Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csomi1977


csomi1977
tag

Inkább ezt javasolnám,már két telefonomhoz is használtam ilyet és nagyon megéri az árát
[link]

(#2) big-J


big-J
őstag

Ekkorában már vannak vízállóságot adó tokok... anélkül meg bőven jó egy hát+sarkokat védő kemény/szilikon+fólia.

Bár őszintén, amióta nem műanyag a kijelzők eleje hanem gorilla glass/dragontrail, sok értelme a fóliának sincs.

[ Szerkesztve ]

(#3) Piwi


Piwi
addikt

szegény Note 3 :O

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#4) alkatraz3000 válasza big-J (#2) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Azért a gorilla glass is tud karcolódni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) Ati1979 válasza Piwi (#3) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :(

(#6) hito


hito
nagyúr

Életképes koncepció gyalázatos hibákat tartalmazó megvalósítással párosítva. Na majd legközelebb másnak sikerült.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

377 gramm? Neba.. Az már húzza a kezet rendesen. Szerintem a leneccesebb a hangszóró halkulása (súly másodlagos). Szeretem jól hallani a másik felet és engem is értsenek meg rendesen. Mondjuk utóbbi amúgy is kihívás, mert "kicsit" gyorsan beszélek. :D

(#8) #09819904


#09819904
törölt tag

"Ti szeretnétek azt a csajt aki minden reggel jól felpofoz, talán még néha tökön is rúg, majd este engesztelésül egy orbitális szexuális élményben részesít?"
Relatív!

(#9) hito válasza #09819904 (#8) üzenetére


hito
nagyúr

Ez nem lehet az, ez még földigilisztának is vékony :DDD Ez valami lógó tartozék a budzsingóról.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) #09819904 válasza hito (#9) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ahogy ezzel a tokkal, úgy a "lánnyal" sem kockáztatnék! :D

(#11) hito válasza #09819904 (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Meg tudlak érteni ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#12) batai15


batai15
félisten

A telefon így sem kicsi, de ezzel már használhatalan felé közelít.

(#13) JoeYi válasza batai15 (#12) üzenetére


JoeYi
őstag

egyetértek. Így lesz az rohadt nagy telóból értelmetlenül gigantikus :D Szerintem rakd bele egy cartedoros jégkrémes dobozba és fújd körbe púrhabbal, úgy tuti nem lesz baja

(#14) zdanee


zdanee
őstag

Ez most egy ilyen "segítség, a batárnőm ver" családon belüli erőszak poszt? :D
Amúgy jó írás, bár nekem már maga a Note3 az elképzelhetetlenül drabális monstrum, egy ilyen tokban pedig kb ilyen méretosztályban játszik:

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) freeknight válasza zdanee (#14) üzenetére


freeknight
őstag

Áh, a jó öreg Nehéz Gusztáv. Azért nem olyan durván nagy az a Note 3 ;]

Egyébként sosem értettem, minek ilyen tokokba öltöztetni a telefonokat. Ha olyan körülmények között mozgok, ahol reális esélye van az olyan sérüléseknek, amik ellen ez a tok védeni hivatott, akkor oda szerzek egy régi Nokiát, aztán hadd szóljon. De a hétköznapokban mi az értelme ennek? :F . A jelenlegi telefonomat még soha le nem ejtettem, nem mártogatom vízbe. A karcokra ott a Gorilla Glass. Régebben használtam egy nagyon vékonyka tokot, hogy ne karcolódjon a hátlap, de fél éve már natúrba hordom, semmi baja nincs az égvilágon. Ha meg elkezd kopni, az már a gyártó hibája, legközelebb nem veszek tőlük telefont.

(#16) petipetya


petipetya
nagyúr

Erről a tokról egyből a Mad Max jutott az eszembe.

"nincs rá lezsóidő"

(#17) HRobi81


HRobi81
újonc

Az ebay-en kapható ez a tok ötezer forint alatt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18) #09819904


#09819904
törölt tag

(#19) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ha valaki IP68 tokot keres erre a készülékre, nézze meg a SEIDIO OBEX tokot is.

(#20) Gyula84


Gyula84
veterán

régóta szerettem volna egy ilyen tokot s4 re, de most hogy láttam azokat a gombokat közelről... azok valami förtelmesek :(

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#21) wody21


wody21
tag

Nagyon mókás írás, emiatt megérte elolvasni :)
Tok pedig tényleg drabális, de összességében, így távolról elmegy.

(#22) Csocsesz75 válasza Gyula84 (#20) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Van az általam említett S4-re is.

(#23) beteg


beteg
őstag

nagyon komoly!
és hasznos is, ha azt nézem, hogy a fél éves note hármam ezüst kerete már kopik, mintg állat...
de akkor sem kéne :))

Csak futni kell!

(#24) Gyula84 válasza Csocsesz75 (#22) üzenetére


Gyula84
veterán

nézegettem őket :K :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25) vinibali


vinibali
őstag

érdekes dolog ez a tokosdi. szeretjük, óvjuk a telefont! de akkor minek veszünk szép külsővel, amikor eladáskor alig térül meg az ára és mégcsak a szépségében sem gyönyörködhetünk? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ez most melyik termék?

Love Mei Powerful for Galaxy Note 3 a www.lovemeicase.com-ról 58$-ért, vagy a
Love Mei® Powerful Bumper for Galaxy Note 3 a www.lovemeicases.com-ról 46$-ért?

Csak mert nekem tök azonosnak tűnnek XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27) foka


foka
aktív tag

Tegnap ütöttem az ebayen egy ilyet 4.500-ért, erre most itt a teszt róla :C Továbbra sem tántorított el.
Január óta egy szintén ebayes S-view fedő van rajta (aktív chipes változat) azt 3.100-ért ütöttem. Azóta már nem használható a gyári övtok, muterom meg akkorát vart, hogy még ezzel a féltéglásító középkori páncéllal is el fog férni.
Hasznos lehet egy ilyen, ha olyan körülmények közé megy az ember (mint én például az új melóhelyen most 1-e óta) ami igazol(hat)ja a létjogosultságát. Nem éri meg állandóan cserélgetni a telefonok közt a simet.
Az eleve fémpáncélos Lenovo K900-ra nem vettem volna ilyet, de a Note 3 megérdemli, ne nézzen már ki nyárra úgy, mint egy évek óta gépműhelyben szolgáló őskövület Nokia.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#28) joey04


joey04
titán

Hát nem kéne. :D
A méretbeli növekedést még talán lenyelném, de a kijelzővel kapcsolatos probléma és az egyébként sem acélos hangszórók további romlása nálam kizáró tényező lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) ivana


ivana
Ármester

Olyan foltok jelennek meg, melyek leginkább a vízen úszó motorolajra emlékeztetnek.

Fényinterferencia, a két egymáson lévő üveglap miatt van, olajfoltnál ugyan ez a jelenség játszódik le.

Nem tudom miért jók az ilyen tokok, ha tényleg ilyen fokú védelem kell akkor érdemesebb alapból erre tervezett telefont venni, vagy vinni valami régit. Telefonon nem szoktam tokot használni (abba a zsebembe amelyikbe a telefont rakom nem teszek mást, főleg nem kulcsot). Tabon pedig ilyen kihajthatósat használok, mert nélküle kb. kezelhetetlen.

(#30) foka


foka
aktív tag

Kíváncsi vagyok, a kijelző mókáját hogy befolyásolja a már a telefonon lévő matt fólia!
Egyébként szerintem ha nem akkora erővel feszülne a tok a telefonra, már nem, is látszana ez a "glow effect"

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#31) Busterftw


Busterftw
veterán

És a törésteszttel mi lesz? Nem az lenne az elsőszámú feladata? Verdikt így erősen hiányos.

(#32) halkow válasza ivana (#29) üzenetére


halkow
őstag

+1

"Olyan foltok
jelennek meg,
melyek leginkább a
vízen úszó
motorolajra
emlékeztetnek.
Fényinterferencia, a két
egymáson lévő üveglap miatt
van, olajfoltnál ugyan ez a
jelenség játszódik le."

én arra gondoltam hogy az űveg és a kijelző túl szorosan helyezkednek el egymáshoz és ez okozza a foltokat vagy túl erősen lett behajtva a csavar :D

szerintem ha lenne helye egy kis nyakba akasztónak a samsungokon akkor felesleges lenne az ütés álló tok széria ,Sony z2-ön legalább van

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#34) #09819904 válasza #32839680 (#33) üzenetére


#09819904
törölt tag

Aki ezt kitalálta, az is hármasünnepen készült! Volt ideje a szüleinek elb***ni! :D

(#35) halkow válasza #32839680 (#33) üzenetére


halkow
őstag

+1 van benne igazság
habár én mindig fóliát használok védelemre lehet itt akármilyen GG 1,2,3 vagy sima plexi

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Na akkor szép sorban reagálok az eddig született hozzászólásokra:

#1 Az Otter Boxok nekem valamiért nem tetszenek. Ez a szubjektív kategória.

#6 Valóban vannak hibái, de azért nem olyan tragikusak és együtt lehet velük élni.

#7 A másik hangját valóban halkabban lehet hallani, de az én hangomra még nem volt panasz. Nem szólt senki sem hogy beszéljek hangosabban. Engem ezek alapján jól hallanak.

#12 Alapból a note3 sem kicsit, ezzel a tokkal meg nagyobb, de nem mondanám hogy használhatatlanná vált volna.

#13 Ezt a cartedoros poént nem tudom értékelni, elég rossz hasonlat szerintem.

#15 A hétköznapi életben nagyon is van haszna egy ilyen dolognak. Sajnos a régi Nokia sem mindig a járható út. Képzeld el az, hogy szükséged van a note3 tudására munka közben, de szeretnéd megóvni is. Csak egy életből vett példa: Karbantartás felméréshez kell csinálnod 100-150 képet és mindhez kell egy kis leírás hogy miért fotóztad le. Eddig az S2-vel csináltam a képeket és egy külön lapra írogattam. Na amikor a chech listet csináltad az 50. kép után már elég vacak volt a képeket a listán szereplő dolgokkal párosítani. Most meg csak lövök egy képet és rájegyzetelek. A poén csak az hogy olyan körülmények vannak a munkahelyemen ahol még a low-end készülékeket is a dolgozók minimum önzáró tasiban tartják és úgy teszik zsebre a telefonjukat.

#20 Én is tartottam a gomboktól, de nem vészesek élőben.

#21 Örülök hogy mókásnak tartottad. Az is volt a célom, hogy ne csak száraz rizsa legyen az egész.

#25 Ha szerinted a Note3 szép akkor valami gond van. :D "Laflőr" telefont kell venni, ha gyönyörködni akarsz. Nekem a funkciók kellenek, nem a szépség. Sem a telefonnál, sem a toknál.

#27 Ott a pont, te érted és tudod is miért szereztem be ezt a tokot.

#31 A töréstesztet majd akkor csinálom meg, ha nem lesz már szükségem a telefonra.

(#37) tom956ster


tom956ster
aktív tag

A konklúzió nálam vitt mindent! :)

Ellenben ezt a tokot nem vállaltam volna be. Magát a telefont sem, nekem túl nagy.
Épp most keresek tokot az i5C-re és én is az Otterbox mellett szavazok, már volt három telefonomon, megéri az árát és nincs komolyabb kompromisszum, egyedül, hogy duci lesz a telefon, de cserébe nem kell anniyra óvni. Így adok egy +1-et az #1 hsznek!

Köszi a tesztet!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#38) #09819904 válasza tom956ster (#37) üzenetére


#09819904
törölt tag

S valljuk meg, az Otter azért jobban néz ki a robusztussága ellenére is!

[ Szerkesztve ]

(#39) kmisi99


kmisi99
addikt

Kb mintha vennék egy ferrarit majd gondosan körbevenném 5mm vastag páncéllal, hogy nehogy már sérüljön.

(#40) foka válasza kmisi99 (#39) üzenetére


foka
aktív tag

Viszont jófajta páncéllal már golyóálló lesz :DDD Az oroszok nem ezt csinálják a terepjárókkal, az amcsik meg a limókkal?

Üdv: Fóka

(#41) Rakeem válasza #09819904 (#38) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Az otter box-ok milyen anyagból vannak?
Mert ha szilikon vagy gumi akkor nekem melóhelyre már alapból ki vannak lőve.

Nekem ez a Love Mei a szálló fémpor miatt volt jó választás. Így is bosszant hogy a középső "gumibölcsőre" rátapad a fém por vagy beleállnak a fémszilánkok.

[ Szerkesztve ]

(#42) #09819904 válasza Rakeem (#41) üzenetére


#09819904
törölt tag

Amíg ezt a kérdést leírtad, már az Otterbox.com-on meglelted volna a választ! :U
Amúgy -> "polycarbonate"

(#43) vinibali válasza Rakeem (#36) üzenetére


vinibali
őstag

nem kimondottan a tiédre gondoltam. úgy általában, mert én is használtam a szép formájú telómon tokot, aztán elhajitottam.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#44) balazs1022 válasza Rakeem (#36) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia én ezt a fajta Otterbox Commutert használom S3-ra. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit talán vastag. De ez csak a műanyag lap miatt van, ha az nem lenne (csak magában a polycarbonate tok), akkor nem is lenne vastag. Újabb telefonoknál mint, pl a note3, ezek már tuti vékonyabbak. Már sikerült leejtenem a telcsit 1 méterről, az arcán állt meg.

Előnyei:
- Bárhova lerakható kijelzővel lefele
- Jack és USB csatlakozók védve vannak a por ellen, talán ha egy kis eső érné akkor az se kotyanna meg neki.
- kamerát nehezebb osszetapicskolni (nem kell annyit törölgetni)
- 5000-ért már be lehet szerezni
- stabilan van a telefonon, nem mozdul meg a telefonon a tok
- Élettartam garancia

Hátránya:
- Hangerő és bekapcsoló gombot erősen kell nyomni. (az S3-nál így van, Note3 esetében nem tudom)

Egy másik alternatíva:
UAG case
- Az kb annyit véd mint az otterbox
- Nicns rajta jack és usb védő
- Vékonyabb az otterboxnál

Video: UAG vs. Otterbox Commuter

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#45) Tv


Tv
senior tag

ez valami vicc lenne :F

(#46) Rakeem válasza Tv (#45) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Igen egy vicc. Meg a hszed is az. Kar volt billentyuzetet ragadnod ezert a kis kurta kerdesert. Jar a taps...
:C :W

(#47) foka


foka
aktív tag

Megérkezett a saját példányom, látványra fenomenális, valamint kicsit eltérő.
Teljesen fekete példányt rendeltem, a fizikai gombok kidolgozottsága javult. Nem simán gumiból vannak, kaptak egy kis gravírozott, a mélyedésekben (eredeti funkciójuknak megfelelő rajzolattal) krómozott kemény fedőréteget. Legjobb az egészben, hogy rajtahagytam a képernyőn a fóliát, és így sem jön elő a glow effektus :C
A gombokat nem is határozottan, inkább keményen kell nyomni, viszont a hangerő és a hangminőség se nagyon változott :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#48) Csicso01


Csicso01
csendes tag

Nagyon jó és részletes a teszt ! Love Mei tok a lehető legjobb választás Samsung Galaxy Note 3 hoz ! Ha egyszer ilyen telefonom lesz,akkor feltétlenül veszek egy ilyen tokot hozzá! Árban is kiváló !
Attila

(#49) Józsefp


Józsefp
újonc

Mennyire víz álló? A waterproff az csak vízcseppálló. De vízbe meddig és mennyit birja ezzel a tokkal?

[ Szerkesztve ]

(#50) Rakeem válasza Józsefp (#49) üzenetére


Rakeem
aktív tag

A youtube-on van fent rola egy video hogy mennyire is vizallo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.