Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) dkovizoli válasza Oszhgiv (#250) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is így jártam! Most töltöm. De ha 2017, akkor ugrottunk egy évet! Mégsem felejtettek el bennünket teljesen! 😁

[ Szerkesztve ]

(#252) Oszhgiv válasza dkovizoli (#251) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

Igaz, a javítási szint 2016. év eleji volt. Nem egy kapkodós banda. Újabb fő verziós android frissítés szerintem már nem lesz. Kár is várni, pedig ígérték. (ne legyen igazam)

(#253) dkovizoli válasza Oszhgiv (#252) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sajnos igazad lesz szerintem is. Pedig a vas elbírná bőven. De ennek is örülök. 😊

(#254) dkovizoli válasza dkovizoli (#253) üzenetére


dkovizoli
addikt

De gondolom abban a közel 350 Mb- ban csak volt más is, nem csak a bitonsági patch.

(#255) Dawe27 válasza dkovizoli (#251) üzenetére


Dawe27
újonc

Nekem is egy ilyen tabletem van, de nem merek frissiteni a v10c-re :D
A mostani 2017 március frissités hozott valami újat ?
Eltüntek a bugok, vagy változott valamit ahhozz képest amilyen először volt ? :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus L7 II (P710), LG G3 D855(32/3GB),LG G Pad II 10.1 + Rolly Keyboard 2

(#256) Macika66 válasza Dawe27 (#255) üzenetére


Macika66
addikt

Semmi változást nem vettem észre.

Milyen bugokra gondolsz, mondanál párat?
Mert én azt sem vettem észre fél év alatt...

(#257) Dawe27 válasza Macika66 (#256) üzenetére


Dawe27
újonc

Amik a legutóbbi frissítésnél előfordult: hogy eltűntek a navigációs gombok csak forgatásra működött ilyenekre gondoltam :)

LG Optimus L7 II (P710), LG G3 D855(32/3GB),LG G Pad II 10.1 + Rolly Keyboard 2

(#258) Macika66 válasza Dawe27 (#257) üzenetére


Macika66
addikt

Tényleg nem értetlenkedni akarok, félre ne érts, de én nem vettem észre semmit a frissítés után. Január óta van meg a tabletem, napi használatban...

(#259) Dawe27 válasza Macika66 (#258) üzenetére


Dawe27
újonc

Melyik szoftverzió van fent neked ?
Nekem a V10b. Gyárilag ezzel jött ki.
A többeknél hibát okozó patch pedig: V10e
Ez a patch felelős azért hogy eltűnnek a szoftveres gombok.

LG Optimus L7 II (P710), LG G3 D855(32/3GB),LG G Pad II 10.1 + Rolly Keyboard 2

(#260) Macika66 válasza Dawe27 (#259) üzenetére


Macika66
addikt

V10f-EU-XX van rajta...

(#261) dkovizoli válasza Dawe27 (#255) üzenetére


dkovizoli
addikt

A biztonsági szint lett új. Sajnos úgy tunik a hibák nem lettek javítva. Nem is értem miért? Adott egy teljesen jó tablet es egy frissítés után bugos lesz, amit nem tudnak egy év alatt sem javítani. Elszomorító. A legutóbbi indításnál is programok optimalizálása ment marha sokáig mielőtt elindult. Ez is már milyen dolog? Ne kelljen vagy negyed órát várni mire tudom használni!

[ Szerkesztve ]

(#262) Macika66 válasza dkovizoli (#261) üzenetére


Macika66
addikt

MINDEN android így viselkedik (processzorsebességtől függő ideig) a frissítés után, EGYSZER.

Azért szerintem az hadd ne legyen már baj, hogy évente egyszer, az egyetlen frissítés után kell 10-15 percet várni, hogy használatba legyen vehető a gép újra...

(#263) dkovizoli válasza Macika66 (#262) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az nem baj. De szinte minden bekapcsolás után jelentkezik ez a jelenség is. A gombok eltűnésével egyetemben.

(#264) Macika66 válasza dkovizoli (#263) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam semmi gondja nincs, tökéletes a cucc...

(#265) dkovizoli válasza Macika66 (#264) üzenetére


dkovizoli
addikt

Néhányunknál sajnos nem. De szerencsére csak ennyi

(#266) pufi35


pufi35
csendes tag

Üdv
Van a fiamnak egy ilyen tabletje. Most azt vettük észre ,hogy tölt tölt töld de nem tud feltöltődni . Szerintetek akkumulátor a probléma? Tudtok ajánlani korrekt szervizt? Köszi.

(#267) dkovizoli válasza pufi35 (#266) üzenetére


dkovizoli
addikt

Milyen idős? A tablet. Másik kábel, töltő? Esetleg egy factory reset?

(#268) pufi35 válasza dkovizoli (#267) üzenetére


pufi35
csendes tag

Több kábellel kipróbáltam nem segített. Factory reset is volt. az sem :( Ezért gondolom, hogy esetleg az aksi a gond. 15 hónapos.

(#269) Macika66 válasza pufi35 (#268) üzenetére


Macika66
addikt

A lítium-akkumulátorok minimum 4-500 töltést kibírnak érezhető kapacitáscsökkenés nélkül.
Szinte lehetetlen 1,5 év alatt lelakni az akkuját.
Szerintem...

Inkább a töltőcsatinál lesz ott valami gond...

(#270) Oszhgiv


Oszhgiv
csendes tag

Az én tabom sarkán is megjelent a megfolyás. A Váci úti LG szerviz amit korábban írtak, az a 1134 Budapest, Váci út 33.?
Ha igen, javításra bevihetem oda vagy vigyem a Telenorhoz?(ott vettem)

(#271) @rglaaf válasza Oszhgiv (#270) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem bal felül illetve alul végig keresztbe 2-3mm vastagon végig :(( többet se lesz lg tabom az tuti

PSN:BiZzare_0 ️

(#272) dkovizoli válasza Macika66 (#269) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pedig nekem a g5 közel egy évesen elég jól elkezdett szórakozni az akkuidővel. Nem hiszem, hogy kétszáz ciklusnál több lenne benne pedig. Szervízben még nem járt, mondjuk. A tabletem májusban volt egy éves, annak viszont semmi ilyen problémája. Sőt a többi lg is jól viselkedik.
Oszhgiv
Persze viheted oda, sőt én elsősorban odavinném.

[ Szerkesztve ]

(#273) Oszhgiv válasza dkovizoli (#272) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

Köszönöm a választ :R A hétvégén el is viszem.

(#274) general


general
addikt

hali! mennyit érhet most ez a tablet? másfél éves, vadonatúj képernyő és előlap van most benne, gariban cserélték. még fél év gari, telenoros. én nagyon szerettem, de alig-alig használom, mert laptopot vettem pár hónapja, ezért eladnám. karcmentes, hibátlan darab.

tudnátok segíteni? esetleg érdekel valakit?

[ Szerkesztve ]

(#275) @rglaaf válasza general (#274) üzenetére


@rglaaf
veterán

TABLET / TARTOZÉK beárazás

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#276) general válasza @rglaaf (#275) üzenetére


general
addikt

király, köszi!

(#277) dkovizoli válasza Oszhgiv (#273) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nos, van fejlemény szervízügyben? Nekem a másikkal akkubaj volt. Legalábbis az új akkuval nem csinálja ugyanazt.

(#278) Oszhgiv válasza dkovizoli (#277) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

Mivel még nem túl zavaró a ragasztó megfolyás és még 2018. márciusig garanciás is, kölcsönadtam a gépet az Öcsémnek.(Övé nagyon-nagyon elavult -Nexus 7- és csak a hónap végén akar új tabletet venni a Telekomnál otthoni net hűségre.) Ha visszajut hozzám, akkor beadom. Megírom majd, hogy mi lett a szerviz vége.

(#279) dkovizoli válasza Oszhgiv (#278) üzenetére


dkovizoli
addikt

😊

(#280) Oszhgiv válasza dkovizoli (#279) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

Na készen a gép!!! Múlt pénteken adtam be a szervizbe és ma már el is hozhattam a masinát. Kapott egy vadi új kijelzőt.

(#281) dkovizoli válasza Oszhgiv (#280) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az remek. 😊

(#282) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#283) sz.cs


sz.cs
tag

Üdvözlet mindenkinek. A feleségemnek van ilyen tabletje és sajnos mostanában film nézés közben, illetve játék közben akadozik. Próbáltam több féle lejátszót, de semmi változás. Kb. 800 - 900 szabad Ram van. Azt mondja a drágám, hogy kb. Egy hónapja ilyen. Van valakinek valami ötlete?

(#284) dkovizoli válasza sz.cs (#283) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sok ötletem nincs. Gyorsítótárazott adatok törlése menüből esetleg. Nálam még nem fordult elő ilyen. Vlc-t használok. Végső esetben factory reset.

[ Szerkesztve ]

(#285) Macika66 válasza sz.cs (#283) üzenetére


Macika66
addikt

Na várjunk, RAM, vagy ROM?

Csak mert ha a 2 GB RAM-ból van 8-900 MB szabad, az nagyon jó!
Ha a ROM-ból annyi, akkor az már nagyon nem jó!

(#286) sz.cs válasza Macika66 (#285) üzenetére


sz.cs
tag

Ram. :)

(#287) Tafaya


Tafaya
csendes tag

Nekem is kezd a képernyő jobb szélén megfolyni a ragasztás, nem tudja esetleg valaki, mennyibe fáj a csere, érdemes belemenni, vagy inkább érdemes új tabletet venni? Köszi!

(#288) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Új frissítés érhető el!

(#289) dkovizoli válasza dkovizoli (#288) üzenetére


dkovizoli
addikt

Maradt 5.1.1. Viszont legalább nem találom a biztonsági szint dátumát. De örülök neki,hogy évente egyszer legalább jön valami.

(#290) zkovacs válasza dkovizoli (#289) üzenetére


zkovacs
csendes tag

Azt írta, hogy a telefonfunkciót javítja. Nekem telefonálni sosem lehetett vele (most sem), viszont a frissítés óta napi szinten újraindul.

(#291) dkovizoli válasza zkovacs (#290) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az gyönyörű. Nálam ez sem eddig, sem most nem jelentkezett még. Én sem szoktam ezen telefonálni, elég hülyén nézne ki, meg nem is igazán fér el a tenyeremben. Próbálj meg recovery-ből egy cache törlést. Hátha segít. Ha nem még mindig csinálhatsz egy gyári visszaállítást, vagy egy factory resetet szintén recoveryből. Akkor minden törlödik, olyan lesz, mint egy új. Ha akkor is akkor, csinálhatsz új telepítést LG UP-al, akár az előző romot is felrakhatod, ha az jó volt. Neten megtalálható.

(#292) zkovacs válasza dkovizoli (#291) üzenetére


zkovacs
csendes tag

Én se akarom telefonnak használni, csak a tesztben benne van, hogy lehetne. Füles, kihangosító, ilyesmi. Az enyémből maga a telefon funkció hiányzik gyárilag. SMS-t küld, fogad de se bejövő se kimenő hívás nincs. USSD tárcsázó van benne csak, külső dialerrel pedig "ez a funkció nem támogatott" üzenet jön. Egyébként ha nagy szükség lenne rá Viberrel és társaival megoldható. Az újraindulgatás pedig 2-3 nap után magától elmúlt.

(#293) dkovizoli válasza zkovacs (#292) üzenetére


dkovizoli
addikt

Egyébként van benne eredetileg telefonálási lehetőség, mert nekem is úgy rémlik kezdetektől, hogy csak ussd billentyűzet jön be. Lehet a frissítésben az csak egy fordítási baki és inkább tablet lenne az igazi.

(#294) @rglaaf válasza Tafaya (#287) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem alul végig félcenti vastagságban megfolyt a ragasztó, majd nem a fél képernyő befoltosodott ma már a töltést se veszi gondoltam csinálok egy factory resetet de bár ne tettem volna ugy nézki végleg meghalt a tablet RIP élt 2 évet igy megy a szemétbe,soha többet lg tab :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#295) dkovizoli válasza @rglaaf (#294) üzenetére


dkovizoli
addikt

Miért nem viszed be a váci uti szervízbe? Két évesen simán megérheti, lehet megcsinálják.

(#296) Macika66 válasza @rglaaf (#294) üzenetére


Macika66
addikt

Decemberben lesz 2 éves az enyém, gyakorlatilag gyári új kinézetű, naponta olyan 1,5-2 órát használom.
Semmi nem mutatja, hogy öregedne...

(#297) dkovizoli válasza Macika66 (#296) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem májusban volt két éves, hasonlóakat mondhatok, mint te.

(#298) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Sziasztok! A telefenhívás funkció működik valakinek? nekem csak sms-t fogad.
XDA-n semmi custom rom nincs rá, ez elég fura, pedig jó kis tablet. :R

(#299) Macika66 válasza muchacoado (#298) üzenetére


Macika66
addikt

Kevés tableten lehet telefonálni.
A Samsungok között van pár, meg a Huawei-k között is, az LG-k nem tudják ezt...

(#300) muchacoado válasza Macika66 (#299) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Az hogy gyárilag nem lehet androidnál sose jelentett gondot, valami utólagos megoldást reméltem, de nem sokan foglalkoznak ezzel a tabbal xda-n sem, pedig nagyon jó hardvere van.

(#301) Macika66 válasza muchacoado (#300) üzenetére


Macika66
addikt

Azért telefonálásra alkalmassá tenni szerintem nem egy szoftveres buher útján lehet.

Más modellnél sem hallottam olyanról, hogy eredetileg tiltva volt a telefonálás rajta de pl. egy komplett rendszercserével feloldódott a tiltás rajta.

Vagy Te ismersz ilyen tabletet?

(#302) djcool


djcool
tag

Uraim és Hölgyeim!

Lehet még valahol ehhez a tablethez kijelzőt kapni, vagy cseréltetni?
Milyen összegben áll mostanában ez meg?
Sajnos az enyém múlt hétem megpókhálósodott- pici lányom meg ragaszkodik hozzá...

Köszönöm!

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.