Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nagyon szep cikk.
Amugy, ha tovabbra is veszreseges akkor 1-2 evvel ezelott az ati felvasarolja.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Probber


Probber
őstag

Nagyon jó olvasni az ilyesmit, érdekes dolgok ezek.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Vajon hol tartana a videokártya gyártás, ha a 3dfx talpon maradt volna és egyre erősebb Voodoo gyártmányok jöttek volna? :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) gabor85


gabor85
őstag

Miért nem címlapra raktad?

(#5) madmaxxx válasza gabor85 (#4) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Csak 1 szimpla kérdésnek szántam az egészet, hogy aki akarja leírhatja a véleményét a témával kapcsolatban. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#6) mrgg


mrgg
tag

Ha hamarabb sikerült volna kihozni a Spectre-t (mondjuk a Voodoo 5 helyett), és a maketinggépezet is jól működött volna (itt a "túlélés" utánra is gondolok), akkor szerintem a mai napig talpon állna a 3dfx.
Azt nem hiszem, hogy az ATi-t, vagy az nVidiát csődbe tudta volna juttatni a 3dfx csak a Spectre-vel, szóval ebben az esetben úgy hiszem három pólus lenne a videókártyapiacon.
Viszont ha a Spectre után is fel tudtak volna mutatni jóval nagyobb teljesítményt a konkurencia termékeinél, na akkor lett volna baj a konkurenciáknál.

[ Szerkesztve ]

(#7) madmaxxx válasza mrgg (#6) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Én is hasonló véleményen vagyok, mivel szerintem amilyen termékeket gyártott a 3dfx, a mai napig életképes lenne. Sőt, lehet, hogy tényleg 3 videokártyagyártó lenne a mai piacon.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#8) Sanchez638


Sanchez638
addikt

A Maxi Gamer Phoenix nem is volt híresebb banshee?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.