Hirdetés

2021. május 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) KaitouP

KaitouP
veterán

Egészen jó tendenciát mutat a WRC széria a fejlődés tekintetében, a tavalyi játék már egészen élvezhető volt. Így tovább a 10-essel.

Old nick: GhostPetya | Indie játéktesztem: Anodyne 2 - Return to Dust: https://bit.ly/3sUgg77

(#2) LeventeV válasza KaitouP (#1) üzenetére

LeventeV
senior tag

Egyetertek. Foleg PC-n es az uj generacios konzolokon muzsikal jol. Jol all neki a 60/120 fps.

[ Szerkesztve ]

(#3) Montanaxy

Montanaxy
tag

Mennyire esélyes billentyűzettel való játékra?

Persze nyilván medium nehézségen kb.

Előre is köszi, aki tudja és próbálta.

(#4) LeventeV válasza LeventeV (#2) üzenetére

LeventeV
senior tag

Arra leszek kíváncsi, hogy milyen rallik fognak beleférni majd a játékba. Pl Acropolys bekerül-e, vagy túl későn jött a váltás és maradnak Csílénél.
De ha bekerül a Belga, Észt, Arctic, Horvát és visszajön a Spanyol Ralli, akkor jó kis frissítés lesz szakaszok terén is az előző részhez képest.

(#5) D.Va válasza Montanaxy (#3) üzenetére

D.Va
senior tag

Szerintem nem para mivel főleg gamepadra van belőve. Én kormánnyal játszom a WRC 9-et és szerintem kormánnyal borzalmasan szar az irányítás, hiába ez eddig a "leg szimulátorosabb" WRC. Nincs mese átlag usereknek készül ez, WRC rajongóknak, casual gamereknek, nem komoly szimulátorosoknak. A WRC rajongók (nem a játék hanem a valódi sport) többsége nem komoly szimulátoros csak koca gamer.

(#6) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Trailerrel és megjelenési dátummal frissítve.

Live-Die-Respawn

(#7) maputo

maputo
csendes tag

A trailer végén most még ott van a Steam logo... 🤞

(#8) KaitouP válasza Montanaxy (#3) üzenetére

KaitouP
veterán

A kérdés olvasása során eszembe jutott az, amikor még kis taknyos voltam, és átjártam a haverhoz, hogy a már akkor is régi gépükön nyomassunk egy kis NFS Undergroundot, billentyűzettel. A gyorsasági versenyeken kívül már akkor is kényelmetlen volt, holott annál árkádosabb racing játék nem igazán van. :DDD

Én a WRC 9-el nemrégiben játszottam, és azt kell hogy mondjam, hogy kifejezetten jól játszható játék kontrollerrel, DE, én ennél alább nem adnám, billentyűzettel még annyira se élvezet, mint kontrollerrel.

Old nick: GhostPetya | Indie játéktesztem: Anodyne 2 - Return to Dust: https://bit.ly/3sUgg77

(#9) - = Zk = - válasza oriic (#6) üzenetére

- = Zk = -
félisten

:R

és azt tudjuk milyen motor hajtja majd?!.... vagy ott volt, csak nem láttam

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#10) fatal` válasza - = Zk = - (#9) üzenetére

fatal`
félisten

Gondolom ugyanúgy saját, mint az eddigieket.

Egész jó kis szimulátor lett a sorozatból a 8-as, 9-es résszel. Kiváncsi leszek, a historic mód, az újradolgozott hangok nagyon jól hangzanak. Már csak telemetria kéne. :)

Külön plusz pont, hogy végre nem epic exklúzív.

#4 LeventeV:
All 4 new rallies added to the 2021 calendar: Estonia, Croatia, Belgium and Spain
🏁 Drive through 6 historic rallies, including Acropolis, San Remo, Germany, Argentina in the new Historic Mode
🏆 Improved Career Mode and Livery Editor
🏎️ Over 20 legendary cars, including Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota…
🔊 Reworked Audio Design
⚙️ And more!

WRC 10 will be available on September 2, 2021 on Steam, Epic Games Store, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One and later on Nintendo Switch.

[ Szerkesztve ]

http://goo.gl/gd6Zi5

(#11) D.Va

D.Va
senior tag

Kíváncsi leszek milyen lesz ez a Dirt Rally 2 a World of Tanks harckocsijaival, ígéretesnek érkezik! :C ;]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.