Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Már-már mobilarena minőség.

Legalábbis ha azt nézem, hogy a kamera 90%-ban nem a telefonra fókuszált, illetve olyan bone123 féle 1 mondat 2 perc, és az se tartalmaz sok lényeges infót, kb a specifikáció ismételgetésén kívül. Meg nem ártana normális, természetes fényviszonyok között, nem asztali lámpa fénynél videózni, utána meg full sötétben.

Tudom, csináljak jobbat...

Csak sajnos nekem a Sony nem küld telefont tesztelni :)

(#3) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#2) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ja és mielőtt menne a köpköde, ezt építő jellegű kritikának szántam, alap esetben én örülök az átlagjuzer teszteknek, mert sokszor részletesebbek mint a mobilarena tv...

De minőségileg ez alulmúlta rendesen.

(#4) KAMELOT


KAMELOT
titán

Összes mobil már ugyan az, semmi különbség nincs közöttük csak az ár, kamera meg a kiejlző!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nalad nem laggol a hatso kamera kepe? En kaptam egyet cegtol, de valami borzalmas volt. Kicsereltettem, de a helyzet nem valtozott.

(#6) amisis válasza SUPREME7 (#3) üzenetére


amisis
aktív tag

Nem gondolom köpködének amit mondasz, ami miatt ez most így sikerült az sajnos a nagy rohanás és átgondolatlanság miatt volt, nemsoká jön másik teszt, remélem jobban fog tetszeni. :)

@hemaka: néha én is vettem észre hasonlót, inkább sötétebb témànàl.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#7) kovgab válasza SUPREME7 (#2) üzenetére


kovgab
aktív tag

+1
Ha már videós teszt akkor jó volna látni is valamit...

Ká Úr

(#8) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

4,6 colos kijelző de csak hd?? ez hangzik el, nem 4k-s ez is?

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#9) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Az egyetlen gyártó aki gondol a kis kezű emberekre! :K

(#10) Maxximus válasza SUPREME7 (#2) üzenetére


Maxximus
őstag

Egyetértek..kb 1,5 percet tudtam belőle nézni....nem baj, majd legközelebb, azért hajrá!

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#11) amisis válasza Maxximus (#10) üzenetére


amisis
aktív tag

A következőben benne van pár javítás, remélhetőleg jobban fog tetszeni nektek. De ha van pár javaslat azt szívesen meghallgatnám. :)

Apple iPhone 8 Plus

(#12) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Írásos tesztet légyszíves.

Nagyon lassan beszélsz, javasolom hogy gyorsíts illetve hamarabb szedd össze a gondolataid, mert így a néző elveszti az érdeklődését.(Ez a jővőre is jó tanács), sok az üresjárat és ö-zés.
Sajnos én se bírtam végig nézni, 2percig bírtam.

De hajrá annyira azért nem vagy Bone123. :N

(#13) norbert1998 válasza Zsidaaj (#8) üzenetére


norbert1998
veterán

nem. 8k-s ;]

Szerinted, 4.6-on mekkora legyen? Ha aSony 5+-ra is alig tudta megoldani a 4K-t, hogy még az IFA-n is csak FHD volt a Premium. Na ez meg ugye a másik. Ez szerinted Z5CP(Compact Premium).

Szóval, nem, ez csak HD.

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

OMG!!! ( a többit nem írom le mert kitiltanak megint pár órára)

(#15) norbert1998 válasza ADAM1337 (#12) üzenetére


norbert1998
veterán

Bone123-at lehet hallgatni kedden és csütörtökön reggeli és napi szendvicsek készítése közben ;]

(#16) maser


maser
tag

Nem rossz, de elég drága ahhoz képest, hogy kompakt.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#17) Viktor77 válasza ->Raizen<- (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Samsung Galaxy Alpha.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) csakzolcs


csakzolcs
tag

Jó teszt volt, ám de vannak hiányosságok.
-amikor egy alkalmazást mutatsz be, ne 1 másodpercig mutasd,hanem rendesen, össze vissza lépkedsz.
-örülnének a nézők, ha nem csak az előre telepített programokat mutatnád be, hanem azt amit valóban használnak a felhasználók (facebook,messenger,instagram,youtube gyorsasága.)
-a felvétel minősége szörnyű, sötét, a kamera rossz, ha ezt a videós vonalat akarod folytatni akkor bizony be kell fektetni egy jó kamerába.

Az út amin haladsz jó, viszont ezekkel a hiányosságokkal kezdeni kellene valamit! :)

(#19) gergejly


gergejly
aktív tag

El vagyunk árasztva tévékkel! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.