nincs kamatmentes hitel ;]

(#2) scbb válasza Lord Sidious (#1) üzenetére


scbb
tag

Ezeknek a tableteknek abszolut nem latom az ertelmet, a tablet mint tartalomfogyaszt eszkoz ki van maxollva egy 100k hufos keszuleknel, miert venne az ember 250k-ert ha semmi pluszt nem kap.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#3) Lord Sidious válasza scbb (#2) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Csak magamat tudom ismételni:

Nagyon jó termékek lettek az iPad Pro-k és a 9,7-es kijelzője tényleg burtális:

- Az összes vizsgált kijelző esetében a valaha mért legjobb színhűség mindkét tartományban
- Mobilkijelzők között a legalacsonyabb tükröződés
- A legnagyobb fényerő a táblagépek között
- A valaha mért legnagyobb kontrasztarány külső fény esetén
- A betekintési szög változása esetén a valaha mért legkisebb színtorzulás

Forrás displaymate

ha a 4 GB RAM-mal spóroltak...meg az iOS nem tud kiváltani egy Mac-ek, és hiába jön le a duma, hogy sok embernél igen, mert alap dolgokra használják, de akkor arra meg elég ennyi erővel egy Air 2 is :U

Ellehet dogozni egy iPad-el is, én is heti 1-2 napot csak iPad-en melózom, mert VPN van, Crestron gateway kezelés megy, prezi pipa, Office Appok nagyon jók az iPad-en (a microsoft hozza az egyik legjobb appokat az App Store-ba) BT-s billentyűzettel pedig nagyon könnyel lehet rajta gépelni. De azért nem vált ki egy számítógépet.
Igazából nem is nagyon éri meg cserélni az iPad-eket 2-3 évente, mert 4 évig is simán kiszolgálják az embert. Az iPad mini 2-3, Air 1 is teljesen jó még a mai napig. Nem akad, minden jól fut rajta, és az iPad-ekkel kevesebb hardverhiba is történik, ill szériahiba, mint az iPhone fronton. Nem csoda, hogy stagnálnak az eladások, vagy csökkennek. Aki most vesz egy 256 GB-os Pro 9,7-et vagy Pro 12,9-et, az letudta 4-5 évre simán a tablet kérdést szvsz. Én is még 1,5-2 évig elvagyok a mini 3 128 GB-vel. Könnyen hordozható, gyorsan feltölt, nem akad, gördülékeny. A 9,7"-os verziók már kevésbé nobilisak, de sokkal jobb rajtuk dolgozni, tartalmat fogyasztani. (ezért lehet majd beszerzek vagy egy 9,7-es 256GB-os iPad-et vagy egy 12,9-es 256 GB-osat, ha lesz újra projekt, amikor az Appcomtól veszünk megint több tucat iPad-et. Akkor beszerzési áron hozzácsapok én is egy rendelést az összeshez :) )

(#4) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Jobb alternatíva egy air 2.

A térerő veled van!

(#5) exkalibur


exkalibur
csendes tag

A telekom oldalán nincs kicsi ipad pro

(#6) Rusi válasza exkalibur (#5) üzenetére


Rusi
senior tag

Ott van az, csak kissé (nagyon) elbújtatták. Ha simán a webshopban szűrsz az Apple táblagépekre, akkor nem dobja fel. Viszont ha az akciók menüből nyitod meg, akkor bedob az iPad Pro aloldalára, ahonnan IDE jutsz és meg is van. Később gondolom majd javítják, mert egyelőre a mobilinternet árlistát sem frissítették, így abban se szerepel, pedig a fenti linken tényleg megvehető.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#7) dikan


dikan
tag

Májusban lejár a hűségem, akkor lehet veszek egyet. 12-es méretben inkább a Surface Pro 4-et választottam, munkára az sokkal jobb, szerintem. Viszont játékra, tartalomfogyasztásra még mindig az iPad a nyerő. Azt még nem döntöttem el, hogy kell a 10" vagy elég-e a 8".

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.