Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Alig várom... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig hisszük ezt el. ;]

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet meg se veszem.....

Csak egyszer ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) nxswitch válasza Sirandrish (#3) üzenetére


nxswitch
senior tag

Lehet szabadnapot sem veszel ki a megjelenésre ... ha hétvégén lesz.

(#5) Sirandrish válasza nxswitch (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is..táppénzre megyek mint a BotW megjelenésekor ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Wlac


Wlac
Ármester

Na, azért a kommentemért most kapni fogok hideget-meleget, de nekem nem jött be a BotW, pedig amiatt vettem Switchet. Egyszerűen hiába volt nagy a világ, alig töltötték meg, így ha visszagondolok a játékra, csak az jut eszembe, hogy bandukolok. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyiben lesz más, egy semi-open world szerintem sokkal jobban állna neki.

“The wha-"

(#7) Sirandrish válasza Wlac (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

(4) Divine Beast
(120) Shrines
(226) Locations
(900) Korok Seeds

Main Quests (15 in total)
Side Quests (76 in total)
Shrine Quests (42 in total)
Captured Memories (18 in total)
Hyrule Compendium (385 in total)
Resurrection Towers (14 in total)
Medals of Honor (3 total)
Armor Sets and Upgrades
Horse Gear (8)

Ezek mellett meg még millió felfedezésre váró részlet, hogy pl szélben jobban terjed a tűz, hogy a fába lőtt nyílvessző beleáll a fába, míg a szikláról lepattan, hogy a fém fegyverek vonzzák a villámot, hogy a halak a vízben nem csak állnak, hanem menekülnek előled, vagy hogy épp bombával lehet "pecázni", etc etc.

Azt aláírom hogy nem tetszhet mindenkinek, és ez így is van rendjén, ezzel nincs is bajom, de hogy üres lett volna a világ, az elég erős túlzás! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) ayo válasza Wlac (#6) üzenetére


ayo
addikt

felfedező szim :) sztem próbálj ki régebbi részeket, ha van lehetőség valahogy... :) a köv folytatás tuti csak egy extension lesz, ami hasonlítani fog a mostanira, azaz azt egészíti ki, viszont majd a következő teljesen új rész már biztosan keményebb lesz, hiszen az alap már megvan, én azt várom inkább.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez remek hír, nagyon várom :) Az utóbbi évek legforradalmibb játéka.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Wlac válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Wlac
Ármester

Viszont ezek mind gyűjtögetni való dolgok. Én üresség alatt arra gondoltam, hogy nem voltak események, változatos küldetések, vagy valami élet a játékban. A Shrine-ok egész jók voltak, bár ott is volt nem egy kettő, ami az erőltetett döntögetős irányítással az őrületbe kergetett, viszont ezek mellett ugyanazokkal az NPC-kkel találkoztunk a táborhelyeken, szinte az összes küldetés abból állt, hogy vigyünk el valakinek pár darab gyíkot/követ/fegyvert. Plusz engem nagyon zavart, hogy senki sem beszélt, mindenki csak nyögdécselt. Az átvezetőkben pedig király volt, hogy voltak emberi hangok.

Ne érts félre, nem rossz játék, de kb. 80 óra után feladtam. Semmi nem motivált arra, hogy előrébb menjek. Már csak Ganont kellene lenyomnom, de igazából nem érdekel, mivel a játék világa számomra teljesen steril. Senkit sem kedveltem meg benne annyira, hogy érdekeljen a sorsa (mert hát nem volt mi alapján, talán Zeldára mondhatjuk, hogy bírom, mert neki legalább volt pár sornyi szövege), Ganonról sem tudok semmit, csak azt, hogy ő a nagy gonosz és jól le kell verni. Most belekezdtem a DLC-kbe, hátha azok tartalmasabbak (a Trial of the Sword(?) elég király).

Értem én, hogy ezek egy része (némaság, klasszikus jó-rossz mese) Zeldás jellemző, amiken túl is tudnám tenni magam, ha a játék intenzívebben adagolná a dolgokat. Ha 20 óra lenne az egész, azt mondanám, hogy oké, ez fasza volt, de így túlságosan szét van nyújtva.

Pedig amúgy technikai oldalról tényleg lenyűgöző a játék. A sokadik tíz órámban is vettem észre új dolgokat, a fizikát borzasztóan jól használja, nagyon jó megoldások vannak benne. Csak sajnos ezek a "hűha, ez bizony kva jó feature" pillanatok ritkán vannak, inkább a "nordic walking - fetch quest" megy, ami szerintem édes kevés.

Az Oceanhorn-t szerettem, ami a szegény ember Zeldája, és várom a Link's Awakeninget is, mert az előzetesek szerint az pont azt a vonalat követi, amit én is szeretnék látni. Sejtem, hogy a BotW 2 ugyanúgy nyílt világú lesz, de ha jobban megtöltik, akkor simán benevezek rá, mert a technikai háttér adott lenne.

“The wha-"

(#11) Sirandrish válasza Wlac (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért akad ott majdnem 100 quest, 120shrine-al, 4 divájn bísztel ami nem gyűjtögetés.
Amúgy én a dungeonokat hiányoltam belőle...oké a DB majdnem az, de csak majdnem, és a 4 az marha kevés..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Alexios válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Alexios
veterán

Vannak questek, de ezek azért eléggé erősen mellékküldetések, a sztorihoz hébe hóba tesznek hozzá. Nekem amúgy nagyon tetszett a BotW, de tény, hogy sztori szempontjából elég gyenge volt, az a néhány memória a múltból se segített sokat - de lehet ez a teljesen nyitott világ ára

(#13) petymek válasza Sirandrish (#3) üzenetére


petymek
senior tag

Inkább letöltöd?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14) petymek válasza Wlac (#6) üzenetére


petymek
senior tag

Bemutató alapján ugyanott játszódik, így nagyon másra ne számíts.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#15) Sirandrish válasza petymek (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocs, de ez sértő volt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Én megveszem ha nem üldöz benne az idegbeteg zongorista :DDD

(#17) Jhonny06 válasza Alexios (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

+1

Hiába a nagy világ, ha alig töltötték meg valamivel. Kb. olyan, mint a legtöbb mostani open world játék. Papíron van benne tartalom, csak senkinek nincs kedve végigvinni a repetitív küldetéseket.

(#18) kilua válasza Sirandrish (#15) üzenetére


kilua
senior tag

Én megvettem hogy letölthessem eshopról...

(#19) Rodi 4.80 válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Bárcsak ennyire megtöltenének minden open world játékot! A Zeldában rengeteg dolog a fantáziára van bízva, olyan mint egy jó mese.

(#20) petymek válasza Sirandrish (#15) üzenetére


petymek
senior tag

Nem haragszom.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.