Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

"A Sonic Colors Ultimate PC-re, PlayStation 4-re, Switch-re és Xbox One-ra jelent meg."

Kis elíràs a teszt végén.
Jó íràs lett, majd egy akcióban szerintem ezt is behúzom, az elsőt meg addig be kéne fejezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) prolad


prolad
őstag

Remélem ezt is és az elődjét is kiadják egyszer PC-re (az előd Stadiara jött, PC port meg nincs, nem is értem).
Már ott nyert nálam, hogy nem kapta meg a béna turn based rendszert a Like a Dragonból, a Yakuza játékok meg jók szoktak lenni, kb az egyetlen széria aminél látatlanban venném az új részt.

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azt hittem Xbox 360-ra jelent meg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) TrueWhitee válasza prolad (#2) üzenetére


TrueWhitee
tag

Pont ezt akartam írni.. Az a turn based rendszer olyan kula volt, hogy a Yakuza 3-4-5 ronda grafikája és a benne lévő mozgása sem fájt annyira (A 0 és a kiwamik után sorrendben játszva XBOX-on, ezért is sajnálom, hogy nem adták ki a többit is felújítva), mint az. Abba is hagytam... Ez is remélem felkerül majd a Passba.

(#5) prolad válasza TrueWhitee (#4) üzenetére


prolad
őstag

Az 5 már már vállalhatóan néz ki és játszani is jó. A 4 se volt annyira rossz, a 3 valóban kaphatott volna egy Kiwami szintű remaket. Arra jók voltak, hogy a sztori miatt végig tufj menni rajtuk, a Yakuza széria sose a grafikáról szólt. Emlékszem a 0 miatt is panaszkodott mindenki, hogy fúj, mi ez a PS3 kinézet aztán mégis az egyik legjobb játék volt abban az évben amikor kiadták itt is.
Arról nem is beszélve, hogy végre játszható PCn a teljes széria limitációk nélkül.

(#6) TrueWhitee válasza prolad (#5) üzenetére


TrueWhitee
tag

Számomra mondjuk érthetetlen volt Majima 0-beli alakítása után, hogy hogy tudott teljes agyelborulása lenni a többi részben. :D PC-n is letöltöttem, de aztán maradtam az Xboxon, habár mindkettőn kontrollerrel toltam.

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Nem tudom... elkezdtem ezeket a Yakuzákat de valahogy nem köt le. A végére maradt hogy egymás ellen bowlingoztunk benne jókat, ezt láttam érdekesnek benne.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) Döglött Róka válasza TrueWhitee (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem Majima számára az egyetlen út csak a megőrülés volt a 0 után :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) prolad válasza TrueWhitee (#6) üzenetére


prolad
őstag

Azért a 0-ban se volt teljesen 100-as. És a 3. résztől enyhébben, a 4.-től teljesen visszaáll a normálisra. Az meg elég jól megmagyarázza a sztori, hogy miért elborult amikor amikor épp az.
Kontollerre készült, de vannak benne dolgok amiket billentyűzet-egérrel jobb csinálni. Pl minigamekben sokkal pontosabban be lehet lőni azokat a pontokat, ahol precíznek kell lenni (kontrollernél van egy kis lag/nem érzkeli olyan gyorsan a hirtelen több inputot). Vagy ott van pl a vadász mellékszál az 5. részben, sokkal jobb egérrel célozni.

(#10) Kai_Rong válasza prolad (#2) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A főhőst játszó színész agency-je nem engedi a játékot PC-re... Ez ilyen japán hülyeség, nem akarják, hogy a modderek mindenféle "nem erkölcsös" módra használják a figurát. Mivel a csóka Japán egyik legnagyobb/legnépszerűbb idolja, karaoke pl. azért nincs a Judgment játékokban, mert megfizethetetlen lenne a jogdíj.
Elvileg több Judgment játék se jön majd, szóval majd valami más spinoffban kell gondolkodnia a csapatnak. A további Yakuza játékok turn-based RPG-k lesznek, a spinoffokat fogják a megszokott régi yakuzás brawlerként kiadni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.