Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) poli27


poli27
veterán

Érdekes, annak tuti jó akinek pl médai pchez kell :D Bár én gyűlölöm a tapipadot :(((

[ Szerkesztve ]

(#2) Garold válasza poli27 (#1) üzenetére


Garold
senior tag

"Arról nincsenek információink, hogy a hibrid beviteli eszköz akkor és azóta mekkora karrier futott be" - HTPC-s körökben elég elterjedt a K400, csak az a bej hogy nehezen (volt) beszerezhető. Én imádom, de ezt az új verziót is elfogadnám. :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#3) Tomy Yayo válasza poli27 (#1) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

De akinek média PC-hez kell, az meg már szerintem nem ekkora "batárt" fog venni, hanem valami kisebb, távirányító jellegűt.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem is van K400 média PC-re és elég jól muzsikál. Egyetlen apró baja hogy magyar, mivel US az szinte beszerezhetetlen itthon. :O :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5) gghrtz válasza poli27 (#1) üzenetére


gghrtz
őstag

Tv stickhez idealis.

(#6) bzoley


bzoley
veterán

K400-at használok, nappaliba tökéletes, könnyen odébb lehet hajítani. Viszont a nyíl billentyűk miatt párszor már újra kellett gépelni egy-egy bekezdést, mert egy félrenyomás, és máris törölve van a szöveg. Túl közel vannak egymáshoz a gombok. Persze mindennek ára van.

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Trackpoint bazz, trackpoint. :U Meg normális billentyűk. Tadaa. Bár ez wiremore.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) danikollar válasza poli27 (#1) üzenetére


danikollar
őstag

Én sem szeretem a tapipadot, de ezen jó nagy van. HTPC-hez és Smart TV-hez ideális lehet.

(#9) Ati1979


Ati1979
veterán

Na ez tetszik! :C

(#10) nbg válasza lezso6 (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Igen, az IBM/Lenovo egyik legnagyobb hibaja, hogy ebbol soha sem keszult wirelss verzio.... :(

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) lezso6 válasza nbg (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztos lesz olyan, csak ebből. :O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Érdekes ötlet :)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#13) #06658560 válasza lezso6 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Másra jó: multitouch touchpaddel zoomolni, navigálni, opera egérgesztusait produkálni, stb. kifejezetten jó a megfelelő környezetben, akár egykezes használatú is lehet, a trackpointtal ez nem feltétlen valósítható meg.

(#14) lezso6 válasza #06658560 (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze hogy tök más, a trackpoint nem külön eszköz, inkább a billentyűzet része. Pont ezért itt nem hiányoznak a gesztusok, helyette ott vannak a billentyűparancsok, melyek legalább olyan hatékonyak, mivel nem kell messze nyúlni, ott vannak kéznél. Zoomolni egyébként ezzel is lehet, ott a középső gomb. Egykezes használatot meg nem értem, sose használtam két kézzel. Persze ebből semmit nem lehet eladni újként, meg milyen maradi már hogy gombokat kell nyomogatni, ezért multitáccsot meg jedi trükköket a népnek. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) total90


total90
veterán

Jó ötlet... én pl. annyira rászoktam a rajztáblámra, hogy ritkán használom az egeret. Billel egybeépítve egész pofás, csak kíváncsi vagyok az érzékenységre.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) gebro


gebro
aktív tag

Kiváncsi vagyok, hogy mikor jönnek ki a teljes érintőkijelzőre épülő billentyűzetre.

(#17) BenHans


BenHans
addikt

Hogy én hogy utálom a tapipadot, de ez még nem is lenne baj, ha látnám mi az értelme.

Egy hasonlót szerettem, az is a HTC optikai kis track"ball"-ja volt. :P :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18) Locutus


Locutus
veterán

K400 meg ez az új vajon konzolokkal is együttműködik? Vagy TV-vel?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.