Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azért szívesen néznék ezekből darabszámot .Mégis miből mennyi megy el az országban.A Cod4 -en nem lepődök meg ,hisz 4900 Ft-ért simán megéri.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2) wednesday válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


wednesday
őstag

A darabszám PC-re mindig is 7 pecsétes titok volt. :U
Én is kíváncsi lennék pár adatra, mind világ viszonylatba mind MO-i helyzetre.

[ Szerkesztve ]

(#3) luw2win


luw2win
őstag

cod4 azért az ottvan :Y

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) bivalyolo


bivalyolo
őstag

de hova lett a cs??!! :D :O

"Let's agree to disagree!"

(#5) Markoka1993


Markoka1993
tag

Hát igen... Azért a cod 4 már vagy 2 éve megjelent, de még mindig benne van a toplistába...Én annó 10 k-t csengettem érte, de megérte :) 5k-ért meg szinte ingyen van ! :D

live gt: Markoka1993

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

Egy kérdést hiányolok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Mikor fogom latni a WOW PC-t a lista legaljan?

(#8) ChromeX válasza Viktor77 (#6) üzenetére


ChromeX
addikt

mit csinál a prepaid card az első helyen? :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9) Viktor77 válasza ChromeX (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Igazából a "mit keres a listában?"-ra gondoltam, de a tied is jó. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) hommeros válasza Viktor77 (#6) üzenetére


hommeros
őstag

A cod4 jól beerősített. Gondolom a közelgő megjelenés is rásegített. :)

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) aleister


aleister
veterán

Ezek a példányszámok a PC kategóriában szerintem max kétszámjegyűek...legalábbis kétlem, hogy a Euro Truck olyan nagy tömegeket mozgatna meg. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12) BandiHUN


BandiHUN
veterán

jó kis lista ez,kár,hogy pl.a Steam-es eladások nincsnek benne...pedig biztos sokan vesznek onnan is játékot Magyarországról is.Sőt van pár játék,ami nálunk dobozosban ki se jön,vagy pl.a Steam akciója überelhetetlen,gondolok itt a 900ft körüli Bioshock-ra régebben,de most 50% akciós az ArmA II,vagy a pár hónapja 2500ft körüli pénzért vesztegetett Orange Box,de most akciós a Left 4 Dead 2 is,ami az 1-gyel együtt csomagban is egész jól megéri,szerintem azt is sokan megvették,pl.én is,mert az előzetes vásárlóknak 2 nap múlva jön a L4D 2 demó,ami már pre-loadon is van nekem is ;] sajna sokszor meg sem éri venni dobozos játékot,de pl.a Valve játékait felesleges is,a dobozos is steames,nekm épp most 41 fizetős játék van a Steam accomon.Bolti dobozos feleennyim sincs... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13) Typhoon47 válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Typhoon47
őstag

mit nem értesz?

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14) parandroid válasza luw2win (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A 12k-ról 4-5k-ra történő esés gondolom igencsak megdobta az eladásokat nálunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15) DrGonzo22 válasza twollah (#7) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Majd akkor, ha kijön a wow2.

(#16) aram01 válasza DrGonzo22 (#15) üzenetére


aram01
nagyúr

majd ha...

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A régi nagy cimeket is joárusithatnák,akkor tuti megvennék egy jo párat.

(#18) BandiHUN válasza Silentfrog (#17) üzenetére


BandiHUN
veterán

az nem járja...itt akkor adják olcsón a játékokat,ha már elavultak,vagy pl.multis játék esetén jön az utód...vagyis mindkét esetben sz...rt ér szinte az egész,mert vagy már nem kapod azt a minőséget,mint az éppen futó játékok,vagy már pl.multiba bele se kezdj,mert kevesen vannak/mindenki mindent tud ezer éve,és pisloghatsz n00bként,hogy mindenki lever...jó lenne,ha a játékok megjelenés után 1-2 hónappal elkezdenének esni árilag,és nem az lenne,hogy mint pl.a cod4,2évig 10 ezer és afelett,utána 5...persze mindjárt ugye itt az utód,és közben kijött 1 éve az 5 is.de ha fél évvel a megjelenés után akár lett volna 7 ezer,és akkor esik 5-re,amikor az 5 jött,no akkor tényleg sokat eladtak volna.sajna az meg természetesen aranyszabály,hogy multis játékot akkor kell venni,amikor kiadják,ha tényleg komolyan játszani akar az ember,és a multi miatt veszi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19) Zigur válasza BandiHUN (#18) üzenetére


Zigur
senior tag

Ez is csak azt mutatja hogy teljesen értelmetlen venni játékokat (is) Magyarországon.

(#20) RoyalFlush válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Pont ez jutott eszembe nekem is, vajon melyikből hány db fogyott.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21) BandiHUN válasza Zigur (#19) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem feltétlen...mert sajna az árfolyam miatt általában egy friss megjelenés drágább a steamen,mert ugye itt mondjuk 12 ezer egy játék,a steamen 49-59 euró.és azt se el nem adhatod,se kézbe nem veheted,ráadásul ott az örökös steam rablánc.eszembe nem jutna pl.cod-ot steamen venni,de kisebb játékokat ők jobban lőnek be árban sokszor.
jó példa a left 4 dead 2,amit tegnap előrendelésben 9100ft-ért vettem meg,és ráadásul még cserébe jár az előrendelőknek a 2 nap múlva megjelenő demó,exkluziv amerikai baseballütő a játékban...és most nézem,a cdgalaxis-ban az alapár 11990ft,tehát ennyiért lesz a boltokban,a kedvezményes ára 10790 lesz,de a futár ha csak ezt veszed,999ft,ugyanott vagy.és mivel eleve steames a játék,nem ér semmi extrát a dobozos verzió,mert ugyanúgy regisztrálni kell a kódot és kell hozzá a steam...max polcdisz lesz utána a doboz...de egyébként most jöttem az usa-ból haza,és nem vettem semmilyen játékot...pedig ha lett volna jó cucc jó árban...és sajna egyébként a steames játékokat nem adják magyar nyelvvel akkor sem,ha itt lemezen úgy jelenik meg,és utólag sem lehet magyaritani úgy tudom egykönnyen.és pl.a cod-oknál lehet gond az update-vel is,mert a sima frissitések nem jók sosem a steames játékokhoz,mert nem telepitőt kapsz,hanem direktben jön le a játék szerkezete,és az exe a steam miatt más.és emiahh aki hc gamer,rághatja a kezét,mert akár napokat is csúszhat a steam update a sima módszerhez képest,és ez a cod-oknál azt is jelenti,hogy mivel a szerverek frissülnek,addig nem is játszhat az ember...vagyis steamen azt kell venni,ami 1.amúhyis csak ott játszható,pl.az összes valve játék,+ami half life motoros,vagy pl.exkluziv játék,amit itt ki sem adnak lemezesen,nagyon jó példa erre a killing floor,amit az élményhez képest bagóért adnak,15 euró asszem,left 4 dead-ra hajazó 6-os zombiölős coop cucc.de pl.amerikában ezt is láttam dobozos kiadásban.a másik,ami megéri,hogy régebbi sikerjátékot,mint a korábban emlitett bioshock,vagy pl.Flatout Ultimate Carnage,vagy mostaniból az ArmA II olcsón megvesz az ember.telepitőt egyébként az aktuális állapotról csinál a steam,tehát archiválni lehet itt is.a magyar boritó és tokminősék meg kábé az a szint,amit simán reprodukál az ember,ha épp az kell neki,a kiskönyv meg nem segit olyan sokat általában,de az is letölthető és kinyomtatható általában a játék honlapjáról...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22) Scholes9 válasza BandiHUN (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos L4D 2-t nevezhetjük átverésnek is, mert egy DLC-t akarnak végülis eladni teljes játékként. Én nemrég vettem meg Steamen Orange Box mellé a L4D-t, és megnézem a 2. rész demóját mindenképp, de míg felére nem csökken az ára addig elleszek TF2-vel meg L4D 1-el :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) BandiHUN válasza Scholes9 (#22) üzenetére


BandiHUN
veterán

annyiból végülis jó,hogy eléggé egyedi a játék,nincs igazi ellenfele,és az elsőt is sokat nyomtam.ennyi erővel igaz ez a cod sorozatra is valamennyire,bár most a mw2 reménytelinek tűnik,bár sokat igértek a cod5-re is annó,gondolok itt a felgyújtható növényzetre és a fáramászós perkre,ami még videón volt,de nyoma sem volt a játékban...egy moddolt cod4-és kész.sajna nincs mit tenni,én belenyugodtam,a bojkott nem érte el a célját...sokra megyünk azzal is,hogy csomagban meg lehet venni az 1-gyel együtt,mert a bojkottban az volt,hogy ne az 1-et adják mellé olcsón,hanem akinek van az 1,kapja olcsón a 2-t.de az x ezer ember ennyit tudott elérni,és kész.ennyi erővel nagyobb cumi volt megvennem a fear2-t,aminek nem néztem utána,hogy nincs a multira csalásvédelem némi fejlesztői vita miatt,pedig én a multizásért vettem,és 1 szerverre való embert ha össze lehetett kaparni az egész világon...ezzel legalább tuti fogom nyomni,és tényleg lesznek új dolgok.igaz pl.a 15 dolcsis killing floorhoz készült rengeteg plusz pálya,de ingyenes dlc-ben most kaptunk 3 új hivatalosat+10 új fegyvert...ha szereted a l4d-t,próbáld ki,igaz későn szólok,de most free hétvége van,vagyis még ingyen ki is próbálhatod :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24) Karr válasza RoyalFlush (#20) üzenetére


Karr
tag

Elég sok ha azt nézzünk, hogy az 576-nak megéri a fél Skála Metrót évente kétszer beborítani egy Spore vagy Fifa 10 reklámmal egy hónapra és még így is megéri nekik:)

(#25) Geller72


Geller72
veterán

Fifa 10 bazzeg?...uhh...N.C.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.