Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Ezt így nehéz fejlesztésnek hívni. Egyértelmű, hogy még nagyobbat akartak harapni a megapixel háború tortájából. Ezzel szemben az Arena nem veszít a fényéből, de ez a kütyü így értelmes ember számára szóba nem jöhet. A minőségi romlás meg no komment.

CarajoEsp: Less rá a hsz-ek időpontjára! Ügyes mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#2) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Hmm...érdekes. Valahogy nem érzem ennek a telónak a létjogosultságát. A szoft ugyan az, azért a plusz 3mp-ért, meg senki nem fog egy huszassal többet fizetni..

AS: Nincs gond azzal a konvertálással, csak ki tudja az ember találni előre, ha másnap meg akar nézni egy filmet:)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3) AS


AS
félisten

S-Clas felültet miatt kapott tetszett plecsnit, pedig nem érdemli meg, aréna mindenben jobb nála,
LG kamerában minden is gyenge volt , most sincs másképp, na majd tallán 12 megás telojuk.
Külsöre sem jön be, és kicsi a kijelző is

Ezen felül ami nincs benne a cikben megint csak részleges divix támogatás van...

Video lejátszásra ez sem az igazi ahogy egyik LG sem. (akinek van ideje konvertálni annak már lehet)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) plus44


plus44
veterán

Kinézete erős közepes, de az Arenához képest sehol sincs. Az Arena elég jó teló lett, ez nem is kérdés, utódnak erős túlzás ezt nevezni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Murderer69


Murderer69
őstag

kövezzetek meg de nekem a smart jobban tetszik mint az arena de minőségileg viszont az arena jobb..
ja és még valami nem értem miért nem lehet kihasználni azt a bazi nagy helyet a kijelző körül mi a rákért nem fért volna oda nagyobb megjelenítő?
a kameráját sem értem 1 minek a nyóóc? 2 ha már belerakták akkor miért nem figyeltek arra is egy kicsit jobban?

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6) CarajoEsp válasza cizoe (#1) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Jók vagyunk:)
U.I: Ha utódnak akarták, akkor rém gyenge, ezzel az a baj, hogy pont az arénának csinálnak vele konkurenciát:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem értünk most egyet Bocháva, mint látom, nekem az anyagminőséget kivéve (mondjuk így is utcahosszal jobb az 5800-nál) igencsak bejött...

mondjuk egy jó kis áron... jó szolgáltatói ártámogatással (bár Mo.-n ilyenről álmodozni manapság!! :( )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az Arena túl jó lett,ez meg nem sikerúlt annyira hozzá képest.
Azzal meg vitatkoznék hogy az LG-k gyengék kamerában. :U

[ Szerkesztve ]

(#9) DaveNo1


DaveNo1
veterán

- Zeneszámoknál meg lehet nézni a szám címét, ha 1secig a számon tartod az ujjad, az ujjad felett megjelenik a teljes név.
- Görgetésnél ha hosszabban, erőteljesebben "huzod meg lefele vagy felfele ujjad" akkor sokkal többet megy le/fel.

Arra azért kíváncsi lennék kinek nem jut ideje konvertálásra. Kb. fél perc elindítani egyet és a mai több magos rendszerek korában simán elfut a háttérben, úgy, hogy nem okoz a gépen lassulást...

You are not prepared.

(#10) P00By


P00By
nagyúr

Nekem ez a külső jobban bejön, szubjektív.

(#11) bok92 válasza Murderer69 (#5) üzenetére


bok92
addikt

ÉN is pont így gondolom.Külsőre tényleg valamennyire szebb (szerintem), de a többiben az Arena a nyerő.A kijelző lehetett volna egy kicsit nagyobb is ha már ennyi hely van rajta :U .Ezek után kíváncsi vagyok,hogy az Lg GD900 jobb lesz e mint az Arena... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) DaveNo1 válasza bok92 (#11) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tudásban biztos nem lesz jobb, specifikációra ugyanaz lesz, de ott is kisebb belső memória, 3.5ös jack hiánya + no fém lesz tapasztalható. Az extra beviteli mező teszi különlegessé és egyedivé.

You are not prepared.

(#13) Napfénysüti

Azt hittem a végén hogy olcsóbb 20 ezerrel mint az Arena. De így hogy drágább... Maximum tényleg csak a külső miatt választják páran ezt. Ennyiért így az Arena 100* jobb vétel.

Més que un club!

(#15) jooker82 válasza Murderer69 (#5) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is jobban tetszett elejétől fogva az arenánál. De ezt ne gondoljátok h az arena utódjának szánták.Ez a viewty utódja.De ár érték arányban simán az aréna a befutó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16) Stiky


Stiky
senior tag

Formailag nálam is jobban bejön ez, mint az Arena. De annak a tudása kárpótolhat a kicsit ingerszegényebb külsőért. :B

- - -

Tényleg az LG GD900 üvegbill-es telóról mikor lesz már teljes teszt? :)

- - -

"a kínai HTC" - Az nem taiwani?! :F (1. odal 2. bek.)

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#17) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Úgy is van aki csak a külső miatt veszi meg a telefont, és ez szerintem szép is.

(#18) kaller1


kaller1
veterán

Köszönjük a tesztet,ez most nem annyira jött össze az LG-nek.Én személy szerint jobban örültem volna egy KS660 tesztnek... :U

.::> <::.

(#19) joey04


joey04
titán

Gyengébb mint az Arena, de még így is jobb mint a Samsung! :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) bope87


bope87
aktív tag

Hát biztos hogy inkább az Arena kéne, minden szempontból jobban tetszik nekem.

Külsőre amúgy rossz, tetszik, de ha már az anyagminőséget nézzük... maradjunk a jobban összerakott fémnél :)

(#21) .bableWes


.bableWes
őstag

a kamera megtörölgetése csodákra képes a képminöség terén. legalább a Secret-nél nállam látványosan javul, ha megtörölgetem.

szerintem is inkább Arena. nem kell a 8mp-s kamerá, elég az 5is, de 8gb belsö memo azért jobb mint 8mp-s használhatattlan kamera. szerintem

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#22) .bableWes válasza AS (#3) üzenetére


.bableWes
őstag

én a Secretre nem konvertálok semmit. pedig most kezdem neki a jobarátok maratonba, és az utolso napi részeket a telon nézem meg. ugy ahogy leszedtem megy a telora és láss csodát röcc nélkül fut, 30fps 512x384-be. és a hang is csodajo. és a részletek sem vesznek el. és xvid fromátumba fut, mind gépen, mint telon.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#23) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Hát, ebből szerintem nem sokat fognak eladni... Hacsak nem valamelyik szolgáltató felkapja, és óriási akciókban adogatja( erre nincs nagyon esély :D)... Arena jobb sztem...

(#24) Vtwo válasza .bableWes (#22) üzenetére


Vtwo
senior tag

Úgy tűnik AS kolléga kicsit el van tévedve LG ügyileg :U

(#25) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

arena - fém - jack + 20 rongy = viewty smart
ezt csak a marketing fogja megmenteni
(pedig el kellett volna egy renoir szintű kamerás mobil S-classal, kár érte... :( )

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

pöppet szenzorhibás a fotómasinája... :D

(#27) DaveNo1 válasza Dr.Anonymus (#25) üzenetére


DaveNo1
veterán

majd eladják azzal hogy 8 megapixel! sokan erre gerjednek :U

You are not prepared.

(#28) Atlantis


Atlantis
veterán

1., Ebben nincs benne az a Dolby bigyó, mint az Arenában?
2., Csak szoftveresen van baj a zenelejátszóval? Hangzásilag milyen a zenei részleg, mondjuk az iPod Touchodhoz képest?
3., Lehet, hogy csak átsiklott felette a szemem, de a BT kezeli a sztereo headseteket?
4., Ha tényleg olyan gyors az S-Class, miért hiányoztak a hardveres híváskezelők? Híváskor van lassulás?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#29) jooker82 válasza .bableWes (#22) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemmellesleg nincs is azzal semmi baj ha konvertálni is kell. Egy 700 mb os avi filmet 400 mb ra letömöritek és igy is tűéles a videó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hát megnéztem médiában mind2-t és aréna minden szempontbol jobban tetszik :) 1-2 honap mulva be is szerzek egyet tmobilnál csereakcio keretében

(#31) joey04 válasza Atlantis (#28) üzenetére


joey04
titán

Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
elvileg tehát igen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) tamastomi


tamastomi
csendes tag

Ilyen rossz tesztet, csak úgy süt róla, hogy a nagyon unta az egészet a készítője....na mindegy.... :F
De nem értem miért kell azt mondani, hogy gyengébb mint az Aréna....miért? kisebb memória? nem fém meg nem 3,5ös jack??? nagy cucc....
Ugyanaz az S-Class van rajta, kvázi tudásban 99,9%ban ugyanazt nyújtja....
Különben is ez ugye az imádott Viewty utódja, tehát annak a pár millió embernek készült, akinek már van/volt Viewty-ja és nekik igenis megéri a plusz 20k az S-Class és a +3MP miatt. Ez egy jó döntés volt az LG-től, ha nem vettem volna meg az év elején az Aránét, most inkább a Smartot venném a Viewty-m után.... :C

(#33) DaveNo1 válasza Atlantis (#28) üzenetére


DaveNo1
veterán

1. Ott a hátulján a Dolby felirat szóval van.
2. Nekem arena-m van szerintem jól szól rajta a zene, fülessel és anélkül is, szoftveresen sincs vele gond szerintem.
3. Kezeli.
4. Milyen lassulásra gondolsz híváskor? :B

You are not prepared.

(#34) copin válasza Atlantis (#28) üzenetére


copin
őstag

Van benne Dolby Mobile BT 2.0, vagy jobb, de ez benne van a teszt spec. részében is.

(#35) Atlantis válasza DaveNo1 (#33) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz.

Én semmilyenre, a tesztben hiányolják a hardveres gombokat...viszont írja, hogy iPhone-nál meg jó így. :F Ez azért lehet, mert lassan "érkezik meg" az információ a kijelzőre egy-egy hívás során(közben meg a csengés rég szól) vagy kimenő hívásnál sokáig tart, míg a kontaktok, utsó hívások megjelennek? Igazából mindegy is. csak ez feltűnt a tesztet olvasva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36) jooker82 válasza tamastomi (#32) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a baj h a cikkíró az arenához mérte,nem kellett volna ,ez nem az arena utódjaként ,nem is testvéreként készült.Ez a viewty utódjaként készült.+3 mp sokkal nagyobb tárhely,sokkal jobb kezelőfelület mely dijat is nyert,tuti h jobb hanzás.És a régi viewtynak is igen szép dizájnja volt ,ez meg még rátsz egy lapáttal,még ha nem is fém.Ha nem lett volna az arena biztos h minimum ajánlottat kap.És megis érdemelné szerintem.Mindezt úgy irtam hogy arénám van.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#37) DaveNo1 válasza Atlantis (#35) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem ilyen problémák nincsenek Arenan, ha csörög egyből megjelennek információk képernyőn, vagy akkor is, ha én hívok v.kit.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#38) RaveForce


RaveForce
veterán

hát...vegyesek az érzelmeim, ahhoz képest h lassan 2hete várok itt az arenan a tesztre, és azthittem, h azért csúszik annyit mert vmi hiper mega giga összehasonlitos terjedelmes teszt lesz, inkább vérszegény sport csirke lett az arena-ra való utalásokkal meg linkekkel. és ez lehet a teló hibája, lehet nem én csalódtam :( telefonról meg a véleményem, h sztem se az arena árnyékából kellene vizsgálni, nameg a kezdőár is zuhanni fog elég gyorsan, a képek meg telefon kategóriában teljesen hozzák az elvárt minőséget, innov8 nem csinál annyival jobb képet, h inkább azt használjak egy kompakt helyett pl,szal ezzel gond nem is volna, de a fém elhagyása télleg balgaság volt, márcsak azért is mert az első viewtyban is van...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#39) .bableWes válasza jooker82 (#29) üzenetére


.bableWes
őstag

én még a 700mb-s filmet is ugy küldöm fel rá, ha 1gb fölött van a film akkor konvertálok...

Dr.Anonymus: majd ha ezt is 9.990ér dobják utánnam a vodába, akko hozok 1et ;] amugy télleg semmi értelme, pedig mindenhol azt olvastam, hogy fotozásra kihegyezett... blabla...

Vtwo: lehet ;]

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#40) Dr.Anonymus válasza RaveForce (#38) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"h sztem se az arena árnyékából kellene vizsgálni, nameg a kezdőár is zuhanni fog elég gyorsan,"
-- azt hiszem a tesztelőnek kötelező összevetnie a hasonló tudású mobilokkal a tesztelendő telefont
ameddigre ennek esik az ára, addigra az arena-é is még lejjebb megy..

(#41) Scenic


Scenic
tag

Halkan kérdezném: vajon a fagyások előfordulásában mennyire hasonlít az Arena-ra!? :F

XPERIA Z2

(#42) Dr.Anonymus válasza Scenic (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez egy jó kérdés, nem is kell off-ba tenned...
engem is érdekelne

plusz egy tényleg offosabb kérdés:
"Az i-re az összehasonlító tesztünkkel jövő héten fogjuk felrakni a pontot"
- pontosan melyik készülékek kerülnek összehasonlításra?

[ Szerkesztve ]

(#43) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

még egy megjegyzés:
"Ami viszont itt is gáz, az a görgetés: a telefonkönyvben nem tudjuk "tekerni" a listát, az mindig csak annyit mozog, amennyit az ujjunkkal húzzuk, hiányzik belőle a lendkerék, hogy úgy fogalmazzak."
- lehet gyorsabban is görgetni, bár az első napokban ezt a lehetőséget én se vettem észre az arenámon...
kicsit fura talán de akár telefonkönyv akár zeneszám lista esetén ha nagyobbat húzunk az ujjunkkal akkor lassabban megy, annyit amennyit az ujjunkkal húzunk
ha viszont egy rövid gyors húzást csinálunk (szinte alig lökjük meg a képernyőn a listát) akkor sokkal gyorsabban teker a listában

(#44) Ricsi200


Ricsi200
tag

Még csak annyit erről a görgetésről, hogy ha lefele-felfele húzod az ujjad, jobb szélen megjelenik egy "ikon" egy le-fel nyilacskával. Azt meg lehet fogni, és le-fel húzogatva elég gyorsan lehet haladni a listában. Legalábbis az én Arenémban így van....

(#45) hajbel


hajbel
addikt

OFF: Az ötödik kép nem Szabadkán készült? Tényleg nem értem, hogy miért lett smart az elnevezése ennek a bunkofonnak.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#46) bok92 válasza hajbel (#45) üzenetére


bok92
addikt

Nekem is ismerősnek tűnik a kép, szerintem is Szabadkán készülhetett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) swfan


swfan
csendes tag

Hmm ez nagyon jó telónak tűnik,Mikor megláttam a hátoldalán hogy DivX meg 8 megapixel :Y :C
Most gondolkodhatok,hogy egy ilyet vagy egy Samsung Ultra Touch-ot vegyek :D

[ Szerkesztve ]

(#48) leeate


leeate
senior tag

Erről a Samsung Innov 8-ról nem volt teszt? Mert én nem találom oO

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#49) joey04 válasza leeate (#48) üzenetére


joey04
titán

tessék

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) total90


total90
veterán

Egyre több a tapifón, nekem meg egyre jobban nem tetszenek. N79 lesz most és sokáig majd nem lesz újítás. A teszt hozta a szokásos szintet :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.