Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Egy biztos, a Turn 10-nél rohadtul tudnak kódolni. :) Még a viszonylag gyengus XBox One-on is állejtős a grafika és stabil 60fps a sebesség.

(#2) jorgoszka válasza rodrigez (#1) üzenetére


jorgoszka
tag

Igen, de a DEMO PC-s optimalizációja gyenge.
A Forza 6: Apex-nél nem szebb, mégis rosszabbul fut ugyanazon a konfigon.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#3) Xarina


Xarina
aktív tag

Voltak már ettől jobb trailerek is, de a játék minden bizonnyal megint kiváló lesz.

(#4) Zoltn


Zoltn
senior tag

Azt nem értem, miért nincs támogatva a 21:9 képarány. Ha a teljesben sem lesz, akkor felejtős a játék. A FH3-ban érdekesen meg tudták odani. A demóban is. :(
Ez eddig nagyon konzol port szagú.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#5) oriic válasza Zoltn (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

UWP app, nem port.

Live-Die-Respawn

(#6) Csapoati válasza jorgoszka (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem gyenge az optimalizáció. Miből gondolod ezt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Bjørgersson válasza Csapoati (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Forza 6: Apex-nél nem szebb, mégis rosszabbul fut ugyanazon a konfigon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Zoltn válasza oriic (#5) üzenetére


Zoltn
senior tag

Érted a lényeget, nem kell okoskodni. Nem sok erőfeszítésükbe került ezt a gyenge demót összerakni na.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#9) Csapoati válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem meg szebb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) acura


acura
tag

Sajna szerintem is gyengébb a pc-s port. Forza 6, de még a FH3 is sokkal jobban futott. Itt már csak maga a töltési idő is vagy 2x annyi.
Lassan szükséges lesz a fejlesztés az öreg pc-mben.

(#11) oriic válasza Zoltn (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván ha te mondod. :U (Nem okoskodom, csak nem mondok hülyeséget. A konzolos és a PC-s verziót egyszerre fejlesztették nincs portolás)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) Zoltn válasza oriic (#11) üzenetére


Zoltn
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#13) Zamasun válasza Zoltn (#4) üzenetére


Zamasun
aktív tag

A demóban is van 21:9 tamogatas. A játék nalam úgy fut. Az animaciok 16:9-esek, de a lényegi tartalom (amikor játszol) 21:9.

Az optimalizaciorol: 4790, RX480, 32 gb ram es roccenesmentes ultran. Ez egy kozepkategorias konfig,tavol a high-end-től.

(#14) PR0JECTNR56 válasza jorgoszka (#2) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Viszont még így is remeknek tekinthető a mai mezőny átlagát figyelembe véve.

Az adatlapomon lévő, VGA fronton kimondottan szerénynek tekinthető konfiggal, FHD és kellemes látvány, fix 60FPS, szóval öröm van és boldogság.

(#15) Zoltn válasza Zamasun (#13) üzenetére


Zoltn
senior tag

:F

És mit állítottál, hogy engedte? Nálam a felbontások közül szimplán hiányzik a megfelelő felbontás.

Közben megtaláltam! Native screen res. kell. Mondjuk elég hülyén néz ki, hogy a menünél is van fekete csík oldalt. Csak a verseny alatt 21:9. Nem kezdődik jól a kapcsolatunk a játékkal na. :D

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#16) TBMC válasza Zoltn (#15) üzenetére


TBMC
addikt

Xbox one is kitudja majd adni a 21:9et vajon?
- tervezek egy wqhd moninort, és használnám azt a boxhoz is.

markbellus.hu 

(#17) oriic válasza TBMC (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs XO-n 21:9-es támogatás. A monitorok többsége meg tudja nyújtani a képet, de így nagyon ronda lesz a kép. Anélkül ott lesz a két fekete csík a kijelző szélén. (próbáltuk sajnos, már rég 21:9-en tolnám én is a gépet)

Live-Die-Respawn

(#18) TBMC válasza oriic (#17) üzenetére


TBMC
addikt

jól gondoltam akkor sajna, hogy nem a játék függvénye. fenébe. :W
azért köszönöm az infót.

és egy kis ON:
az imént lejött a demó XOnra, kipróbáltam gyorsan. 55" 4k hdr tvn. hát valami eszméletlen jó. :Y

markbellus.hu 

(#19) theballa32


theballa32
tag

Pc-re lesz lemezes változat is szerintetek?

(#20) TBMC válasza theballa32 (#19) üzenetére


TBMC
addikt

gondolom méretéből adódóan nem. :(

de forza fórumokon is ezen a véleményen vannak:
"No, it will only be available on PC through the Play Anywhere functionality of the digital version, and even then, only on Windows 10."

markbellus.hu 

(#21) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Az a Nürburgringi esős futam elég vadul néz ki. Szerintem jobb mint bármi amit eddig PC-n autós játékban láttam. Kár, hogy kicsit szeret roncsderbizni az AI. Ilyen téren viszont láttam már jobbat is.

(#22) theballa32 válasza TBMC (#20) üzenetére


theballa32
tag

Kár,a netes ár elég combos

(#23) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A press enter to start után nekem fagy csak ki?

Ehh gyűlölök mindent ami microsoft :W

(#24) TBMC válasza theballa32 (#22) üzenetére


TBMC
addikt

agyalok rajta, hogy előrendeljem e :D
igazából konzolon fifa + forza b*zi vagyok :D

csak kevés az időm játszani sajnos :(

markbellus.hu 

(#25) theballa32 válasza TBMC (#24) üzenetére


theballa32
tag

Most számomra nehéz a választás,mert jönnek a jó játékok. (Forza pc-re , Gt sport,Project cars 2)

[ Szerkesztve ]

(#26) GreatL válasza jorgoszka (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Kösz az infót, pontosan ettől tartottam... illetve azt hogy rosszabbul futhat el sem mertem képzelni ugyanis egy hulladék az egész ahogy van PC-n. Konzolon a Forza Horizon 3 meg katasztrófa egyenesen, alig döcög, félórát késik az irányítás és a szemből felbukkanó autókra sem lehet értelmesen reagálni.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#27) gyuribácsi88

Pc-n próbáltam, szerintem gyönyörű, tetszik az irányítás is (kontroller), a hang is rendben, nem kell ragozni, minőségi cucc lett. Kellett már egy normális autós játék pc-re, az nfs meg a crew mehet a levesbe, bár mondjuk azok inkább oda se.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Ti rájöttetek, hogy mire jó a "fun factor"-on kívül a versenyző ruhájának változtatása? :)

Először azt hittem, hogy a VR miatt "dőlnek" a sebesség- és időmérők, de elvileg nincs benne VR támogatás, nem jól tudom? Egy kissé fura volt így nekem.

A másik a kamera mozgás. Olyan mintha hullámvasúton csúsznék lefelé a pályán jobbra-balra himbálózva. Hozzá lehet szokni, de ez is elég fura ötlet.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#29) oriic válasza TOBYMACK (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HUD mozgás kikapcsolható lesz:

[link]

Live-Die-Respawn

(#30) TOBYMACK válasza oriic (#29) üzenetére


TOBYMACK
tag

A kérdés számomra az inkább, hogy honnan jött ez az ötlet, illetve hogy mit imitálna a mozgás: a pálya dőlését vagy az autó mozgását. Egy kicsit ilyen szemmel próbáltam nézni. VR szemüvegen lehet hogy akár más élmény lehetne.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#31) TBMC válasza TOBYMACK (#30) üzenetére


TBMC
addikt

elsőre fura volt, de nekem tetszik :B :K

a kamera váltás közötti effektek is tökéletesek.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#32) #48967168 válasza TOBYMACK (#28) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hely pedig milyen magas labda lenne a PC-s verziót megtámogatni egy kis VR-al. Akkor az talán eltántorítana a pCars2-től... De addig ez marad csak kontis levezetésnek!

(#33) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Indításnál kifagy ahogy Entert nyomok? :F :F
5let hogy miért?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#34) DeathAdder válasza }{3@Đ$}{0ot (#33) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem is ez volt. Újraindítottam, kihúztam a controllert és akkor nagyon akadozva de elindult.... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.