Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leviske


leviske
veterán

Az a 4. helyezett ProStreet és az az 5. helyezett Undercover sok mindent elárul a magyar játékeladásokról. :(

(#2) Boorgi


Boorgi
csendes tag

valószínű tényleg a kiárúsítás kellet a needforspeedeknek :)

(#3) Myers válasza leviske (#1) üzenetére


Myers
senior tag

Miért? Mi a gond az nfs-uc-ral? Nekem végig tetszett.

http://www.muszaj.hu/

(#4) adalbert1


adalbert1
veterán

És még mindig tart 25-ig ha jól tudom (mármint az EA kiárusítás).

(#5) fekeandras


fekeandras
őstag

A NFS sorozat nálam csak a futottak még kategóriába fér be.De oda is alig.Az Underground2 még egész jó volt de a többi... :(((

(#6) adalbert1 válasza fekeandras (#5) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, az utóbbi években egyre inkább csökkenő tendenciát mutat az NFS sorozat hangulata...
Nekem a Most Wanted volt az utolsó ami tetszett, a Carbon már kb. a hagyjanak békén kategória volt (mondjuk ennek ellenére kíváncsiságból végigtoltam), a Pro Street eleinte jobbnak tűnt mint a Carbon, de elég hamar sikerült ráunni, az Undercovert meg ki se fogom próbálni.
Mondjuk inkább adnának ki fele annyi részt, de tegyék sokkal magasabbra a mércét.

(#7) Myers válasza adalbert1 (#6) üzenetére


Myers
senior tag

Pedig érdemes. Nagyjából undercover = most wanted 2.

http://www.muszaj.hu/

(#8) anulu válasza Myers (#7) üzenetére


anulu
félisten

én pont ezért nem fogom... bárhogy szidja is a nagy többség, szerintem hosszú évek óta a legjobb NFS volt a Pro Street. PS3-ra meg is vettem, 3700 ft-ot nekem megért.

amúgy igen. érdekes, h így még a régebbi játékokat is viszik, mint a cukrot. Burnout Paradise-t 1 hétig kajtattam, mert mindenhol elfogyott.

jájj, kár h csak 25-ig tart és addíg nem jön meg bőven a köv fizetés :( pedíg PC-s címek közül is lenne pár, amire beneveznék. főleg ennyiért...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Zsoccc válasza anulu (#8) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Talán ez alátámasztja azt, hogy csak megfelelő áron kéne adni a játékokat és mindjárt kisebb lenne a kalózkodás? Hazai viszonylatban egyébként még a CD Project PC-s árazását tartom megfelelőnek, közel az ideálishoz.
Ti mit gondoltok? Mi az az ár ami mind a játékosoknak mind pedig a kiadóknak, forgalmazóknak megfelelő lenne?

(#10) anulu válasza Zsoccc (#9) üzenetére


anulu
félisten

az említett CD Project nagyjából OK, de egy 0,5-1K-val mehetnének lejjebb. PC játékot nagyon régen nem vettem egyrész azért, mert ami érdekel, az pofátlanul drága még mindíg (MS Flight Simulator X Deluxe), másrészt Steamen alkalmasint sokkal olcsóbban megkapom (anno UT3), hamradrészt meg, aminek van PS3 verziója inkább azzal játszom (feltéve, ha nincs az ár elszállva, de erről lejjebb).

sajnos sokan, bármennyire is szeretnék, nem engedhetik meg maguknak, h 12-13k-t kiadjanak egy PC-s játékért, bármennyire is fantasztikus. pl Spore.

nem tudom, hogy a magyarországi kiadók milyen árréssel dolgoznak, ill hogy szumma mekkora az áremelkedés onnantól, h a kiadó megrendeli külföldrő az adott programot. azt viszont látom, hogy pl Angliából sokkal olcsóbb PS3 játékot rendelni, mint itthon bemenni egy bármelyik ilyen játékokkal foglalkozó boltba. az egyetlen rizikót a királyi posta jelenti, de ez másik topic lenne...

dolgozom és magyar viszonylatban nem is keresek rosszul (adózom, TB-t, meg minden szutykot fizetek...), de egyszerűen, bármennyire is fáj a szívem utána, nem tudok 30k-t kiadni egy Guitar Hero-ért (gitárral).
abból a pénzből, amiből vettem most 4 PS3 játékot, normál esetben tudnék venni 1et.

hogy a kérdésedre a saját szemszögemből válaszoljak PS3-nál:
normál, új játék: kb, mint PC-re, max 10%-al drágább, nem úgy, mint most, h pl PC-re 10k egy játék, uaz PS3-ra és XBOXra 15+
platinum, vagy nem friss (3+hónap pl): eredeti ár 60-70%-a.

vagy ha nem is, sűrűbben lesznek ilyen akciók, mint amit pl az EA megyarországi forgalmazója csinált. nagy respect nekik! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Myers válasza anulu (#8) üzenetére


Myers
senior tag

Ok. Csak ő azt írta, hogy neki az MW tetszett. Akkor szerintem ez is tetszene neki.

http://www.muszaj.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.