Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hieronymus válasza bacsis (#49) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azért ez más kategória, mint egy noti vagy táblagép, amit legalább egy hónapon keresztül, naponta több tucat ember próbálgatott.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#52) Ghoosty válasza Hieronymus (#51) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha nem volt túl sok ideig kint, akkor valóban nincs nagy jelentősége. De hűtőajtó nyitószerkezetet simán meg lehet rongálni, a tömítést hosszabb körömmel simán meg lehet sérteni, ahol ezután hamarabb elszakad.
Az alját szinté jól meg lehet rugdosni, ha esetleg kilóg, vagy ott van valami útban. Tényleg az a fő kérdés, hogy mióta van kint az eladótérben.
Én mondtam volna, hogy akkor nem kell és megrendelem online.

(#53) domos válasza Ghoosty (#52) üzenetére


domos
senior tag

Én mondtam volna, hogy akkor nem kell és megrendelem online. :K Egyetértek

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#54) icemad válasza BlackDemon (#50) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem azért van kirakva, hogy ne halj éhen, amíg bámészkodsz? :U :DDD

(#55) bacsis válasza Hieronymus (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem meg embere válogatja ki hogy gondol erre a témára, és meggyőzni a másikat úgysem lehet...
Jahh "agyon nyomogatott" laptop... Én is inkább a bontatlant választanám, mint mindenki... de ha az "agyon nyomogatott" maradt már, és arra meg nem adnak akciót... hát megveszem... Nem fog rajta lassabban futni a Crysis mert már ki lett bontva ;)

(#56) Hieronymus válasza bacsis (#55) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...ha az "agyon nyomogatott" maradt már, és arra meg nem adnak akciót... hát megveszem.."

Üdvözöllek, ideális vásárló! :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#57) bacsis válasza Hieronymus (#56) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, tènyleg úgy gondolom hogy èn egy ideális vásárló vagyok. Mindenfèle paranóia mentesen :)

(#58) kemotox válasza bacsis (#57) üzenetére


kemotox
addikt

Az hogy teljes áron el tudnak neked adni egy használt cuccot, az nem paranoia mentesség, hanem valami más

(#59) bacsis válasza kemotox (#58) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hasznátlt cuccot soha nem veszek teljes áron.. a kiállítási cumó nem számít használtnak

...Fidesz vs ellenzék.
Korna vírus vs hiszti
Nvidia vs AMD
Úgy sem lehet meggyőzni egyiket a másikról. Én így látom te így látod, te is elmondtad én is elmondtam hogy erről ki hogy vélekedik, topic zárható :)

(#60) kemotox válasza bacsis (#59) üzenetére


kemotox
addikt

Pl egy laptop aminek a zsanérját ki tudja napi hányszor gyötörték meg, vagy bármi más aminek a kapcsolóját stbjét basztatták már egy csomót, stb stb, az igen is ugyanúgy koptatva van, mint egy használt.

(#61) bacsis válasza kemotox (#60) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Vannak 30+ éves laptopjaim tökéletes zsanérral, tökéletes billentyűzettel... Ha most kap plusz 50 nyitogatást, gomb lenyomást előttem a gép... kb semmit sem befolyásol :)

(#62) kemotox válasza bacsis (#61) üzenetére


kemotox
addikt

Az sem mindegy, hogy hogyan történik az a nyitogatás (láttam már jópár barbárságot az üzletekben), meg hát ugyebár "bezzegrégen" még volt anyag a cuccokban.

(#63) bacsis válasza kemotox (#62) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jogos... De a kiállítási darabokra is van garancia, ha túl sokat kapott széthullik, akkor vissza viszem gariba...
Hozáteszem az életben nem fordult velem ilyen elő ;)

(#64) Carlytoo válasza bacsis (#63) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Parttalan a vitátok. Más a szubjektív megitélésetek a dolgokról.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#65) Luck Dragon

(#59) bacsis topic zárható :)

Muszáj? Én nem akarom. :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#66) kemotox válasza Carlytoo (#64) üzenetére


kemotox
addikt

Beszarás, komolyan?

(#67) bacsis válasza Carlytoo (#64) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pontosan ezt mondtam én is feljebb :)

(#68) pusszycat válasza futo001 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy paraelszivót én is vennék, még ha kiállított darab akkor is. :D

Amúgy meg nem, többször megjártam már az utolsó kiállított darabbal. Az lehet egy visszavitt akármi is. Pl. ki venne meg egy kiállított telefont ami akár hónapok óta megy day after day. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.