Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Runner_fxr válasza N3ST1C (#33) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nos volt xbox360-am és én is felmásoltam a játékokat hdd-re és úgy is szaggatott. A 30fps-es dologhoz annyit mondanék, hogy igen elvileg az emberi szem 30 fps-től teljesen folyamatosnak látja a mozgást és tök mind1, hogy 30 vagy 230. De a gyakorlatban nem ezt tapasztaltam. Ami lehet a grafikus motor hibája vagy a fraps rosszul mér nem tudom, de azt igen, hogy amikor 50-60 fps-t mér a fraps akkor lesz teljesen sima mozgású egy játék. Arról nem is beszélve, ha éppen hogy kiköhögi a 30-at egy komolyabb résznél biztos lemegy 30 alá. Ezért érdemes legalább 60-ra belőni hogy legrosszabb esetben se essen 30 alá. Én nem azért mondom ezt mert a konzol ellen vagyok, csak ezeket a dolgokat tapasztaltam. A optimalizációról meg annyit, hogy az általában semelyik játéknál sem sikerül tisztelet a kivételnek. Engem nagyon idegesített amikor 80 rugóért megvettem az x360 elitet és beszaggattak a játékok. Tény, hogy vannak nagyon élvezetes játékok rá, de sajnos szinte a 90%-uk beszaggat. Fps-hez meg egyszerűen használhatatlan számomra. Ettől függetlenül ha olcsón hozzájutunk érdemes a pc mellé tartani egy ilyen gépet mert sok jó játék van rá ami pc-re nincs, de a pc-n játszani szerintem sokkal nagyobb élmény mint konzolon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.