Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Halva született!

(#2) Pearce


Pearce
aktív tag

Remélem minden wp-s cikkhez beírja valaki, hogy szar a csempe, álljon földbe, halott rendszer, stb. Hajrá, hajrá, kicsit sem unalmas még.

"az eszközök 79,1%-án fut Windows Phone 8.1"

Itt a hátránya, hogy nem jelez a telefon, hogy elérhető a win10 frissítés, hanem fel kell tenni egy programot hozzá.

(#3) flashpointer


flashpointer
őstag

Inkabb darabszamot irnanak nem %-ot, tendenciaval, sokkal informativabb lenne.

(#4) Mercel


Mercel
senior tag

Tökre huszadrangú, hogy a világ legelcseszettebb rendszerét futtató mobilcsalád melyik tagja a "legnépszerűbb"

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#5) HoaryFox válasza Pearce (#2) üzenetére


HoaryFox
őstag

szar a csempe, álljon földbe, halott rendszer, stb.

;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#6) Mercel válasza Pearce (#2) üzenetére


Mercel
senior tag

"..szar a csempe, álljon földbe, halott rendszer, stb.."

Amúgy tényleg.
:D
(nekem van, onnan tudom)

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az volt már,h szar a csempe? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Klaus Duran válasza Pearce (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"Remélem minden wp-s cikkhez beírja valaki, hogy szar a csempe, álljon földbe, halott rendszer, stb. Hajrá, hajrá, kicsit sem unalmas még."

Ami sz@r az sz@r. Nem tudom minek kell tagadni az igazságot. 4 hónap után se érzem igazán hogy valaha bármilyen okból ismét wp-s telefont vennék.

A csempe nem sz@r, csak maga a rendszer. ;]

És az utolsó (talán 218) frissítéssel nekem még lassabb is lett egy kicsit, nem hittem hogy lehet még ennél is lassabb.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) erahurka


erahurka
félisten

Mindig azzal védekeznek a fanboyok az egyre kevesebb eladott Lumiákról szóló cikkek alatt, hogy na de most már több gyártó van és nem a Microsoft mobiloktól függ a platform sikere. Úgy látszik nincs igazuk.

(#10) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Kinek ez, kinek az... Nagyjából az összes droidos topicba lehetne irkálni a hetente kiderülő orbitális biztonsági résekét, hogy milyen sz@r ez már. Ez tény. Az viszont szubjektív vélemény, hogy szar a csempe.

(#11) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

3 év után ideje volt már. Egy fél giga RAM-os hulladékot végre levált valami szintén kétes minőségű telefon. A listán 1db 6xx-es széria feletti telefon van, a 920, ami lassan 4 éves, és 10 sincs rá. gg.

Freyrx: lehet a tényeket sorolni a WP ellen is, nyugodt lehetsz

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12) Klaus Duran válasza erahurka (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csak az egyetlen normális wp telefont nem igazán reklámozzák, és kis hazánkban nem is kapható.
HTC M8 WP verzió.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) weberzolee


weberzolee
aktív tag

Hát a Lumia 535 egy oltári sz@r vétel volt. Lumia 620 tulajként értetlenül állok a telefon előtt és próbálom feldolgozni, hogy egy Win Phone 10 nem képes Viber futtatására a háttérben. Nem tudom, hogy ez a Viber vagy a Win hibája-e, de szégyen hogy egy okostelefonnak nevezett valami ennyire sem képes. Bár ne frissítettem volna... 8.1 -en legalább hébe-hóba működött. Na ezért nem fog a Win soha piacot szerezni magának. SMS/Telefon/E-mail megy stabilan, de ettől még nem lesz okostelefon belőle. Nálam ezzel vágta el magát örökre a rendszer, pedig nekem bejött.Meg ugye a frissítés elmaradása a 620-ra. Előtte 610 maradt ki, most a 620. Értem én hogy budget telefon, de ha a frissítés flottul menne akkor lenne létjogosultsága a wines telefonnak, így nem sok előnye maradt a többi rendszerekkel szemben. Már lassan az ár/érték arány is elmarad a kínai csodákhoz képest, azokon legalább a Viber működik, frissíteni meg pont olyan gyakran fogják mint a wint.

(#14) ben5001


ben5001
tag

Úgy sejtem, hogy az 520-as "lecsúszása" nem az 535 erősödése miatt következett be, hanem egyszerűen "eltűnnek" az 520-asok. Elég régi telefonok ahhoz, hogy a tulajok a cserén gondolkodjanak, és valószínűleg sokan a "kivárás" után, a "minden 8.1-es megkapja a 10-est ... mégsem kap 10-est" csiki-csuki végén egyszerűen valamilyen androidos mobilra vagy iphone-ra váltottak. (A szűkebb környezetemben 3 céges Lumia 520-as "került ki a játékból", androidra váltás miatt. Csak a jegyzőkönyv kedvéért. A megvételükkor még úgy tűnt, jó ötlet windows mobile-ra fejleszteni. Ígéretes, feltörekvő rendszernek tűnt.)

(#15) hyperspace válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem is sz@rnak mondanám, de nekem hiányérzetem volt, mikor a 735-öt használtam anno. Nagyon régen a 800-as kicsit tovább bírta, mint a 735 4 hónapja.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#16) Wesder


Wesder
félisten

Rajtuk màr a csoda sem segít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Dilikutya válasza ben5001 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég régi? 3 éves készülék. Nem cserélgetünk 2-3 évente telefont, pláne nem az, aki olcsóbbat vesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Dilikutya válasza weberzolee (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Viber Androidon is szar, úgy tudom. Én nem használom, egyszer volt telepítve, de csak a helyet és memóriát foglalta, súlyos ezreket nem áldozok olyan mobilnetre, amivel lehet is használni, bőven elég az, amivel levelezni lehet. Ha sokat akarok telefonálni, akkor vezetékes, korlátlanul hívhatok mindenkit az országban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) gyurkikrisz válasza Dilikutya (#17) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Üdv 2016-ban.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#20) erahurka válasza Klaus Duran (#12) üzenetére


erahurka
félisten

A droidos verzió sem érdekelt senkit, a Windowsosat még annyian se vették meg szerintem. Mit értünk az alatt, hogy normális? Pl. a Vaio készüléke nagyon komoly lett. Valami olcsó kínai márka kellene mögé, a droidnak is jót tettek.

(#17) Dilikutya: Nekem 620-am volt ugyanazzal a hardverrel, hát 2015-ben már nagyon kevés volt. Főleg a RAM.

[ Szerkesztve ]

(#21) weberzolee válasza Dilikutya (#18) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Vibert külföldi rokonok hívására használnám, egyébként egy 200MB -os nettel vígan eltelefonálgat az ember havi 1-2 órát, és persze ott a wifi is. Erre semmilyen vezetékes alternatíva nincs, másrészt az ugye helyhez kötött. Androidról még nem hallottam panaszt, ahogy IOS -ről sem. A hívás minősége kompromisszumos nyilván, de Winen már maga a bejövő hívás fogadása is meghiúsul.

(#22) macskea válasza Dilikutya (#18) üzenetére


macskea
őstag

Nálam az androidos Viber tökéletesen fut BB10-en. Nem gondolnám, hogy androidon meg szar lenne. :)

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#23) Obyboy válasza Klaus Duran (#12) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha csak a HTC M8 WP az egyetlen egyetlen normális wp telefon akkor az a gáz, hogy egy fecske nem csinál nyarat.
Gyakorlatilag van egy világszerte mindenhol használt PC-s oprendszere a Microsoftnak, ugyan ezt rá tudják tenni tabokra és telefonokra. Simán meg tudnák oldani a 100%-os szinkronizációt telefon, tablet és notebook/asztali PC közt, ennek ellenére csökkennek az eladások. Ennyire nem lehetnek szerencsétlenek/bénák.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24) Wesder válasza Obyboy (#23) üzenetére


Wesder
félisten

De ennyire szerencsétlenek...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) gyurkikrisz válasza Obyboy (#23) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mi az, hogy ugyanezt rá tudnák tenni telefonokra? Az x86-osat? :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26) erahurka válasza Wesder (#24) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább bénák. Borzasztóan rossz évek óta a kommunikáció, mindent beharangoznak aztán a fele se készül el. Ami meg igen, az bugos, nem működik, rosszul működik. Kapkodnak össze-vissza.

(#25) gyurkikrisz: Intel SoC-vel simán megoldhatták volna, és akkor nagyon keményen odavágtak volna az okostelefonos/tabletes piacnak. De most már ez is kuka, hisz a szenvedésük kvázi magával rántotta az Intel SoC üzletágát, pár napja jött a hír hogy kihátrálnak ebből a szegmensből.

[ Szerkesztve ]

(#27) plau85


plau85
tag

Lumia 930. Viber köszöni szépen jól van és működik pedig nálunk a családban azon keresztül tartjuk a kapcsolatot a mindennapokban. Hétvégénte skype a családdal az is köszöni szépen működik. Másfél éve van meg a telefon random újraindulások és fagyások nélkül, és bármilyen hihetetlen is ez másoknak a szerződés lejártával ami novemberben esedékes ismét windows phonet veszek annak ellenére hogy nem a legelterjedtebb rendszer.

(#28) gyurkikrisz válasza erahurka (#26) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mi sem lenne jobb, mint 5 colon asztali felületeket használni. 8 colon is szenvedés, nemhogy még kisebben :W :O

Nagyjából annyira vágnának oda, hogy semennyire

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#29) Bici válasza weberzolee (#21) üzenetére


Bici
félisten

Ha a viber VOIP sem megy WP-n, akkor az valami OS szintű limitáció lesz, mert a FB messneger sem tud VOIP-ot WP-n.

(#27) plau85: A Viber VOIP-ja megy akkor mégis WP-n?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#30) Воланд válasza Bici (#29) üzenetére


Воланд
titán

Igen, megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) Воланд válasza erahurka (#26) üzenetére


Воланд
titán

Az MS szenvedésének semmi köze ahhoz, hogy az Intel kihátrál a mobilos SOC-ok piacáról. Egyszerűen fényévekre vannak az ARM-től.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) Bici válasza Воланд (#30) üzenetére


Bici
félisten

Kössz, akkor csak a FB ilyen töketlen, hogy nincs a Win-es messengerben voip.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#33) weberzolee válasza Воланд (#30) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Mármint úgy érted, hogy van olyan készülék, amin megy. Ez igaz, 620 -on néha megy, 535 -ön meg soha (mármint a bejövő). Az nem működés, hogy indíthatok hívást.

[ Szerkesztve ]

(#34) erahurka válasza gyurkikrisz (#28) üzenetére


erahurka
félisten

Nyilván nem asztali felülettel, de ha lenne egy telós UI ami a kis képernyőn futna, és meglenne az asztal, ami akkor jelenne meg ha monitorra köti az ember, az már elég jó lenne.

(#35) Dilikutya válasza gyurkikrisz (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

2016-ban sem cserélünk évente telefont. Amikor kijöttek ezek 512 Mb RAM-mal, akkor is sejteni lehetett, hogy nem felső kategóriásak, a droidos belépőszinten is ennyi volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Nebogipfel válasza erahurka (#34) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Ez lenne a continuum és az uwp lényege. Ami még kiforratlan ugyan de van benne potenciál bőven. Csak az a kérdés, hogy az ms ezt is elszórakozza e...

(#37) vigyori78


vigyori78
őstag

Az 520 azért szépen tartotta magát a 3 évével, a következő ilyen szerintem a 640-lesz.

Ami érdekes a 730 és a 735 sehol nincs :F pedig ezek még nekem is tetszettek. Meg a 830 is tetszett.

Csak ,hogy legyen csempe is :DDD "A csempe a fürdőbe való "

[ Szerkesztve ]

(#38) hroberto válasza Bici (#32) üzenetére


hroberto
addikt

Pedig a Whatsapp is az övék, ami viszont tényleg nagyon jól működik. Nem értem miért nem tudják a Messengert megcsinálni.
De ha minden igaz készül a Messsengernek és a Vibernek is UWP appja.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#39) Dalai Láma válasza hroberto (#38) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hamarosan jön az új Messenger és Facebook.
[link]

A héten pedig jön a 242 (252?) build több hibajavítással, további optimalizálással.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#40) Spet válasza vigyori78 (#37) üzenetére


Spet
addikt

Áááá azok lemaradtak minek is? Pedig eléggé jól sikerültek (szerintem, na meg én 735-t használok megelégedve).

De jelentés %-ra pontosabban lebontva,

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#41) cal84


cal84
tag

Nemrég váltottam több év lumia 925 használat után andoridra (lg g4), egyszerűen elegem lett a windowsból. Üres ígérgetések, rossz aplikációk, renszerhiányosságok. Ami nem megy azt nem kellene erőltetni nekik. Az android 100x jobb mindenben. Én többet nem veszek windowsos mobilt az is biztos, nagy csalódás volt ráadásul nem is nagyon igyekeztek behozni a lemaradásukat.

(#42) hroberto válasza Dalai Láma (#39) üzenetére


hroberto
addikt

Mondjuk engem ez a FB, és Messenger hidegen hagy. De tudom, hogy sokan ezek alapján ítélik meg az OS-t.
Nekem teljesen jól működik a jelenlegi .218-al is a 950, de remélem még jobb lesz!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#43) gyurkikrisz válasza cal84 (#41) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

+1 :R ugyanígy gondolom

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#44) *Mukeey* válasza Dilikutya (#18) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A viber hibátlan androidon és ios-en,mind a kettőt használom...pont win-en szar,több barátom is sokszor nem kap jelzést üzenetről!Amúgy meg tényleg welcome 2k16...vezetékes telefonhoz gratulálok🙈

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#45) Dalai Láma válasza vigyori78 (#37) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Sokáig 735-öt szerettem volna, az tényleg egy szép telefon.
Viszont msot van egy 650-em, ami még sokkal szebb, néha csak úgy nézegetem, és nagyon jól áll neki a win10. Ezt sokan mondják egyébként, hogy nagyon szépre sikerült ez a 650, és beleszerettek. Én is.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#46) shteer válasza Воланд (#30) üzenetére


shteer
titán

Már megoldották, hogy lehessen fogadni hívást? Haladunk :)

..szerintem jónak tűnik

(#47) szupermacs


szupermacs
veterán

Szomorú ezt a sok hibát olvasni, pedig mai napig gondolkozom egy 640 beszerzésén, hogy teszteljem a rendszert. :(

(#48) Spet válasza shteer (#46) üzenetére


Spet
addikt

Már amikor a telefon is úgy akarja :DDD .

Ha már nagyon VOIP-olni akarnak az emberek nem is értem miért nem használnak sima VOIP-t? Az legalább működik, igaz a hangminőség nem mindíg a legjobb.

szupermacs: meg kell szokni a hibákat, hiányosságokat (mert igen, vannak), illetve kompromisszumokat kell kötni. De számomra még mindíg szimpatikus rendszer 1,5 év után.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#49) weberzolee válasza Spet (#48) üzenetére


weberzolee
aktív tag

haha, működik... a legelső hszt olvastam csak:

2 éve használom, és mindig összevissza működik

(#50) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem lepődtem meg az 535 "sikerén", de azon igen, hogy a 630/635 párosból ilyen kevés fogyott. Azt gondoltam, hogy az 520 után a 630 a nyerő az embereknél.
Illetve azon is meglepődtem, hogy a 620 népszerűbb volt, mint a 625/720.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.