Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) erdoke válasza Def26 (#200) üzenetére


erdoke
titán

A mobilnetet én nem számolom, mert egyrészt téríti a cég, másrészt eddig is megvolt, tehát nem extraként vállaltam. A ~139e-ből kb. 30-at kifutott az aranykártya pontom, 4-et kellett kifizetnem, és 105-öt dobtak szét 24 hónapra. Ahogy most számolom, 4e Ft-omba került, de ha eladom 8-9-ért a sticket, akkor összesen 23x4375-ért vettem. Nagyon baráti. :K

A legjobb aláírás a héten

(#202) Rolly válasza erdoke (#201) üzenetére


Rolly
veterán

Ha én ezt láttam volna o.O akkor vettem volna én is :(

(#203) erdoke válasza Rolly (#202) üzenetére


erdoke
titán

Hát igen, most pontosan ugyanannyiért adnak egy i3-as műanyag Samu laptopot (alsó-középkategóriás?), mint amennyi a 900X3A volt...
Radásul közben az is kiderült, hogy valamiért nem írták át a hűségem a 6990-es csomagra, tehát végeredményben 4e Ft-os mobilnetre vettem ennyiért. :K

A legjobb aláírás a héten

(#204) Rolly válasza erdoke (#203) üzenetére


Rolly
veterán

hát grat :)

(#205) Wave86


Wave86
tag

Aki esetleg lecsúszott volna róla, annak mondom: ezt a készüléket Magyarországon a Samsung már nem fogja forgalmazni, így már csak ott lehet megvenni, ahol maradt készleten.

Illetve nekem lenne egy eladó darab, teljesen új, garanciával, a részletekről privátban lehet érdeklődni.

(#206) atila4 válasza Wave86 (#205) üzenetére


atila4
senior tag

mellé

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#207) Wave86 válasza atila4 (#206) üzenetére


Wave86
tag

Mi mellé?

(#208) Wave86 válasza atila4 (#206) üzenetére


Wave86
tag

Mi mellé?

(#209) user137


user137
őstag

urak, ha még valaki jár erre, készülök egy ilyet venni 2 évesen... kérdés, h a wifi gondját megoldották-e? van valami saját topikja, ami jobban pörög?

(#210) erdoke válasza user137 (#209) üzenetére


erdoke
titán

Miféle WiFi gondját? Igaz, én csak március magasságában vettem, de azóta nem volt vele WiFi-s gond.

A legjobb aláírás a héten

(#211) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem tudom van-e még itt olyan aki használ ilyet és netán tudna segíteni.
Tegnap megadta magát a gép.
Elsötétült és azóta nem tudom bekapcsolni. Balról a második led zölden világít úgy, hogy még be sincs dugva konnektorra.
Valami ötlet mit lehetne tenni?
Nincs valahol egy reset fomb vagy valami?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#212) legiaap válasza legiaap (#211) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megoldva

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#213) Rick4 válasza DarkByte (#172) üzenetére


Rick4
félisten

Helló!
Megvan még ez a Samsung ultrabookod?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#214) kisbuba13


kisbuba13
újonc

Sziasztok!

Volna egy kérdésem, hogy a SAMSUNG NP900X3A típusú ultrabook gépnél hogy kell a billentyűzet világítását állítani. Sajnos nem jöttem rá. Kell valami driver vagy valami különleges program esetleg beáállítás?

Segítségeteket előre is kösözönöm! :F

(#215) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

szombaton ujra lett rakva a rendszer mert kicsi volt a 128gbs SSD, minden szépen müködik de a wifi azóta eldobálja magát. Ha vkinek volt ilyen problémája és tudja a megoldást....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.