Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XtremLor


XtremLor
őstag

Ugy tunik most mindenbol csinalnak limitalt peldanyokat, erre van igeny, ennek a veg 1000 $ korul lesz szerintem! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2) Silentfrog válasza XtremLor (#1) üzenetére


Silentfrog
veterán

Lehet azért a limitált példányszám mert annyit biztos el tudnak belőle adni! ;] :)

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

Nekem ez nem jön be, de lényegtelen is. Nem én vagyok a célcsoportjuk. :)

Mondjuk kicsit hasonlít erre külsőleg: Razer Project Christine moduláris PC

[ Szerkesztve ]

(#4) tsi válasza vittorio7 (#3) üzenetére


tsi
tag

Hozzátéve hogy a hasonlóság fordított, mivel a TT előbb volt. De a Razer megoldásánál a koncepció szerintem teljesen más.

Nekem speciel bejön, csak hát 1000$ csöppet sok egy házért. Az Element S-re még csak csak rászántam a 40K-t, de ez már egy 0-val magasabb kategória

(#5) Reggie0 válasza XtremLor (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Pozicionalis javak arusitasaval mindig nagyot lehet kaszalni. Bar eleg lett volna az alap hazat limitalt peldanyszamban arulni, mert olyan k ronda, hogy biztos van akinek kellene a gyujtemenybe elrettento peldanak.

(#6) vittorio7 válasza tsi (#4) üzenetére


vittorio7
őstag

(#7) rulla


rulla
tag

Gáz nagyon ez a szerkezet. Nehéz, hatalmas, nehezen tisztítható, szóval a legkevésbé sem praktikus, de legalább nagyon drága.
Tehát sznoboknak ideális.

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Szerintem nagyon szep kulonleges,csakhat nagyon szok penz erte nem mi vagyunk a celcsoportja ennek sem

(#9) blaca83


blaca83
őstag

Relatív, hogy kinek mi a szép. Szerintem inkább a drága és csúnya kategóriába tartozik. Ebből a márkából inkább a Overseer RX-1 vagy a Chaser A71 modellek amik tetszenének. ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10) Marauder válasza xmaas (#8) üzenetére


Marauder
csendes tag

Nem praktikus? Sehol egy kilógó kábel, az alkatrészek nem fűtik egymást, mert el vannak különítve. Valóban csúnya, de valahogy mégis tekintélyt parancsoló.

(#11) zsoleszkai


zsoleszkai
tag

Szerintem szép és elegáns ez a ház, mármint amit eddig láttam itt a fórumon fatal1ty1984 kollégánál.
(ez szerintem valami botrányosan szép a kék ledes megvilágítással este)

/KneeBy/

(#12) blaca83 válasza Marauder (#10) üzenetére


blaca83
őstag

Praktikusnak tényleg praktikus szerintem is, de otthonra személyi számítógépet ebbe nem építenék inkább valami szervergép működtetésére tudnám elképzelni, ahol a csúnyasága ellenére pont a szerelhetőségét és az alkatrészek "védelmét" használná ki a tulajdonosa.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13) CoDWaW07 válasza zsoleszkai (#11) üzenetére


CoDWaW07
őstag

széép :))

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#14) #72042496 válasza zsoleszkai (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát, én ezt még a kék LED-ek nélkül sem tartanám elegánsnak, azokkal együtt pedig végképp nem tetszik.[/magánvélemény]

(#15) zsoleszkai válasza #72042496 (#14) üzenetére


zsoleszkai
tag

Persze ez mindenki szubjektív vélemény.

/KneeBy/

(#16) beteg


beteg
őstag

Nem szokásom trollkodni, de ez a ház valami irgalmatlanul gusztustalan! A számítógépházak szégyene :(

Csak futni kell!

(#17) Ruszki


Ruszki
senior tag

Vitrinbe kérek kettőt. :DD

Viccet félre lehet, hogy jó dolog ez az alkatrész elszeparálás de igen csak szűk körben fog elterjedni.Már az ára miatt is.
Ha jól sejtem kb. 500 lesznek. :D

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#18) gebro


gebro
aktív tag

Elég futurisztikus lett. Egy modern berendezésü szobában jól mutatna. A ház kinézete nem sznob, csak az ára.

(#19) oraihunter válasza rulla (#7) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"Tehát sznoboknak ideális."
Igen, valahogy így. :K Nem mondom érdekes, és tetszetős, még így 4-5 év távlatából is de ezt az összeget közel sem éri meg.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#20) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Kéne! Persze nem ennyiért. :D

(#21) Duree


Duree
veterán

Ez a kedvenc házam egyedi és praktikus is.Sajnos az árcédula nem kíméli az egyszerűbb embereket.Még a felét sem adnám érte.

duree54

(#22) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon extrán néz ki, de nem tudom eldönteni, hogy kellene-e. Nem mondanám rá egyértelműen, hogy tetszik, bár az egyértelmű, hogy nagyon igényes a kivitelezés.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.