Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) DarkByte válasza gergo.79 (#16) üzenetére


DarkByte
addikt

Persze, én is szívesen vettem volna OLED-et ugyanekkora vagy inkább 60-65"-os méretben. Tervben is van, majd pár év múlva, ha kicsit normalizálódik az ára, és anyagilag is belefér. Addig úgy voltam vele hogy még mindig jobb, hogy van valamilyen TV-m, mint semmilyen (saját lakásban ez az első TV-m).

Tisztában voltam a TV képességeivel és nem vártam csodát. Ennek ellenére azt kell mondanom bőven tetszik amit látok:

- a Tizen OS alapvetően ismeri az összes fontosabb app-ot amire szükségem van (YouTube, Netflix, HBO Go, Prime Video, Steam Link, Twitch), egy hasonló árkategóriás WebOS-es TV-vel van viszonyítási alapom, ahhoz képest még a sebesség is okénak tűnik (egyébként vettem egy Xiaomi Mi Box 3-mat Android TV-vel még mielőtt megkaptam volna a TV-t, és azzal használom, de a TV tudása magában is bőven elég).

- örülök hogy végül VA-t vettem IPS helyett mert szebb a fekete amire faxnis vagyok, sokkal jobban mint a betekintési szögre (ami egyébként meglepően jó ezen, rosszabbra számítottam)

- még a 4K HDR tartalom is tud valamennyi pluszt adni rajta, persze itt sem vártam csodát a kamu kontraszttól. Inkább a 4K élessége és a 10bit-es videókodek szín reprodukció segít a végeredményen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.