Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) atee


atee
őstag

Jó írás :)
Én ovis koromban emeltem el egy zöld csomagban levő borotva pengéket tartalmazó
kis dobozkát! (azt se tudtam mi az csak zöld volt és az volt a kedvenc színem) :) Úgy, hogy anyukámmal voltunk és senki nem vett észre semmit. Csakhogy utána a buszon már figyelmetlenebb voltam és a markomból kikandikált!
Egyből kérdőre vont én meg beismerő vallomást tettem! Másnap visszavittük!

Később egy barátomnak nem volt elég pénze góliát elemre is a lámpa mellé amit egy táborra vásároltunk! Gondoltam meglepem és majd én szerzek neki elemet!
Kettőt be is gyömöszöltem a derekamhoz a nadrágba!
Természetesen elkaptak. Hátra vittek az irodába és előszedették velem!
Csakhogy az egyik az lecsúszott egészen a bokámig!
Így az nem került elő! Kis fejmosás után elzavartak, hogy meg ne lássanak ott többet!
Az üzlet előtt várakozó cimbinek a következő sarkon oda adtam a maradék 1 goliát elemet :)
Jó egy év múlva mentünk ugyan abba az áruházba anyukámmal egyéb dolgokat vásárolni.
Nagyon látványosan kerültem azt a területet ahol elkaptak :)

Mai fejjel természetesen ilyesmi normális emberrel nem történik meg, de gyerekkorban sokan átesünk hasonlón!

Viszont az egész ország lop! Ki illegális letöltésekkel, áram, víz, gáz lopással! És még sorolhatnánk, hogy szinte kivétel nélkül mindenki ügyeskedik valahogyan! Sajnos rá vagyunk kényszerítve! És ezek nem a kisgyerekkori esetleges rossz nevelés következményei!

D-day 2002-01-04 01:54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.