Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Heskey E. válasza Béééla (#50) üzenetére


Heskey E.
tag

Egyszer volt nálam pár napig egy régebbi wp-s Nokia, nem mondom, hogy rossz volt, de annyira nem jött be. Persze tudom, hogy az újak már mások, de valahogy ezt az androidot nekem találták ki.

A feleségem azt állítja, hogy bármikor megver a Scrabble nevű játékban. Azért ahhoz nekem is lesz egy-két szavam!

(#52) Béééla válasza Heskey E. (#51) üzenetére


Béééla
őstag

Régebbi WP-t már nem érdemes hasonlítgatni :)
Oké, ugyanúgy néz ki a felhasználó szemében, csempe-csempe, csak az apró körítések adják a különbséget :)

Bélabá

(#53) mckangi


mckangi
senior tag

Én is most pár napja szereztem be egy lumia 620-at.
Azt kell mondjam nagyon meg vagyok vele elégedve!
Előtte volt már több androidos telefonom, most csak épp egy tabletem van.
Szeretem mind a kettőt.
Mindegyik más, de szerethető mind a kettő, összehasonlítani meg nem érdemes.

Aki szeret kipróbálni mindenféle programot, buzerálni csak úgy a gépet, vagy új romokat kipróbálni annak inkább az android való.
Akinek meg a stabil, megbízható működés a fontos, annak meg a wp8.

Nekem meg fontos mind a kettő.
Ha elmegyek otthonról akkor mindenképp a lumiát viszem, mert tudom hogy nem fog cserben hagyni, lemerülni, összefosni.
Ha meg otthon van kedvem szórakozni akkor előveszem az androidos tabletet.

Poco F3

(#54) PSManó


PSManó
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy lumia 620 powerpointot hol találom a készülékben, vagy azt külön le kell töltenem? Az office csak az excelt és a word mutatja.
Vagy rossz helyen keresem?
:F

(#55) kolakola


kolakola
tag

Tervezek venni valami okostelefont, és a 60k-ig kategóriában ez a készülék is kapott voksot.
Kérdéseim:
- mivel céges kártyával szeretném használni, amin nincs mobilnet előfizetés, így kérdezném, hogy a navigáció offline módban használható-e,
- valamint azoktól, akiknek már egy ideje megvan, akkuidőről mi a tapasztalat?
- kb. menyit menne, ezzel a felhasználással:
~ telefonálás, napi 1 óra, elvétve 1-1 sms,
~ GPS, vagy zenehallgatás napi 1 óra,
~ e-mailek lekérése, internetezés napi 10 perc wifiről,
~ éjszakára sem kapcsolhatom ki.

(#56) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok egyik ismerősömnek ajánlottak ilyen telefont az egyik szolgáltatónál. Szerintetek mennyire felhasználóbarát? Nem okos telefonról váltana egy ilyenre. Nekem volt a kezembe windows phone, de én szeretem az egyéni alkalmazásokat stb így nem jött be. Ő viszont "átlag" felhasználó telefonálás netezés alap widgetek ilyesmik kielégítik az igényeit. Ez vagy egy Samsung galaxy Duos, ha választani kellene? Neki nem feltétlen kell, hogy ilyen "bivaly" legyen a teló, de minél felhasználóbarátabb annál jobb. Nem utolsó sorban a számítógépes kapcsolat adatok küldése fogadása se baj, ha egyszerűen kezelhető lenne, amit én nem vettem észre ennél az oprendszernél.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#57) vanye válasza Lacuss20 (#56) üzenetére


vanye
senior tag

A júzerek főleg az operációs rendszer egyszerű használhatósága, a letisztult, "egyszerű" megjelenés miatt kedvelik a WP-t, szal a felhasználóbarátsággal véleményem szerint nem lesz gond. A netezés és a mindenhol meglévő alapvető appok (FB, Skype, TuneIn stb.) futtatása nem okoz gondot a készüléknek; kevés kivételtől eltekintve a legnépszerűbb alkalmazások már WP-n is megtalálhatóak.
A jobb ár/érték arány miatt, no meg a felhasználóbarát felület miatt én mindenképpen a Lumia 620-ast venném az említett Samsunggal szemben (mely, gondolom, a Galaxy S DuoS lehet - bár pontos nevet nem írtál). A 620-asban lévő kétmagos proci lazán megbirkózik az OS futtatásával, mégsem nevezhető indokolatlanul erősnek. (A Galaxy S DuoS-ban csak egy egymagos proci figyel, ami Android alá elég harmatos.) Még egy pluszpont a Lumia javára: már a WP8-as telefonoknál sem kell szenvedni külön programmal (Zune). Simán lehet adatokat másolni a készülékre annak számítógéppel való összekötése után - á la Android.

Stern des Südens!

(#58) Béééla válasza kolakola (#55) üzenetére


Béééla
őstag

Kicsit elhanyagoltam a témát, elnézést érte :B

mivel céges kártyával szeretném használni, amin nincs mobilnet előfizetés, így kérdezném, hogy a navigáció offline módban használható-e,
Here navi offline is megy, csak természetesen le kell tölteni a térképet ami kicsit hosszú művelet.

- valamint azoktól, akiknek már egy ideje megvan, akkuidőről mi a tapasztalat?
Egy, maximum másfél nap középerős nyomkodással.

- kb. menyit menne, ezzel a felhasználással:
~ telefonálás, napi 1 óra, elvétve 1-1 sms,
~ GPS, vagy zenehallgatás napi 1 óra,
~ e-mailek lekérése, internetezés napi 10 perc wifiről,
~ éjszakára sem kapcsolhatom ki.

Így talán a két nap is meglesz. De az egy napot röhögve kibírja, a kettőt nem tudom, a mobilnet kikapcsolása elég sokat dob. Én nettel bírtam a másfél napot.

És ha Galaxy és ez között kell választani, akkor Lumia, egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#59) csakegyreg


csakegyreg
tag

sziasztok vettem 1 ilyen telefont és az lenne vele a problémám, hogy nem tudok alkalmazásokat letölteni mert kiírja, hogy állítsam be a család szolgáltatást és megadott egy e-mail címet :F :F de sehova be se tudok lépni mert még a kódot se tudom hozzá :F és ha azt tudnám akkor se értem milyen családi szolgáltatást kell beállítanom :( kérlek segítsetek :(

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.