Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Egészen jó tendenciát mutat a WRC széria a fejlődés tekintetében, a tavalyi játék már egészen élvezhető volt. Így tovább a 10-essel.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) LeventeV válasza KaitouP (#1) üzenetére


LeventeV
senior tag

Egyetertek. Foleg PC-n es az uj generacios konzolokon muzsikal jol. Jol all neki a 60/120 fps.

[ Szerkesztve ]

(#3) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Mennyire esélyes billentyűzettel való játékra?

Persze nyilván medium nehézségen kb.

Előre is köszi, aki tudja és próbálta.

(#4) LeventeV válasza LeventeV (#2) üzenetére


LeventeV
senior tag

Arra leszek kíváncsi, hogy milyen rallik fognak beleférni majd a játékba. Pl Acropolys bekerül-e, vagy túl későn jött a váltás és maradnak Csílénél.
De ha bekerül a Belga, Észt, Arctic, Horvát és visszajön a Spanyol Ralli, akkor jó kis frissítés lesz szakaszok terén is az előző részhez képest.

(#5) D.Va válasza Montanaxy (#3) üzenetére


D.Va
senior tag

Szerintem nem para mivel főleg gamepadra van belőve. Én kormánnyal játszom a WRC 9-et és szerintem kormánnyal borzalmasan szar az irányítás, hiába ez eddig a "leg szimulátorosabb" WRC. Nincs mese átlag usereknek készül ez, WRC rajongóknak, casual gamereknek, nem komoly szimulátorosoknak. A WRC rajongók (nem a játék hanem a valódi sport) többsége nem komoly szimulátoros csak koca gamer.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trailerrel és megjelenési dátummal frissítve.

Live-Die-Respawn

(#7) maputo


maputo
tag

A trailer végén most még ott van a Steam logo... 🤞

(#8) KaitouP válasza Montanaxy (#3) üzenetére


KaitouP
veterán

A kérdés olvasása során eszembe jutott az, amikor még kis taknyos voltam, és átjártam a haverhoz, hogy a már akkor is régi gépükön nyomassunk egy kis NFS Undergroundot, billentyűzettel. A gyorsasági versenyeken kívül már akkor is kényelmetlen volt, holott annál árkádosabb racing játék nem igazán van. :DDD

Én a WRC 9-el nemrégiben játszottam, és azt kell hogy mondjam, hogy kifejezetten jól játszható játék kontrollerrel, DE, én ennél alább nem adnám, billentyűzettel még annyira se élvezet, mint kontrollerrel.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) - = Zk = - válasza oriic (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

és azt tudjuk milyen motor hajtja majd?!.... vagy ott volt, csak nem láttam

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) fatal` válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom ugyanúgy saját, mint az eddigieket.

Egész jó kis szimulátor lett a sorozatból a 8-as, 9-es résszel. Kiváncsi leszek, a historic mód, az újradolgozott hangok nagyon jól hangzanak. Már csak telemetria kéne. :)

Külön plusz pont, hogy végre nem epic exklúzív.

#4 LeventeV:
All 4 new rallies added to the 2021 calendar: Estonia, Croatia, Belgium and Spain
🏁 Drive through 6 historic rallies, including Acropolis, San Remo, Germany, Argentina in the new Historic Mode
🏆 Improved Career Mode and Livery Editor
🏎️ Over 20 legendary cars, including Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota…
🔊 Reworked Audio Design
⚙️ And more!

WRC 10 will be available on September 2, 2021 on Steam, Epic Games Store, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One and later on Nintendo Switch.

[ Szerkesztve ]

(#11) D.Va


D.Va
senior tag

Kíváncsi leszek milyen lesz ez a Dirt Rally 2 a World of Tanks harckocsijaival, ígéretesnek érkezik! :C ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.