Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) stellaz válasza Dalai Láma (#64) üzenetére


stellaz
addikt

nem kell a parasztvakító hardver, de akkor ez jelenjen meg az árban is szerintem, ha olcsó benne a proci, kevés a ram és így is működik, akkor hajrá, de ne kelljen annyit fizetni érte, mint amibe a drágább cuccokat teszik

kijelzőkről nem is beszélve, az azért elég fontos egy okostelefonnál, vagy közelség érzékelő, jó minőségű hangszóró, kamera, kinézet, anyaghasználat, stb. mondjuk annyira nem ismerem a kínálatot, de rémlik, hogy hardveresen/kivitelezésben nem túl jó az ár-érték arányuk, utoljára az 520-vol ilyen téren bomba vétel

igazából elfogyott az érv, amiért valaki ma wp-t venne, nem olcsóbb, nem jobb, nem tud többet, nem kezelhetőbb, sem részleteiben, sem külön-külön nézve, mint amilyen készülékeket androidos oldalról leraknak a gyártók

a platform egységesítés jónak tűnt kezdetben, de ilyen megvalósítás mellett teljesen súlytalan lesz

ráadásul egyre kevésbé hiszek ennek a hasznosságában, hiszen tartalomfogyasztásra az egyszerűbb rendszer a jó, munkára pedig egyszerűen kell a hardveres teljesítmény, a kettő közötti dolgokat (pl. szöveg szerkesztő, több ablakos munka) pedig akár online is meg lehet oldani, plusz nagy kijelzőt és beviteli eszközöket igényel, most erre vagy csak kijelzőt viszek magammal, vagy tabletet és akkor nem kell telefonnal bohóckodni

otthonra meg megint nem az igazi, most merítsem a telefon, minden család tag a saját telefonjáról nyomul? miközben teljesítményben igen kompromisszumos az egész

én csak találgatok, meg ötletelek, de a piac valamiért nagyon bünteti az MS-t és szerintem ezt nem lehet színtisztán csak a rossz kommunikációra fogni, bár abból is tananyag lesz marketing szakon, a hogyan ne című fejezet alatt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.