Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Iparkodhatnának... :U

(#2) gybazsi


gybazsi
senior tag

Jó lenne ha minél előbb végeznének az európai verzióval is.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#3) wikings2 válasza gybazsi (#2) üzenetére


wikings2
őstag

...és lőhetnénk Legolassal a mobok seggét ^^ :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ez már csak az utolsó láb kapálózása volt ennek a játéknak. Ha nem nőtt volna így a létszám akkor server off lett volna

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#5) Wolverine válasza VictorHUN (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

A LotRO a sikeresebb MMO-k közé tartozik a nyugatiak közül... szóval meglepne, ha ez lett volna a helyzet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) elithun


elithun
őstag

Milyen problémák merülhetnek fel?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) Wolverine válasza elithun (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

A Codemasters eddig is sokat szokott késni a patchekkel a Turbine amerikai release-éhez képest. Az lenne meglepő, ha most gyorsan tudtak volna reagálni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) buzus


buzus
aktív tag

Ez vicces, kb. két hete hagytam fel a wow-al, de mondjuk ha ingyenes lenne sem biztos hogy újra elkezdenék játszani vele. Ez a játék viszont érdekel, lehet adok neki egy esélyt. Esetleg ha valaki játszott már vele leírhatna egy kis kedvcsinálót hozzá.

(#9) Jostee válasza buzus (#8) üzenetére


Jostee
tag

Itt a fontosabb dolgokat megtudhatod róla:

[link]
[link]
[link]

(#10) buzus válasza Jostee (#9) üzenetére


buzus
aktív tag

Köszönöm :R

(#11) Wolverine válasza Jostee (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk a hivatalos(nak tűnő) magyar oldalt sem kellett volna kihagyni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) RexpecT


RexpecT
addikt

Ide is berakom(legújabb infó az EU F2P startról):

Dear players,
Whilst we don’t have any dates or concrete information to share with you as yet, the good news is that it looks like the major challenges we were facing are nearly resolved and we will be moving forward with the next step of Free to Play implementation for the European service shortly.
At this stage we are optimistically looking to have plans finalised sometime next week at which stage we will be able to give you more solid dates of when we hope to proceed with the launch.
As always we thank you for your patience and do apologise for the continued delay of this launch.

(#13) Jostee válasza Wolverine (#11) üzenetére


Jostee
tag

teljesen igazad van, elnézést :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.