Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bok92


bok92
addikt

Ilyen árral, nem csoda...

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

(#3) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ez szerintem egyáltalán nem jó hír a pici-puhának, mert ezen a készüléken alig volt nyereség. De legalább a rendszer terjed, és talán ezzel több app is készül wp-re.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) margithid válasza GeryFlash (#3) üzenetére


margithid
veterán

Ennek a készüléknek nem is az volt a célja, hogy megszedjék magukat, hanem, hogy jobban terjedjen a rendszer.

(#5) sz3lim


sz3lim
tag

Egyáltalán nem meglepő. Jelenleg az egyik legjobb ár-érték arányú készülék a piacon.

(#6) gyurkikrisz válasza GeryFlash (#3) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az MS-nek nem tetszik ha sok telefont eladnak, amin még van egy kis nyereség is. Ez logikus. Ja. Mégsem.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#7) Polllen válasza GeryFlash (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az attól függ, h melyik mutatót nézik éppen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Paul119 válasza GeryFlash (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Hát az a store tenyleg eléggé hurka :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Amalgam


Amalgam
aktív tag

A legjobb hír az volna, ha azt olvasnám, hogy mégsem eladó a Nokia.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#10) GeryFlash válasza gyurkikrisz (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

Logikus, hogy egy cég a legkisebb hasznú mobilját akarja látni az eladási listák élén. Ja nem.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Oppenheimer válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Oppenheimer
veterán

MS-nek a platform terjesztése a célja, ami csak ilyen olcsó modellekkel lehetséges, ezért örül az 520 sikereinek. Felsőkategóriában ez lehetetlen lenne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) GeryFlash válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, én is leírtam, csak megjegyeztem, hogy a többi gyártónak a legjobban eladott készülékein több haszon van, de most nem is ez a legfontosabb feladatuk.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) #13110016


#13110016
törölt tag

Nem csodálom. Verhetetlen ajánlat.

(#14) MaUser válasza Paul119 (#8) üzenetére


MaUser
addikt

A legfontosabb tényleg ez lenne. Jelenleg diákok veszik fb telefonnak a wp-t, de ms-nek nyilván nem ez lenne a célja. Pl. nálam a riasztónak, az obd csatolónak, a streamer/avr távirányítójának, a versenypálya időmérőnek vagy bármely "okoskütyümnek" nem létezik wp-re kliense. Droid és iOS van mindegyikre. Így viszont migrálás reménytelen. Itt kéne nekik nagyon alányúlni, mert így symbian sorsára fog jutni az egész. :U

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#15) kolosanyi válasza MaUser (#14) üzenetére


kolosanyi
veterán

Meg olyanok, akiknek csak egy telefon kell, ami képes a mai webes kommunikációra is. Egy átlag kütyü, ami átlagos igényeket kielégít, cserébe stabil és nem kell gányolni a rendszerrel, nincs teleszórva bloatware sz@rokkal stb. Vagy akinek fontos a fotózás. Esetleg a telefon kinézete tetszik. Stb-stb.

Meg azért egy időmérő nem akkora igény, amit a WP nem tud kielégíteni.

(#16) gyurkikrisz válasza MaUser (#14) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mert mindenkinek az az igénye hogy obd csatoló app legyen rá... A fontosabb közösségi appok megvannak rá, ennyi már simán elég hogy vegyék, az Android felhasználóinak nagy része is csak erre használja a telóját... Nemsokàra én is váltók WP-re, amit most csinálok droidon, azt simán tudja egy WP is, megbízhatóbban is...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#17) jockas válasza MaUser (#14) üzenetére


jockas
senior tag

Ja és természetesen ezekre van igénye azoknak a vásárlóknak, akik eddig pl. tömegével vették az iOS vagy android alapú készülékeket... :DDD Ja nem...ez csak azon 1%-nak az igénye, akik WP topikokba mennek trollkodni. :W

Egyébként meg...diákok, hallgatók és a fiatalok (vagy a szüleik) azok akik többségében ezen készülékeket veszik és ezzel beállítják a statisztikákat.

(#18) dreamdancer válasza MaUser (#14) üzenetére


dreamdancer
őstag

Pont ezen segít távlatilag az 520: a lényeg nem a haszon-, hanem a piacszerzés. Ha a fejlett (értsd: fizetőképe) országokban sikerülni elérni 10-15%-os részesedést, a fejlesztők és a kiegészítőgyártók már nem hagyhatnák figyelmen kívül a WP-t. Mondjuk ehhez jó stratégia mellett is évek kellenek még, a MS pedig pont nem a jó stratégiájáról volt híres az elmúlt években.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) legiaap válasza gyurkikrisz (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze megvannak a fontosabb közösségi appok, csak nem úgy teszik a dolgukat, ahogy kéne, lásd értesítési mizéria.

kolosanyi: és meddig lehet még ezzel takarózni? Max ezzel csak magadat nyugtatod. Attól még nem lesznek appok.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20) gyurkikrisz válasza legiaap (#19) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A 7.5 volt az alpha, a 8 a béta, 8.1 már jó lesz.
De màr kezd javulni, és hogy kicsit takargassam a WP hibáit, a droid is volt már hogy elfelejtett értesítést küldeni...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#21) legiaap válasza gyurkikrisz (#20) üzenetére


legiaap
nagyúr

A 7.5 volt az alpha, a 8 a béta, 8.1 már jó lesz.
Remény hal meg utoljára.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22) kolosanyi válasza legiaap (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

De hidd már el, hogy amire nekem szükségem van, az mind elérhető még 7.8-ra is. Meg ez úgy a userek 90 százalékára igaz. Az értesítési mizéria meg megoldottnak látszik, teljesen meg vagyok vele elégedve, pedig nagyon szidtam a rendszert, amíg ezzel probléma volt.

(#21) legiaap
Ezt ugyanígy el lehet mondani a droidra, az iOS-re vagy BB-re is. Talán egyszer stabilitásban, meg gördülékenységben felzárkózik a droid, az iOS nem lesz ilyen kegyetlen drága, a BB meg esetleg életben marad és még appok is lesznek. Hogy a többiről már ne is beszéljünk... Minden rendszernek megvan az árnyoldala. A WP jó irányba halad és folyamatosan dolgozza le a hátrányt. Mára elértünk oda, hogy minden átlagos igényt ugyanúgy kiszolgál, mint a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#23) gyurkikrisz válasza legiaap (#21) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akkor a 9(?) màr kilép a bétábôl.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#24) legiaap válasza kolosanyi (#22) üzenetére


legiaap
nagyúr

De hidd már el, hogy amire nekem szükségem van, az mind elérhető még 7.8-ra is. Meg ez úgy a userek 90 százalékára igaz.

Akkor nincs itt gond.
Igazatok van jó ez a rendszer és ennél csak jobb lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) virkir válasza kolosanyi (#22) üzenetére


virkir
veterán

Mára elértünk oda, hogy minden átlagos igényt ugyanúgy kiszolgál, mint a konkurencia.
Ugye azt te is érzed, hogy ez lassan három év után nem túl nagy eredmény.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26) gyurkikrisz válasza virkir (#25) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Android is 3 évesen kezdett beérni elfogadhatóvá.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28) Polllen válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dehogy lenne lehetetlen. Csak kellene egy jó marketinges+egy valag pénz. A lumia 520-s sokat köszönhet annak, hogy nokia felirat van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) kolosanyi válasza legiaap (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ezt mondom. :P

(#25) virkir válasza
Egyrészt a konkurencia se volt gyorsabb, másrészt meg nekem megfelel így is. Tudom, buta, meg appok sincsenek és még a csempe is sz@r, de én azért megelégedéssel használom.

(#30) ddaydome


ddaydome
senior tag

Legközelebb már én is hasonló kategóriájú Windowsos telefont szeretnék.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#31) virkir válasza gyurkikrisz (#26) üzenetére


virkir
veterán

Hja....
Csak akkor még ki kellett találni mik is azok az igények. A wp előtt meg ott volt az ösvény de jusztse azon mentek. Most meg próbálnak visszatalálni több kevesebb sikerrel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#32) MaUser válasza gyurkikrisz (#16) üzenetére


MaUser
addikt

A fentiek példák és egyáltalán nem ördögtől valóak. Egy riasztó, autó vagy avr app elég standard, ahogy újabban sok helyen a digit villanyóra app-ja is. :U Nincs itt semmi extra, de pl. az általam hasznát obd app is 5m letöltés közelében van droidra, annyire nem mindennapos, riasztót, meg villanyász ismerős már vagy két év nem is szerelt úgy, hogy ne kérték volna a net kapcsolatot. :U Racechrono nyilván jóval szűkebb kör, de pl. mit tudnál helyette ajánlani wp fronton? A gond az, hogy nincs semmi...

Nyilván amíg ezek közül mind nincs wp-re, addig pl. nálam nem jöhet szóba a váltás wp-re, legyen az akármilyen jó. A lényeg ezen van. Nyilván aki csak fb-re keres telefont, az nem is fog az app store-ban bevételt generálni az ms-nek és neki ez kell, nem az, hogy a nullszaldós telefonjait megvegyék.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#33) MaUser válasza dreamdancer (#18) üzenetére


MaUser
addikt

Letelt a szerk. idő.

A gond ott van náluk, hogy ők se tudják mit akarnak. Autók HMI-jénél iOS integráció ugye alap vagy két éve (SOP-ról beszélek, fejlesztés ez előtt min. három év) USA-ban, de már a feljebb pozicionált német/japán márkáknál is, illetve már az olcsóbb autókba is lehet kérni. Egy éve kerestük az MS-t, hogy iOS és droid mellé wp integrációt is tervezünk, kéne leírás, api, stb. Semmi érdemlegeset nem tudtak adni, mert hogy majd jön a 7.8, 8 és ott mindent újraírnak megint. A nevetséges, hogy mindezt sikerült az egyetlen olyan autógyártóval eljátszaniuk, amelyik az ő rendszerüket használta a multimédia/telefon részre. Már ők sem fogják a jövőben. Egyszerűen rohadtul nincs stratégia és hosszú távra gondolkozás náluk, csak kapkodnak, mi fejlesztők meg szívunk a hülyeségük miatt. A vicc, hogy a régebbi rendszer wm alapú volt, na ott meg lezáráták a supportot és a gyártó nem mehetett azzal tovább. :W

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#34) kekegsm válasza MaUser (#14) üzenetére


kekegsm
őstag

OBD

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#35) kekegsm válasza gyurkikrisz (#26) üzenetére


kekegsm
őstag

szerintem meg még messze van tőle...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#36) kekegsm válasza MaUser (#32) üzenetére


kekegsm
őstag

GPS Speedometer

Carpower

Security Toolkit

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#37) MaUser válasza kekegsm (#34) üzenetére


MaUser
addikt

OBD Auto Doctor: végtelenszer butább, mint a Torqe, nincs fast mode pl., rossz freeze frame kezelés, nincs specifikus adatcsomag hozzá, stb.

GPS Speedometer: elolvastad egyáltalán ez mire való? Ha nem, akkor olvasd el és vesd ossze a racechrono-val elsőnek...

Security Toolkit: elolvastad egyáltalán ez mire való? Ennek nem sok köze van egy riasztórendszerhez.

CarPower: Ez viszont jónak tűnik racechrono helyére, még az adatbázist kéne mögé rakni, hogy érdemben lehessen adatokat összenézni, de ez szvsz jelen formájában is teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#38) legiaap válasza virkir (#31) üzenetére


legiaap
nagyúr

+1
A saját fejük után mennek, akkor is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) lexter00


lexter00
őstag

Nincs rajta led villanó?Nem kell :N De szerencsére a 625-ön már van na úgy már kell :DDD

(#40) Paul119 válasza lexter00 (#39) üzenetére


Paul119
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41) gsiferke


gsiferke
csendes tag

Amire kitalálták,hozza az 520 rendesen.Több emberhez eljusson a Wp.

(#42) gyurkikrisz válasza virkir (#31) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Valamilyen szinten nekik is a sajàt fejük után kell menniük, hiszen itt egy új oprendszer kiépítése a cél, nem egy Android/IOS 2 a cél csempés launcherrel, hanem valami új megalkotása.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#43) legiaap válasza gyurkikrisz (#42) üzenetére


legiaap
nagyúr

Aki azt mondja, hogy nem az a célja, hogy az élre törjön, hanem csak valami újat, egyedit alkotni az nem is fog feljebb lépni. Már pedig eddig nem az jött le nekem, hogy ne akarna babérokna törni.
Ezt az új oprendszert meg felejtsük el. Több mint 3 éves rendszerről van szó.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44) kolosanyi válasza legiaap (#43) üzenetére


kolosanyi
veterán

A droid hol tartott funkcionalitásban 3 éves korára?

(#45) Воланд válasza kolosanyi (#44) üzenetére


Воланд
titán

jotol kerdezed... ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) gyurkikrisz válasza legiaap (#43) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Android is 3 évesen kezdett el valamivé válni.
WP is mingyárt kilö.

A rendszerenek szerintem alapvetöen már nincsenek nagy hiányosságai, csak kisebbek mint pl a hangerö egyben kezelése, fileok kaotikussága, de ezeket ha akarják gyorsan ki tudják javítani, és innentöl már hasznàlható lesz valamennyire, és méltó ellenfele lesz az IOS Android duónak. Ha egyszer beindul az egész, akkor pedig már csak önmagát fogja gerjeszteni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#47) legiaap válasza kolosanyi (#44) üzenetére


legiaap
nagyúr

Olyan 36-45 százalékos marketsharenél: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48) Воланд válasza gyurkikrisz (#46) üzenetére


Воланд
titán

"fileok kaotikussága"

hogy mi? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49) Воланд válasza legiaap (#47) üzenetére


Воланд
titán

okosabb vagy te ettol, mint hogy a marketshare adatokat hozd fel valasznak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) zsoltek válasza legiaap (#19) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Értesítési mizériáról már nem beszélhetünk, teljesen működőképes.

Huawei P30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.