Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Noddy


Noddy
senior tag

Nem vagyok egy hardcore gamer, és erről a játékról is most olvasok először de nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2) GreenGuy


GreenGuy
tag

1:25 környékén az a csatajelenet nagggyon komoly. :Y

(#3) qad


qad
senior tag

Miiicsoda?? Mien évet írunk vázze?? 93 -ban játszottam ilyen graffal. Azon kívűl hogy a zene magával ragadott, az egész 1 hatalmas gyalázat. Vagy az én szemem nagyon rossz, vagy ezt még nem merték megmutatni senkinek. Nem 1 régi elfeledett játokot linkeltél be véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#4) ChromeX válasza qad (#3) üzenetére


ChromeX
addikt

a BFME nek volt ilyen grafja, lehet hogy ugyanaz a motor

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5) jaksajani válasza qad (#3) üzenetére


jaksajani
csendes tag


EZ itt 1993... na most mennyire hasonlít? Azért gondolkozzunk már mielőtt marhaságokat írunk.

A LOTRO 2.5 éves MMORPG, s mint majdnem minden ilyen játék, ez is kevésbé aktuális grafikával jelent meg, mert nem bírta volna senki gépe és internetkapcsolata.

De ettől függetlenül is, véleményem szerint ízléses a grafikája, sokkal de sokkal hangulatosabb, mint a sokak által imádott WoW. Arról nem is beszélve, hogy az egyik legjobb sztorival rendelkezik (MMO-hoz képest meglepően kidolgozott a fő szál). Szóval mielőtt össze vissza lehordjátok talán nézzetek körbe.

[s mielőtt jó magyar módra meggyanusítotok, nem vagyok addikt 4 hónapot játszottam vele kb. 1 éve]

(#6) RexpecT válasza jaksajani (#5) üzenetére


RexpecT
addikt

Jaja.Én is játszottam csak aztán nem lett elég időm és sajnáltam a pénzt arra a havi pár óra játékra.A grafikája pedig igencsak ütős...
Pl:
[link]

(#7) NewTiger válasza qad (#3) üzenetére


NewTiger
csendes tag

Bezzeg a WOW-nak milyen gyönyörű grafikája van, mi? Ember, szar minőségű a video, játék közben teljesen másképp néz ki. Játszottál már MMO-val? Általában azoknak nem Crysis szintű grafikájuk van mert nem azon van a lényeg. Szerintem a legszebb MMO-k egyike a LOTRO.

(#8) qad válasza jaksajani (#5) üzenetére


qad
senior tag

Igazad van, első felindulásból írtam ilyet. Viszont 99 előtti bőven ugyanis most kerestem rá a Drakan order of the flame nevű játékra és az 99-es. A baj viszont az hogy most fog megjelenni ilyen graffal 2009 dec-ben. A WoW meg legalább 4-5 éves játék és nekik sikerült megcsinálniuk? A sztori meg nem érdekel ha ilyen a graf.

(#9) NewTiger válasza qad (#8) üzenetére


NewTiger
csendes tag

Megint tévedsz. Nem most fog megjelenni hanem már megjelent 2007 tavaszán amikor is minden akkor létező MMO-nál szebb volt. Ez most csak egy kiegészítő abból is csak egy kisebb fajta, magyarán nem itt fogják a teljes grafikai enginet újraírni. A másik meg, egyáltalán nem fair ilyen szar minőségű videó alapján elítélni egy játékot. Egy kicsit tájékozódj mielött ilyen butaságokat írsz.

(#10) qad válasza NewTiger (#7) üzenetére


qad
senior tag

Igen bezzeg a WOW sokkal szebb pedig már azt is gagyinak tartom. Az mmo kérdésnek semmi köze, de ha már szóba hoztad kipróbáltam jópár mmo-t. Ha neked a LOTR a legszebb akkor sürgősenn nézzél szét. Pár példa: Cabal, Archlord, Perfect World, Metin(metin 2-őt láttam már magyarul is) és ezek kb 2 éves vagy idősebb játékok. WOW-ot direkt hagytam ki mert azt sokáig csinálták és volt idejük szépre és nem gépigényesre csinálni:)

[ Szerkesztve ]

(#11) qad válasza NewTiger (#9) üzenetére


qad
senior tag

A kiegről beszélek én is. Igazad van mert nem fogják 1 kieg miatt az egész játék motorját lecserélni de a régit felturbózhatták volna igazán(volt rá 2 évük :)) Ha már itt tartunk akkor se szépítsük és ne mentegessük , a karakter kidolgozása elég jónak tűnik de a táj eggyes részei, a sárkány, a palotán belüli graf ratyi!! A videónak meg semmi köze hozzá, vagy az elején jó minőségű volt?

[ Szerkesztve ]

(#12) Morden24 válasza qad (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem tudom, mitől lenne szebb a WoW, mint ez. :U

Sectumsempra - For Enemies

(#13) RexpecT válasza qad (#11) üzenetére


RexpecT
addikt

Ebben a videóban tényleg nem tul jó a graf.
De nézd meg pl ezt:[link]

(#14) -kdM- válasza ChromeX (#4) üzenetére


-kdM-
senior tag

nem valoszinu, hogy egy rts motort hasznalnak mmo-hoz

qad: no offense, de muszaj megalaznod magad?

(#15) qad válasza -kdM- (#14) üzenetére


qad
senior tag

Igazad van miért is álltam le vitatkozni.....

[ Szerkesztve ]

(#16) Wolverine válasza qad (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Pff. Az MMO-k között a LotRO az egyik legszebb a piacon úgy, hogy emellett még játszható is marad. Az összes grafikát szidónak mondanám: egy MMORPG-t sosem az aktuális csúcsgéphez fejlesztenek, hanem a 2 évvel korábbi középkategóriához; vagyis a LotRO célja a 2004-05 környéki átlaggépeken simán futás... és ezt teljesíti is.

Aki a grafika miatt játszik, az menjen és szórakozzon a legfrissebb csillogó fps-ével, egy MMO sosem erről szól, hanem a tartalomról.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) ollie válasza qad (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értelek. Nem is láttad a játékot, de szerinted már 1 évtizede is szebb volt minden. A LotRO az egyik legszebb MMO jelenleg a DDO-val egyetemben (ugyanaz a motor és a fejlesztő). Nézd meg ha nem hiszed, de ne írj marhaságokat úgy, hogy nem is láttad a játékot.

A WoW meg egyszerűen vicc ahogy kinéz ezekhez képest.

[ Szerkesztve ]

***

(#18) Sea Edge válasza qad (#10) üzenetére


Sea Edge
tag

Nyehehehe a Cabal mint szebb MMO. Javaslom cserelj szemuveget minel elobb. :))
Itt egy masik ingame video [link]
1:20-1:47 ilyet masik MMO-ban nemigen lathatsz.
es egy screenshot is: [link]

(#19) qad


qad
senior tag

Mért mondja mindenki hogy marhaságokat írok?? Nézzétek már meg azt a tetves videót, mert erről pofázok. Meg dobok 1 linket hogy hogyan kéne kinéznie 1 sárkánynak és akkor már tudtok viszonyítani mert nem nekem kell a szemüveg....Bocsánat hogy csak a gagyi wow-ból tudtam előrántani hirtelen 1 videót. [link] A videó végén lévő sárkány meg a linkelt között azért nem olyan nagy a különbség ugye?

[ Szerkesztve ]

(#20) Wolverine válasza qad (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek szerint a Gyűrűk Urát sem ismered... A nazgúlok hátasai nem sárkányok. Az sem, amit a LotRO-trailerben látsz. Ha jól emlékszem, wyvernnek hívják őket - de nem esküszöm meg rá, épp nincs a közelemben egy Gyűrűk Ura-könyv sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) qad válasza Wolverine (#20) üzenetére


qad
senior tag

Megmondom őszíntén régen olvastam, de láttam mind a 3 részét(azt is elég régen). J.R.R Tolkien írta A Gyűrük Ura c. 3 részes könyvet és az álljon elém pofázni aki ki is olvasta őket az első eredetiről fordításban. Íródott 1 paródia is a Gyűrűkúra. Visszatérve a témához lesza... hogy sárkány, wyvern vagy ent a neve. Ritka unalmas 1 sztori (igaz hogy az első térképpel ellátott iromány) 2.5 köteten keresztül csak mennek mindig valamerre és szépen el van nyújtva a sztori mint 1 olcsó brazil sorozatban.

[ Szerkesztve ]

(#22) RexpecT válasza qad (#21) üzenetére


RexpecT
addikt

No comment....

(#23) ollie válasza RexpecT (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen, a XX. század egyik irodalmi remekművéről így nyilatkozni... gondolom a herriplotter jobban bejön.

***

(#24) NewTiger válasza qad (#19) üzenetére


NewTiger
csendes tag

"Mért mondja mindenki hogy marhaságokat írok??"

Ha 10 emberből 9 azt mondja részeg vagy akkor feküdjél le!
Valószínűleg azért mert nincs igazad.

Egyébként lehet, hogy egy szar mű a LOTR (LOL) de érdekes módon az elmúlt 50 évben majdnem minden fantasy író hasonló világról ír, nem tudnak túllépni rajta. Tolkien egy olyan világot teremtett ami meghatározó lett minden tekintetben.
Szerintem ne folytasd tovább mert csak még jobban elásod magad.

(#25) bizo13


bizo13
csendes tag

végülis nem is olyan rossz. :C

(#26) Wolverine válasza qad (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Hidd el, hogy eléggé ismerem a Gyűrűk Urát, ugyanis azelőtt is olvastam (A babóval és a Szilmarilokkal együtt), mielőtt filmet csináltak volna belőle. Ha a sztorijával bajod van, az a te problémád, nem az enyém.

A problémám az volt, hogy egy sárkányhoz hasonlítasz egy wyvernt. Mintha az lenne a bajod, hogy a körte miért nem banán alakú... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) hajsza válasza qad (#21) üzenetére


hajsza
aktív tag

Én még gimnazistaként elolvastam magyarul. Azóta már többször is. Angol eredetiben (1200+ oldalas - egy könyvben az egész - változatban) első éves egyetemistaként. De megvan japánul is, bár úgy még nem olvastam ki, mivel pont azért vettem, hogy fejlesszem a szókincsemet. Akkor én most már joggal döngölhetlek a földbe?

A Wow-val ugyan nincs összehasonlítási alapom, mert azzal sosem játszottam, de azt bizton állíthatom, hogy játék közben semmi gond nincs a LOTRO grafikájával. Szerintem még mai szemmel nézve is elég szép és ami sokkal fontosabb, meg van a maga hangulata, különösen a Megyének. De említhetném Lothlórien-t is, ami szintén gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.