Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövős ez a játék, nem is hallottam róla! :)

Valaki ezt írta értékelésnek:
"Valheim & Rust & Minecraft & Diablo with vampires. 10/10 would eat those rats again. "
:C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Kansas


Kansas
addikt

Érdekes... én azért megvárom, hogy kijöjjön EA-ból...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) wjbhbdux válasza Kansas (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mire kijön már el is felejtik a nevét akik most megvették.. Valheim is a legfélkészebb állapotban 500k játékos most készebben van 25k alatt.. :U

/s

(#4) saelin


saelin
veterán

Remélem konzolra kidobják. Early Access-hez képest elég jó minőséget képvisel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Kansas válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


Kansas
addikt

Letojom, hányan játszanak vele, ha nem jön ki EA-ból, én nem fogok. Pénzért meg tuti nem veszek félkész cuccot(nem, ne gyere azzal, hogy a CP2077 is félkészen jelent meg, azzal se játszok)
Nem játszok World of Warshps-en kívül semmit multiban.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) TESCO-Zsömle válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"most készebben van"


Hivatalosan megjelent? Mert a hivatalos megjelenés/launch event szokott ám nagyot dobni az ilyen dolgokon.

Conan Exiles is nagyot ment, mikor kijött EA-ből, pedig az aztán elejétől a végéig bugos volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.