Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lolller


lolller
tag

A Karácsony közeledtével, csak rosszabb lesz. Nem baj, terveztem már könyvet írni úgy is. Legalább lesz hozzá felhasználható tartalom. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#2) domos


domos
senior tag

Tesók voltak igaz? Ők nyomják ezt a kivinni/kihozni dumát általában.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#3) potyautas válasza domos (#2) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A könyvtárban mi is így mondtuk. A P-20 pedig pirosban volt szép, krómozott oldalú tankkal, keskeny sárvédővel. ;)

(#4) lolller válasza domos (#2) üzenetére


lolller
tag

Ez mindentől független egy bevett, de idétlen szóhasználat. :D Napi 5.-en kortól, nemtől és szociális helyzettől függetlenül így kérik. Ennél már, csak a " - Hogyan tudnék felvenni telefont? - Hát Barátom, pofon egyszerű. Lent van az asztalon, megfogod és felveszed. :)"

Hallottam már pár dolgot, de az Oftos telefon az mindent vitt eddig. Sőt mondok jobbat. A feltöltőkártyára pl van egy réteg aki kezdőkártyaként hivatkozik. Egy éve mikor ide kerültem akkor egy kedves kollégám mesélt a legendás kezdőkártyáról már akkor könnyesre röhögtem magam ahogy elmesélte. Ennél már, csak az volt jobb mikor személyesen Nálam is keresték a kezdőkártyát. Hát nem kell mondjam egyből beugrott a sztori és az előadásmód. Be is kellett mennem a raktárba, mert nem bírtam magamban tartani a röhögést. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#5) adlersson


adlersson
aktív tag

A kék P20 stimmel, fekete szerintem nem volt sosem, csak barna. Rózsaszínt meg nem tudom, honnan vették...

:DDD

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#6) tescodr


tescodr
tag

Ó én is tudnék mesélni.
Mai story:Ülünk az étkezőben délben és eszünk,látjuk a kinti kamerán hogy bejön a kapun egy elektromos rokkant kocsival a bácsi. Na mondom kimegyek, meg kérdezem mit szeretne, ekkor meg én sem tudtam hogy mi vár rám. A beszélgetés így zajlott:
Én :Üdvözlöm miben segíthetek uram?
Bácsi:Háá ajtó zárat keresek xy méretben, azt mondta a Józsi itten kapok!
Én:uram mi sajnos ilyennel nem szolgálhatunk, lévén ez egy umis műhely.
Bácsi:Hát akkor nem tudom.... Hol kapok...
Én :[facepalm] Ha itt ki tetszik fordulni jobbra van egy barkács bolt ott biztosan árulnak.
Bácsi:jó van akkor, köszönöm szépen, viszlát, és sértődötten elmegy balra.... [facepalm again]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.