Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hát ez szuper

I humbly and respectfully decline™

(#2) VD


VD
őstag

Már egy ideje érik, de most már biztos hogy szükségessé vált a: "hánynom kell tőle!" Plecsni bevezetése!

Szvsz ennél még a kínai Hello Kitty telefonok is igényesebbek!

(#3) meroly


meroly
veterán

Elképzelem szegény gyerekeket, akik hallanak a disney mobilról, aztán mikor meglátják élőben, mekkorát csalódnak. A disney-s témákon kívül ez a telefon mitől lesz az, ami?

Impossible is nothing

(#4) daninet


daninet
veterán

legalább valami egyedi festést kaphatott volna :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekes kütyü. Elvileg gyerekeknek van, a mérete viszont nagy. Őszintén szolva, nem értem a gyártót mi vezérelte eme remekmű megalkotásakor :N

(#6) JanFe


JanFe
aktív tag

Egy teljesen atlagos kagylo mobil amelyikre rairtak Desney es telepakoltak Desney hatter kepekkel es csengo hangokkal... Ennel azert tobb kellett volna :N

"There is nothing permanent except change"

(#7) atike


atike
nagyúr

Max 10 000 Ft-ért egy max 10 éves gyereknek. Talán. De még az sem biztos. :Y

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Még nem olvastam a tesztet, de hosszából semmi jóra nem következetetek :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9) rudi


rudi
nagyúr

Magas labda, nagyon sz@rul leütve. Pedig az ilyen nagy cégeknek szokott lenni termékmenedzselős meg tervezős, meg marketing részlege is. Tényleg mindenhol barmok dolgoznának? Vagy ezt a projektet a főnök csekélyértelmű unokaöccse kapta, akit rokoni alapon muszáj a cégnél dolgoztatni?

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

azok a gyári háttérképek, csengőhangok és videók, melyeket még a gyárban tettek fel az U370-re. Van itt minden Mickey-től a High School Musicalen át Hannah Montanáig,

itt lettem rosszul.

az LG meg a fejlesztésre szánt pénzt ilyen sz4rok fejlesztése helyett ajánlotta volna fel a haiti-i földrengés áldozatainak...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Norbi21


Norbi21
senior tag

Szeretem az LG-t, de ezt a készüléket inkább nem kommentálom, mert nem akarok bannolást kapni :D

(#12) <NewL> válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

az még csak most volt,ezt meg már mióta fejlesztik(?):D

egyébként a gombsor meg a navigombok eléggé használhatónak tűnnek

There's an app for that

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez kegyetlen... :D

(#14) Napfénysüti

Ez most egy baklövés lett. :)

Més que un club!

(#15) Spancho


Spancho
őstag

A mostani gyerekeknek disney ?
Mind emo-s vagy animes (vagy a kettő egyszerre) ,de a kisebbek se nagyon láthatnak mostanában disney mesét , nyomatják ezt a sok kinai fost ilyen sámán király stb....
A teló meg nem nagy szám akármilyen telóra lehet már csinálni témákat , vagy berak 1 mikis hátteret aztán annyi. Na jó a mikifej logo jól néz ki (de lehetne szines)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#16) Binczet


Binczet
aktív tag

Nem azért, de szerintem a mai gyerekeket nem hozza lázba a Mikiegér, sokkal inkább a Thomas, a mozdony, meg az épp aktuális mesék. Esetleg a Dragon ball, meg a Pokémon :D

(#17) fogtunder


fogtunder
nagyúr

csak annyit tennék hozzá, hogy nem véletlenül a szürkeimport mester xxl gsm adta mintát, és nem a hivatalos disztribútor. ezt ebben az országban nem lehetne eladni, meg máshol se nagyon. már a modellnév is sánta, minden európai modellnek két betűvel kezdődik a neve.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18) BloodRay


BloodRay
veterán

Ezt eléggé benézték. Pedig nem rossz ötlet alapvetően.
De könyörgöm legalább pár ###-os egészverziós disney játékot tehettek volna rá. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) Móci


Móci
addikt

Elég lol. Gondoltam lesz itt mindenféle csilivili mesefigurás külső, aztán nem.
Gagyi, na.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) amanoba válasza Móci (#19) üzenetére


amanoba
őstag

én is mikiegeret, donaldkacsát stb vártam...erre tiszta snassz :((( :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#21) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Az igen. Legalább lenne lapos Mikiegér alakú. :DDD

(#22) Móci válasza amanoba (#20) üzenetére


Móci
addikt

Azért egy Disney felirat nem a világ közepe. Gondolom valamelyik bedrogozott/részeg marketinges látott benne fantáziát, s sikerült meggyőzni a főnököt, hogy ugyan már gyártsanak ilyet is. Me' jó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) jooker82


jooker82
nagyúr

Talán a 80 as 90 es években még lett volna sikere a disney termékek eladásának..de ma már nem sok...Hol látni már az mtv be disney délutánt ..mint régen vasárnaponként.
Múltkor átkapcsoltam a cartoon networkre és hánadék ami ott megy...a gyerekek meg nézik.
Ezt a telefont vagy szinesebbre,mintásabbra kellett volna csinálni ,v ne is csináljanak ilyet...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#24) ispi


ispi
tag

Nekem a "Nesze semmi, fogd meg jól." mondat jutott eszembe.

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#25) pikszel


pikszel
őstag

Ez a telefon annyira jellegtelen, hogy a Disney mobile felirat helyén állhatna akár Lorem ipsum is.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#26) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ez most így most akkor ez hogy van így?

meg

(#27) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

méghogy a gyerekek nem tudják levenni a hátlapot?! :DDD

másfél éves kiskölyök kezébe kapta 5800-m, pikkpakk kikapcsolta a billentyüzárat majd bóklászott a menüben.. :S

á, ezek a mai gyerekek, fiatalok! :))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) EczkE


EczkE
addikt

Na elolvastam a tesztet meg a kommenteket is. Ahogy én se, senki sincs elájulva tőle :D
Vajon mért? :DDD
Elég gagyi, ennyi erővel minden mobil lehetne disney mobil. Pár háttérkép meg csengőhang és kész. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#29) plus44


plus44
veterán

A mester most forog a sírjában.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) .bableWes


.bableWes
őstag

engem az háborit fel, hogy ebbe az alap telefonba bele tudják rakni a 850mah-s akkut, de a secretbe meg csak egy 800as jutott, ami joval többet tud...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#31) fricz19 válasza plus44 (#29) üzenetére


fricz19
őstag

sajnos nem csak a telefon miatt...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#32) Bling95 válasza plus44 (#29) üzenetére


Bling95
őstag

Hát igen ... nemértem mért kell lerontani a Disney hírnevét. miki egér meg minden kiskoromból, disneyland stb...

erre ráirják erre a f..s ra hogy disney. hát nemtudom :(

(#33) Nordic válasza Spancho (#15) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért én ezt nem szögezném le ilyen hirtelen. Szeretem a rajzfilmeket, mind Disney(Pocahontas, Mickey egér, Donald Kacsa - innen a becenevem, mert sokan kacsának hívnak, vagy a klasszikus Tom és Jerry), mind az anime kategóriában, és lassan már ott tartunk hogy egynémely anime messze több tanulsággal, élvezettel szolgál mint a mai rajzfilmek. Nem mondom hogy animékben is van rosszabb(belefutottam már én is 1-2be), de általánosítani nem szabad.

[ Szerkesztve ]

(#34) mark77


mark77
tag

Mekkora marhaság! Ki vesz ilyen telefont? D&G meg Disney?
Ha már ilyet csinál az LG akkor legalább nézzen körül mi érdekli a célközönséget. Marilyn Manson, Tokio Hotel, Metallica. Lehet a telefonhoz így tartalmat(pl:zenét stb) adni. De ez maga a gyagyi @giccs.

Csókoltatom az impotőrt, és a marketingeseket.

Cannibal Corpse

(#35) forgonati


forgonati
őstag

Kb annyira izgatott fel ez a mobil, mintha azt hallottam volna hogy Angelina Jolie újabb gyereket fogad örökbe.
Szomorú hogy így próbálnak eladni egy több éves koncepciót...

Keelah Se'lai!

(#36) zombinyul


zombinyul
addikt

Ezt felesleges volt kiadni :(
Manapság már nem divat a Disney...OFF:Annál inkább ez a köcsög ingyenélő Hannah Montana és társai,egyszerűen szégyen,hogy ez a senkiházi hogy meg tud élni a semmiből...Gyűlölöm,tiszta szívemből,mert látom a kishugomon is a "butulást",amit ez a szenny okoz...Egyszerűen nonszensz hogy még egy telefonba is belepakolják,még a vízcsapból is ez folyik...A rockhoz természetesen annak ellenére hogy nagy rock starnak van beharangozva annyi köze van mint 50 centnek:) Nem baj,alapítok egy rock bandát,tehetségem van annyi mint neki,és híres leszek:D
De az OFF-nak hogy vége szakadjon,és témánál maradjunk,egy gyerekeknek szánt telefonnak nem kéne inkább kicsinek,és formásnak lennie?Egy ilyen telefont tudása alapján lehetne kicsiknek szánt kategóriába sorolni-kisebb méretben.Nagyon zsírul néz ki,ha a kicsi farmerből,amit egy pl. 10 éves hord,kilóg a telefon fele:D Vagy ha a telefon majd fele akkora mint a tulajdonosa.Nem baj,mókusvakításnak megteszi,ezt semmi nem fogja eladni,csak a manapság divatos szutykok-mint említettem jópár sorban:) Amit én teljes szívemből sajnálatra méltónak tartok...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#37) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Nézzétek a jó oldalát a dolognak. E mobilcsoda alapján bárki kaphat állást a marketing, vagy tervezői részlegen az LG-nél... :D

(#38) Thibbie22


Thibbie22
tag

Következő LG mi lesz?

Emósoknak EMO-Phone? :)) Háttérképnek egy animált gif, amin egy "uniszex" fiú vagdossa az ereit, csengőhangnak meg gyárilag a Tokio Hotel lesz beállítva. :DD :DD :DD (félreértés ne essék, nem bántom az emókat) :R

Egyébként... Ez a tellár egy az egyben LG L600V, leszámítva, hogy nincs forgatható kamerája videóhíváshoz és nincsenek dedikált gombok a zenelejátszóhoz.
Nem tudom, hogy ez a félregondolás mennyibe kerül, de az L600V legutóbb 4990.- volt a Vodánál, feltöltőkarival. :DDD Ezt adjátok össze öcsécskék. :C

[ Szerkesztve ]

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#39) gantum


gantum
aktív tag

kicsit lehetett volna szineseb a belős része. nem színkavalkád, hanem akár pár halvány színvonal, vagy szines területek, így olyan mintha csak a téma lenne más. :S
de tetszik az ötelet, bár elég rossz lett a megvalósítás. :D

(#40) rep3at


rep3at
őstag

Az alapötlet jó, szerintem sok gyerek szeretne egy normális mobilt, viszont akkor már legalább látszódjon is meg rajta. Ez így nem piacképes..

Forward thinking. كرر

(#41) dani3l


dani3l
őstag

Frankók a gombok rajta. Nagyszülőnek simán elmenne, kicsit nagyobb betűmérettel a kijelzőn.. Bár lehet hülyén néznének mondjuk boltban nagyapámra, hogy Mikiegér ott vigyorog neki a telefonon.. :D
Most komolyan, teljesen mindegy, mennyibe kerül, ami szar, az olcsón is szar, ezt nem lehet szépíteni.. A mobilpiacot, és a többi 'különleges' készülék indulóárát elnézve indul majd nagyjából 30 rongyról.. Itthon legalábbis, ha lehet majd kapni valahol, kínába meg vegyék csak a gyereknek, fél év múlva úgyis kapja a következőt, tökmindegy..

(#42) Akos96


Akos96
senior tag

Inkább nem kommentálom. Ez ratyi. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.