Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

február? :O

(#2) Jhonny06 válasza DEJVID (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Volt már az május is, minden. :DDD Legalább nem az érettségi időszakban jelenik meg, még nyugodtan végigtolhatom. :))

Mod: 0:18-0:20-ig HD-ban :Y Lehet, hogy csak egy jól megszerkesztett videó, de ha tényleg ilyen lesz.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Kár, hogy csak akkor lesz, pedig már tolnám:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4) _Orbi_ válasza GegeWarrior (#3) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Addig is lehet kuporgatni VGA-ra :)

(#5) gpatrik


gpatrik
tag

Ismét előkerült a hatásos és jól bevált fa testápoló. :D De ám tényleg szép lesz, ha ilyen lesz a város. Kell majd alá egy ütős konfig is, reméljük nem az atomerőmű kategóriából.

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Köll :O :K

(#7) Skizz


Skizz
addikt

Izzik a piac.

(#8) N3ST1C


N3ST1C
tag

Jó lesz ez csak ne tolják el megint a megjelenést :D

(#9) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Lehet nyugdíjaznom kell a Core 2-est és a G92-est miatta... :(( , de tutira végigtolom ha addig élek is :DD

May the Schwartz be with you! :-)

(#10) T.Peter


T.Peter
őstag

Egyszerűbb venni egy xbox-ot 45k-ért, mint egy új konfigot, vagy egy jó vga-t az xbox áráért, vagy többért.

[ Szerkesztve ]

(#11) aram01 válasza T.Peter (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

én már beszereztem egy boxot látom hasonlóan gondolkodunk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) T.Peter válasza aram01 (#11) üzenetére


T.Peter
őstag

Olcsóbb megoldás, plusz notebook-kal nincs nagyon más megoldás. Főleg, hogy hamarosan jön az új dx, nekem meg nincs pénzem arra, amit művelnek.

(#13) konas


konas
senior tag

Na ez a jatek lessz a varos lista elejen..

(#14) Duree


Duree
veterán

Addig lessz valami más

duree54

(#15) Norb0


Norb0
tag

Ez a videó már két hónapja fenn van a hivatalos oldalon. Nem beszélve arról, hogy a GamesCom-on megjelent 15 új kép sincs kint a gamepod-on. Hű naprakész...

Szerk.: Amúgy meg: The Game Of The Year

[ Szerkesztve ]

(#16) DEJVID válasza T.Peter (#12) üzenetére


DEJVID
őstag

A desktop tulajoknak meg kés van szorítva a torkukhoz hogy vegyenek új vga-t... :(((

[ Szerkesztve ]

(#17) T.Peter válasza DEJVID (#16) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem mondtam ilyet, és a többi vga vásárlásról szóló hsz sem a kés miatt született.

[ Szerkesztve ]

(#18) fgabor33


fgabor33
csendes tag

Kötelező vétel!!! :K

(#19) Gergo88


Gergo88
tag

az hogy ilyen játékok jönnek valamelyest megnyugtat, hogy nem feleslegesen költök pénzt új video kártyára. képtelen lennék gamepad-el játszani lövöldözős témát, borzalmas, legalábbis az egérhez viszonyítva

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#20) Ice!? válasza Gergo88 (#19) üzenetére


Ice!?
őstag

Mekkora lesz a gépigénye, hogy mindenki új vga-t "akar" venni?

(#21) Sennalacy válasza Ice!? (#20) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Nem hiszem hogy túl nagy lenne a gépigény ezek szerint:

"In an interview with Producer Denby Grace we learned that 2K Czech (formerly Illusion Softworks) has recreated the engine of Mafia 2 almost from scratch. The result is a D3D9 renderer - support for DX10 or DX11 has not been integrated." interjú

Magyarán nem lesz benne dx10 támogatás se nemhogy Dx11.

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#22) T.Peter válasza Sennalacy (#21) üzenetére


T.Peter
őstag

Ez nem kizáró ok. Ott van példának a gta 4. Ettől függetlenül a mafia fejlesztői optimalizálni fognak, és szerintem sem lesz annyira nagy gépigénye.

(#23) Kleroo


Kleroo
veterán

Anno a mafia pont ugyanúgy, sőt picit jobban futott a gépemen fullon, mint a gta3.
Pedig mai szemmel.......
A gta3 kopott undorító szögletes pixelhalmaza nincs egy kategóriában a mesterien, művészien kidolgozott mafia grafikájával.véleményem szerint a 2002es mafiaára ha rádobnák a ma divatos hdr meg efféle maszatoló effekteket, simán elmenne ma is(a gagyibbak között).
miközben a gta3 már múzeális, és közröhej tárgya.
Szóval. akinek valamilyen szinten fut a gta4, annak hasítani fog a mafia.
Amúgy meg kb sík hülyeség a párhuzam, de jólesett leírni :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24) .bableWes válasza Ice!? (#20) üzenetére


.bableWes
őstag

nem tudom, de feltalálták az overclock-ot is. :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#25) N3ST1C válasza Kleroo (#23) üzenetére


N3ST1C
tag

Igazad van kár párhuzamot hozni a két játék között.
Az egyik fejlesztőcsapat készített egy korszak alkotó játékstílust, a másik meg csak felhasználta és csinált egy jobbat belőle. Így nem nehéz ...

[ Szerkesztve ]

(#26) Gergo88 válasza Ice!? (#20) üzenetére


Gergo88
tag

csak azt tudom hogy már most jópár játék gondot okoz, és nem szeretném közepes vagy netán még rosszabb beállításokkal nyomni. akkor semmi értelme a szép grafikának. persze nem az a fő hajtóerő, de szerintem sokat számít a grafika is, még kellemesebb lesz tőle a játék. de igazából főleg a directx 11 miatt akarok új kártyát venni (nem a legizmosabbat, az pénzkidobás), nem azért hogy a mafia százszoros élsimítással fusson...

[ Szerkesztve ]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#27) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

nagyon szép!!!

hangulat se marad el, ha olyan lesz mint az első.

Aurea mediocritas

(#28) fatal`


fatal`
félisten

Remélem ugyanolyan profin kidolgozott története, és remek hangulata lesz, mint az első résznek! :)

(#29) nemethati


nemethati
senior tag

Az első része játéktörténelem...én azóta sem élveztem játékot ennyire!
Ezzel viszont nagyon magasra tették azt a bizonyos lécet, reméljük nem buknak bele.
Bár nem úgy fest :D :C

(#30) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Ez a február veszélyesnek látszik:
Mafia 2
És az új Aliens vs. Predator!
:C :C

(#31) Runner_fxr válasza T.Peter (#10) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez igaz! De azt ne felejtsük el, hogy szinte az összes komolyabb boxos játék be be szaggat és sok esetben 30fps fölé sem nagyon megy. Ez egy pc-s gamernek akinek a szeme hozzászokott a stabil 60-100 fps-hez elég zavaró tud ám lenni. Ráadásul manapság már nem igazán rúg labdába egy konzol egy pc-vel szemben ami a teljesítményt illeti. Biztos, hogy sokkal szebb lesz pc-n, de ami a legfontosabb be tudod állítani hogy ne szaggasson konzolon erre nincs lehetőséged. Az irányításról nem is beszélve. Tény hogy drágább mulatság pc-n tolni de nagyobb játékélmény is.

(#32) guppy válasza gpatrik (#5) üzenetére


guppy
őstag

Konzollal nem lennétek ilyen bajban :D

(#33) N3ST1C válasza Runner_fxr (#31) üzenetére


N3ST1C
tag

Mióta hddre lehet tenni a játékokat nem szaggatnak be a komolyabb játékok se.
Azt meg hogy 30 fps felett te ennyire komolyan tudod érzékelni a különbséget. Hát akkor neked tényleg nem jó választás :U
Azt sem értem ezután minek kéne bármilyen grafikai beállítás xboxhoz ha optimalizálják rá a játékokat ....

(#34) T.Peter válasza Runner_fxr (#31) üzenetére


T.Peter
őstag

Túlságosan pc-hez ragaszkodsz te is. Vagy legalábbis az jön le nekem. Persze ez nem baj. A hsz-ed pedig jogos, viszont nem hinném, hogy annyira zavarna, miután megszoktad. Cod-ban számít az fps, de mást nagyon nem tudok, ami 30 fps-nél ne lenne ugyanolyan, mint 120-nál. De mindegy, befejeztem, senkit nem akarok meggyőzni, mindenki szabadon választja azt, amelyiket akarja, és legyen vele boldog.

(#35) nrgia


nrgia
őstag

Várós-várós... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#36) Runner_fxr válasza N3ST1C (#33) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nos volt xbox360-am és én is felmásoltam a játékokat hdd-re és úgy is szaggatott. A 30fps-es dologhoz annyit mondanék, hogy igen elvileg az emberi szem 30 fps-től teljesen folyamatosnak látja a mozgást és tök mind1, hogy 30 vagy 230. De a gyakorlatban nem ezt tapasztaltam. Ami lehet a grafikus motor hibája vagy a fraps rosszul mér nem tudom, de azt igen, hogy amikor 50-60 fps-t mér a fraps akkor lesz teljesen sima mozgású egy játék. Arról nem is beszélve, ha éppen hogy kiköhögi a 30-at egy komolyabb résznél biztos lemegy 30 alá. Ezért érdemes legalább 60-ra belőni hogy legrosszabb esetben se essen 30 alá. Én nem azért mondom ezt mert a konzol ellen vagyok, csak ezeket a dolgokat tapasztaltam. A optimalizációról meg annyit, hogy az általában semelyik játéknál sem sikerül tisztelet a kivételnek. Engem nagyon idegesített amikor 80 rugóért megvettem az x360 elitet és beszaggattak a játékok. Tény, hogy vannak nagyon élvezetes játékok rá, de sajnos szinte a 90%-uk beszaggat. Fps-hez meg egyszerűen használhatatlan számomra. Ettől függetlenül ha olcsón hozzájutunk érdemes a pc mellé tartani egy ilyen gépet mert sok jó játék van rá ami pc-re nincs, de a pc-n játszani szerintem sokkal nagyobb élmény mint konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#37) Runner_fxr válasza T.Peter (#34) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem arról van szó, hogy túlságosan ragaszkodnék a pc-hez. Csak engem a konzol nem győzött meg arról, hogy játékokban abszolút kiváltana egy jó pc-t. Tulajdonképpen már jó ideje nem is fejlesztettem a pc-m és nem is nagyon játszom (Inkább bringára költöttem és különböző túrákra). Mostanában gondoltam rá, hogy veszek télre egy jó gépet.

(#38) Runner_fxr válasza T.Peter (#34) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ja még valami, sosem voltam egy fanatikus , szemellenzős rajongó semmi iránt sem. Mindig hallgattam a józan észre. Sosem foglalkoztam ilyen intel, amd, ati, nvidia csatározásokkal. Elolvastam a teszteket és ami a jobb volt azt megvettem. A konzolt sem utasítottam el, xbox360-at meg is vettem magamnak mert én is értelmesebb dolognak láttam mint 100 ezreket pc-re költeni. Aztán próbálgattam a játékokat és be kellett látnom, ez azért nem pc és hiába is vártam azt a játékélményt nem fogom megkapni. Ettől független azért okozott kellemes órákat nem tagadom. Pl az autós játékok terén a Project Gotham racing 4 hát az valami ultra brutál jó. Hiába mondják, hogy az arcade és nem szimulátor számomra a leg élethűbb autós motoros játék amivel valaha találkoztam. Az a játék tényleg üt és a kontroller is nagyon passzolt hozzá. Tény, hogy ott is tapasztaltam beszaggatást pl. esőben és gondoltam is rá bizony egy ütős pc úgy vinné mint a huzat, de azért nagy élmény volt. Viszont a többi játékot nagyon hamar meguntam, talán a dead space okozott kellemes órákat bár azt is szívesebben játszottam volna pc-n.

(#39) Narxis válasza nrgia (#35) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ahogy mondod, nagyon kedvet kaptam hozzá! :)

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.